Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 281 of 1175 FirstFirst ... 181 231 271 279 280 281 282 283 291 331 381 781 ... LastLast
Results 5,601 to 5,620 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5601 SP
    Junior Member Wyzy's Avatar
    ms drati71 am sa incerc si un film .avi de pe un cd sa vad daca reusesc sa-l rulez

  2. #5602 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post

    Dar avi-urile merg pe PS3, nu merg cele mkv (teoretic).
    Dar daca vrei neaparat poti incepe cu asta.
    probabil vroia sa converteasca un film din format SD in format HD..ceea ce nu se poate

  3. #5603 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ma poate ajuta si pe mine cineva va rog... deci:
    Cablul de la net vine de afara direct in pc...ce trebuie sa cumpar pentru a putea avea net si pc si pe ps3..ceva router..cum este acel router wireless?..trebuie sa mai cumpar ceva pentru a avea conexiune la ps3...sau sunt routere cu fir?..si trebuie sa ai doua cabluri ..unul in pc si unul in ps3..imi puteti recomanda ceva routere ..multumesc

  4. #5604 SP
    Junior Member andrei221's Avatar
    Poti lua router wireless si inca un cablu de internet. Cablul care intra acum in calculator va intra in router, cablul pe care il cumperi va intra in router si dupaia in PC, iar PS3 se va conecta wireless.

  5. #5605 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    ma poate ajuta si pe mine cineva va rog... deci:
    Cablul de la net vine de afara direct in pc...ce trebuie sa cumpar pentru a putea avea net si pc si pe ps3..ceva router..cum este acel router wireless?..trebuie sa mai cumpar ceva pentru a avea conexiune la ps3...sau sunt routere cu fir?..si trebuie sa ai doua cabluri ..unul in pc si unul in ps3..imi puteti recomanda ceva routere ..multumesc
    Daca vrei wireless la PS3 ,iti cumperi un router,in care bagi cablul care vine "de afara" ,apoi il configurezi,conectezi PC-ul prin cablu la router(un router normal are 4 porturi),iar pe PS3 poti pune net wireless(intri in Network Settings si il configurezi acolo)sau la fel ca la PC,tot prin cablu

  6. #5606 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Vreau sa semnalez si eu o pb cu Ps3-ul meu si anume:
    In ultima perioada juniorul meu se joaca la Uncharted 2 (eu inca nu m-am apucat de el) si prima figura pe care a facut-o consola a fost ca nu s-a oprit normal (dupa ce s-a jucat U2) si anume a facut acele 3 beep-uri cand a dat turn off. In alta zi se juca tot U2 si la un moment dat s-a blocat...a dat frezee.Dupa cetava zile se juca din nou la U2 iar dupa ce s-a oprit din joaca a scos discul dupa care a dat sa faca sync la trofeele primite in acea zi, cand deodata pur si simplu pe la 80% consola s-a stins... a intrat in standby. Ieri alta figura (chiar eram si eu de fata) din nou s-a jucat U2 dupa care la un moment dar s-a oprit, a scos discul la pus frumos in carcasa lui dupa care se uita prin trofee sa vada cat la % a facut si din nou aceeasi pb...consola s-a stins pur si simplu...a intrat din nou in standby. Nush ce sa fie asta, dar toate astea s-au intamplat dupa ce juca U2...cu alte jocuri nu am patit asa ceva.Oare de unde vine aceasta pb?
    Nu e nicio problema. Eu am cate un freeze in fiecare zi si dureaza mai mult sa se inchida cateodata.De cand am instalat versiunea 3.15 n-am mai avut probleme.Cred ca e si cum zice Donely, pentru ca eu am un stecher cu 5 prize si toate sunt ocupate- Ps3,Pc,Xbox etc. O sa incerc sa-l las singur pe o priza, luni ca sunt tot weekendul plecat.

  7. #5607 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  8. #5608 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Uncharted2 din cate stiu eu foloseste resursele la maxim,luati si asta in considerare.

  9. #5609 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    deoarece ma tenteaza sa imi iau si un psp...aveam cateva intrebari:
    1. daca respectivul model e modat...poate sa fi fost cumparat si ieri...garantie e pierduta , nu? [banuiesc ca se umbla in interior la modare]
    2. sunt jocuri cu trofee..din cate am vazut te poti loga cu contul de psn?
    3. exista o diferenta de performanta la psp 2004...3004 etc?

  10. #5610 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #5611 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    deoarece ma tenteaza sa imi iau si un psp...aveam cateva intrebari:
    1. daca respectivul model e modat...poate sa fi fost cumparat si ieri...garantie e pierduta , nu? [banuiesc ca se umbla in interior la modare]
    2. sunt jocuri cu trofee..din cate am vazut te poti loga cu contul de psn?
    3. exista o diferenta de performanta la psp 2004...3004 etc?
    1. Nu pierzi garantia. Daca il duci la garantie pui firmware oficial.
    2. Nu sunt jocuri cu trofee. Te poti loga cu contul de PSN pentru a intra pe PlayStation Store.
    3. PlayStation Portable - Wikipedia, the free encyclopedia

  12. #5612 SP
    Member playgame's Avatar

  13. #5613 SP
    Banned itally's Avatar
    hmm vreau sai iau la cineva de craciun un joc stiu cai plac simulatoarele de fotbal sincer nu am jucat nici unu de aia apelez la voi care e mai bun fifa sau pes ????????? va multumesc



  14. #5614 SP
    Junior Member andrei221's Avatar
    PES 2010

  15. #5615 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    FiFA 10

  16. #5616 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by itally View Post
    hmm vreau sai iau la cineva de craciun un joc stiu cai plac simulatoarele de fotbal sincer nu am jucat nici unu de aia apelez la voi care e mai bun fifa sau pes ????????? va multumesc


    Joace demourile, eu asa am facut.
    Desi momentan nu detin niciului dintre cele 2 jocuri cred ca voi cumpara PES. Mi-au placut mai mult suturile, grafica e buna si are ceva care ma atrage foarte mult. Pe de alta parte Fifa are mai multe campionate si un multiplayer mai bun.

  17. #5617 SP
    Member Imperatore's Avatar
    si multe licente pt fifa also

  18. #5618 SP
    Member drati71's Avatar
    Si Clubul PS3 a implinit venerabila "varsta" de 100 de pagini...
    La mai multe, multe altele!

  19. #5619 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Uncharted2 din cate stiu eu foloseste resursele la maxim,luati si asta in considerare.
    Bine bine, si daca foloseste resursele la maxim inseamna ca tre sa se opreasca consola singura asa de capul ei? Nu mi se pare deloc in regula acest lucru...hai sa zicem despre freeze ca este cat de cat normal, si stiu ca se intampla tuturor acest lucru insa despre stingerea (intra in standby) singura a consolei dupa ce joci un joc nu am mai auzit

  20. #5620 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mi-am luat acum 2 luni un headset din anglia pentru ps3, dar nu merge, cred e stricat din fabrica. si acum vreau sa-mi mai iau unul dar din Romania. ce imi recomandati in jurul sumei de 70-80 ron? eu ma gandeam la modelele astea Jabra BT2010 Headset reviews - CNET Reviews Jabra BT2015 - Bluetooth headset - discreet and intuitive design Nokia BH-104 - headset Review | ZDNet: Reviews

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts