Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 292 of 1175 FirstFirst ... 192 242 282 290 291 292 293 294 302 342 392 792 ... LastLast
Results 5,821 to 5,840 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5821 SP
    Member Imperatore's Avatar
    se mai blocheaza ps3-ul cateodata in browser , mi se intampla si la mine .

  2. #5822 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by keeplive View Post
    sal. am rezolvat problema conectivitatii intre home cinema si ps3. din pacate nimeni pe acest forum nu s-a "obosit" prea tare. am gasit un baiat destept la flanco care mi-a dat varianta salvatoare. evident a fost simplu de rezolvat cu un adaptor..... merci
    Nu e vorba neaparat de "obosit", insa daca nu are nimeni acel dav dz 280, ce ai prefera, sa ti se raspunda "pe ghicite" sau deloc (si sa apelezi la manual si cineva care are asa ceva) ?

  3. #5823 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    daca doresti sa filmezi un joc in timp ce-l joci...ce poti folosi?cu imagine buna bineinteles
    Si eu as fi interesat...ce echipament ti-ar trebui ?

  4. #5824 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E simplu, via HDMI nu puteti face recording... cel putin eu nu am auzit de nici-un device care sa "bata" protectia. Prin urmare, singura metoda viabila ar fi via Component cu ceva de genul acesta: HD PVR Product overview . E posibil ca orice tuner care are component si passthrough sa reuseasca acelasi lucru. But NO HDMI... Sorry.

  5. #5825 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Sunt asa de nedumerit, merita sa fac curatenia aceea cu ventilatoarele interioare? Mentionez ca am consola de un an jumate si numa acuma a inceput sa imi sune mai tare. Cei care ati facut that speedfan test au fost repercursiuni?

  6. #5826 SP
    Member richardm27's Avatar
    Am patit-o si eu ieri in BBC player, nobody is perfect !

  7. #5827 SP
    Member drati71's Avatar
    Eu zic ca poti sa-l faci linistit, dar te sfatuiesc ca inainte de asta sa aspiri cu un aspirator puternic peste tot pe unde vezi fante de aerisire, deci peste tot.

  8. #5828 SP
    Banned itally's Avatar
    aseara am bagat pentru prima oara MWF2 in consola,mi sau instalat trophy am facut vreo 16% dar nu mi sa facut update la trophy acolo la frends de ce ???

  9. #5829 SP
    Banned itally's Avatar
    dar nui mai simplu sal desfaci si sal stergi cu ceva ?

  10. #5830 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ai facut sincronizarea ?
    Scrie foarte clar si pe site-ul Sony. Actualizarea nu se face in real-time.

  11. #5831 SP
    Banned itally's Avatar
    da am facuto

  12. #5832 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by itally View Post
    aseara am bagat pentru prima oara MWF2 in consola,mi sau instalat trophy am facut vreo 16% dar nu mi sa facut update la trophy acolo la frends de ce ???
    Citeşte aici, s-a mai discutat. Răbdare şi tutun, se remediază după un timp.

  13. #5833 SP
    Member Radoo's Avatar
    Quote Originally Posted by uiva View Post
    Salut!
    Am un ps3 si cand intru in jocuri nu se aude nimic .Mentionez ca e legat prin hdmi la un LCD LG. Muzica merge, filmele merg. Aveti vrei idee?
    vlad
    Mie mi s-a �nt�mplat doar �n Uncharted 2, dintr-o dată, �n timpul jocului. Soluţia mea a fost să scot cablul HDMI de la consolă şi să-l bag din nou. Nu ştiu ce să zic la tine, fă ultimul update la firmware şi �ncearcă şi ce-am făcut eu, poate merge.

  14. #5834 SP
    Junior Member Bimm3r's Avatar
    Azi am facut si eu update la 3.15 si am remarcat ca mi se opreste in jocuri adesea singur joystick-ul. Nu cred ca e de la faptul ca dau cu el de masa, ci am impresia ca e legat de noul FW. Si la voi s-a intamplat?

  15. #5835 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    salut ....mi-am cumparat Dragon age origins pt ps3 sigilat de la medya galaxy ... si am introdus codurile promotionale prima data in meniu la joc in Download content si nu mi-a aparut nimic ...dupa aceea am incercat sa le introduc pe sit la ei si mi-au zis ca, codurile au fost folosite dar eu nu am primit nimic ...ce sa fac ..multumesc de ajutor !!

  16. #5836 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  17. #5837 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar


  18. #5838 SP
    Member taz@'s Avatar
    cred ca Uncharted 2 o sa aiba cele mai multe GOTY din ultimi ani
    am fost suprins placut de alegerea celor de la gamespot la goty,dar total dezamagit de alegerea celor de la GT;pt mine mw2 a fost cea mai mare dezamagire din 2009

  19. #5839 SP
    Member Geonebun's Avatar
    in legatura cu controllerul , cand iti zice battery low , il pui la incarcat frumos , cam cat timp trebuie sa il tii pana sa fie full ?
    cand il am la incarcat , sting controllerul si becurile alea 4 pulseaza dar am obs ca dupa o perioada scurta 10-20 min se sting si asta mi a dat de inteles cum ca se opreste din incarcat , scot cablul din controler si il bag la loc si iara o ia la pulsat

  20. #5840 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Erm...cand zice battery low il pui la incarcat pana nu mai pulseaza nimic...scoti cablu si astepti sa dea iar battery low.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts