Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 294 of 1175 FirstFirst ... 194 244 284 292 293 294 295 296 304 344 394 794 ... LastLast
Results 5,861 to 5,880 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5861 SP
    Member Geonebun's Avatar
    mda , acum sa dau 80 ron pt un amarat de addon
    predator mai minte si el un pic asa vazusem un post de al lui pe compgames cum ca poti sa iei de pe zona 1 si 3 cu cardul propriu .. asta e , am cumparat un joc tot de la el zona 3 fortat de imprejurari ca nu se putea aduce altfel si acum sa il mai platesc odata ca sa il fac si eu 100% , misto.

  2. #5862 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Nimeni nu il blameaza,pentru mine e cel mai bun joc de caft,un clasic,dar sa fim seriosi,ar trebui nominalizat la cel mai bun fighting nu la cel mai bun joc de ps3;cei de la gamespot au avut cele mai reusite si serioase nominalizari unde fiecare a primit ceea ce a meritat.
    Am invatat sa ma feresc de polemica pe internet asa ca... whatever... sunt parerile voastre si le respect.
    Numai bine.

  3. #5863 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    cum pot sa`mi dau seama ce zona sunt blu`rayurile pe care le am??,M`am uitat pe carcasa lor dar nu am vazut nimic.

  4. #5864 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca e zona 1 e pe cotor acel logo (prima poza), daca e zona 2 logoul e pe spatele carcasei (a doua poza).
    Attached Images Attached Images ps3_games_region_1.png uncharted_2_back_cover_region_2.jpg

  5. #5865 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    multumesc domnul paul ,zona 1 inseamna usa,zona 2 europa si zona 3 asia ? Daca cumpar un joc zona 1 o sa mearga pe ps3 meu care l`am cumparat din Romania ?

  6. #5866 SP
    Manager paul's Avatar
    Raspuns da pentru toate.

  7. #5867 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    multumesc inca o data.....bai ce oameni de treaba si punctuali,frumos din partea voastra sa raspundeti la intrebarile celor care sunt noi in domeniu asta

  8. #5868 SP
    PiP
    Junior Member PiP's Avatar
    Salut,
    se poate copia un film pe PS3? Ideea ar fi sa rulez filmul direct de pe HDD fara a ma folosi de DVD.

    mersi

  9. #5869 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Da merge

    Am si eu o intrebare: o sa apara Grand theft Auto Episodes from Liberty City pe PS3?

  10. #5870 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Rockstar Games | Rockstar News Wire - deci e posibil sa apara si pe PS3 !

  11. #5871 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  12. #5872 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Rockstar Games | Rockstar News Wire - deci e posibil sa apara si pe PS3 !
    FAKE. Verificaţi puţin �nainte de a posta adresa (URL). Păi rockstargames.blogcindario.com nu cam sare �n ochi?
    www.rockstargames.com/newswire/ este pagina reală.

  13. #5873 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Poate ca stirea aia e fake dar eu tot cred ca o sa apara pe PS3 !

  14. #5874 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ideea e ca nu poti sa vi aici si sa raspunzi unui user care din cate vad nu prea frecventeaza forumul,cu ceea ce crezi tu,din simplul motiv ca il induci in eroare

  15. #5875 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Normal ar trebui sa apara, pentru ca GTA 4 normal a aparut din cate stiu prima data pe PS3 si apoi pentru celelalte platforme.

  16. #5876 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Normal ar trebui sa apara, pentru ca GTA 4 normal a aparut din cate stiu prima data pe PS3 si apoi pentru celelalte platforme.
    A aparut simultan pe PS3 si X360.
    Cat despre Episode from Liberty City ma indoiesc ca o sa apara pe PS3, avand in vedere ca MS au platit pentru exclusivitate.

  17. #5877 SP
    Junior Member emi24k2000's Avatar
    Salut am si eu o nelamurire cu privire la burnout paradise de ps3 daca se joaca in 2 player(split screen).va multumesc anticipat!

  18. #5878 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by emi24k2000 View Post
    Salut am si eu o nelamurire cu privire la burnout paradise de ps3 daca se joaca in 2 player(split screen).va multumesc anticipat!
    Din păcate nu.

  19. #5879 SP
    Member Geonebun's Avatar
    o intrebare in leg cu chatul online , mai scriu cateodata unele cuvinte , corect scrise dar nu ma lasa sa le trimit , mi le subliniaza si nu pot sa dau space sa continui , pur si simplu sterge cuvantul , care e faza ?

    se poate cumva cand primest un mesaj de la alt player sa se auda si un sunet?

  20. #5880 SP
    Member andreips3's Avatar
    Acolo unde scrii tu si iti subliniaza e titlul mesajului (sau subiectul). Incearca sa scri dedesupt mesajul in sine si o sa mearga.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts