Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 300 of 1175 FirstFirst ... 200 250 290 298 299 300 301 302 310 350 400 800 ... LastLast
Results 5,981 to 6,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5981 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    nameless_fear nu am gasit ,de aceea am intrebat aicea,tot timpu ma informez de pe google si abia dupa aceea cand nu gasesc, apelez la forumurile de specialitate

  2. #5982 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    1 = america 2 = europa 3 = asia

    zona 1 e mai accesibila pentru addon-urile care se pot cumpara de pe playstation store,iar pentru zona 2 poti vorbi cu Robert sau Webpredator,sunt 2 oameni super seriosi si de treaba.

  3. #5983 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Dennisgsxr View Post
    Salut,care sunt diferentele intre jocurile din zona 1,2,3,.De exemplu Metal Gear Solid 4 zona 1 sau MGS4 zona 2?
    Jocurile care sunt zona 1 sunt regiunea SUA, zona 2 reprezinta Europa, zona 3 Asia iar zona 4 Australia. Jocurile vor rula pe PS3 indiferent de regiune diferenta constand in DLC-urile luate si aplicate de pe PS Store. IE: daca jocul e zona 1, el va rula DLC-urile luate strict de pe Store-ul american implicitit necesitand un cont american.

  4. #5984 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #5985 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    multumesc G-XtremE,SYZYGY. Deci,daca imi cumpar un joc zona 1 (America) si apar ceva addon`uri pentru el si doresc sa le cumpar atunci imi trebuie neaparat cont de PSN cu adresa in America nu?

  6. #5986 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dennisgsxr View Post
    multumesc G-XtremE,SYZYGY. Deci,daca imi cumpar un joc zona 1 (America) si apar ceva addon`uri pentru el si doresc sa le cumpar atunci imi trebuie neaparat cont de PSN cu adresa in America nu?
    Iti trebuie cont de SUA doar ca sa cumperi DLC-ul si sa fie compatibil cu jocul tau zona 1. Dar dupa ce-l cumperi poti juca atat DLC-ul cat si jocul de pe ce cont vrei.

  7. #5987 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  8. #5988 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    tocmai am luat si eu de pe Maximus Cards. Merge foarte repede.

  9. #5989 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    salut tuturor..am jucat astazi pt. prima oara un shooter (rainbow six vegas) pe ps3 si vreau sa va intreb cum naiba puteti juca cu controllerul de la playstation? vrea sa aflu niste pareri in legatura cu asta si cam cat v-a luat sa va obisnuiti...nu stiu daca vi se pare interesant acest lucru dar sony are foarte mult de pierdut din cauza aceasta (clienti ma refer).. ar trebui o petitie pt. schimbarea lui (asta daca au vre-un efect/rost)

  10. #5990 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Dupa un timp te obisnuiesti trust me ...la mine primul shooter a fost resistance 2 si am ajuns sa il termin pe inhuman + multiplayer in frenezie

  11. #5991 SP
    Member Imperatore's Avatar
    treaba cu controlleru` difera de la om la om...unii pur si simplu nu au chef sa se apuce de shootere cu Ds3-ul sau unii chiar nu pot, am cunoscut tipi cu console de 3 ani si nici in ziua de azi nu s-au putut obisnui. acum depinde doar de tine.

    dar iti pot spune ca se poate juca si cu controlleru la un nivel bunicel un shooter.

  12. #5992 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by boywonder View Post
    salut tuturor..am jucat astazi pt. prima oara un shooter (rainbow six vegas) pe ps3 si vreau sa va intreb cum naiba puteti juca cu controllerul de la playstation? vrea sa aflu niste pareri in legatura cu asta si cam cat v-a luat sa va obisnuiti...nu stiu daca vi se pare interesant acest lucru dar sony are foarte mult de pierdut din cauza aceasta (clienti ma refer).. ar trebui o petitie pt. schimbarea lui (asta daca au vre-un efect/rost)
    Cu ce să-l schimbe? Cu un mouse?
    Sunt milioane de persoane ce s-au obișnuit cu el și joacă acum foarte bine shootere pe consolă.
    Asta cu obișnuința mi se pare o prostie. Nici eu nu mă descurcam cu mouse-ul �n prima zi c�nd mi-a luat tata PC, nici cu touchpad-ul �n primele zile de laptop și nici cu Sixaxis-ul �n prima săptăm�nă de Killzone 2.
    Dar am exersat și am ajuns destul de bun. Așa că pune m�na pe controller, eventual umblă și pe la sensitivitate și o să vezi că se poate

  13. #5993 SP
    Member taz@'s Avatar
    @boywonder:Asa e la inceput,in timp o sa te obisnuiesti;acum ma descurc mai bine cu un controller decat cu un mouse lol;ai putea sa incerci un joc platformer ex: seria Ratchet&Clank,asa ai putea sa te obisnuiesti cu controlul camerei si directiei de pe controller.

  14. #5994 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    Am si eu o mica problema cu consola. De exemplu vreau sa downloadez toti boxerii blocati in Fight Night Round 4. Intru in PlayStation Store dar imi da eroare pe motiv ca " PlayStation Store is not available in your country/region. " Ce ar trebui sa fac pentru a merge?

    Multumesc anticipat

  15. #5995 SP
    Member taz@'s Avatar
    PS Store merge doar cu cont de UK,US sau JP,fa-ti un cont cu una din regiunile astea ca sa accesezi store-ul.

  16. #5996 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by sapera View Post
    Am si eu o mica problema cu consola. De exemplu vreau sa downloadez toti boxerii blocati in Fight Night Round 4. Intru in PlayStation Store dar imi da eroare pe motiv ca " PlayStation Store is not available in your country/region. " Ce ar trebui sa fac pentru a merge?

    Multumesc anticipat
    Probabil ești pe contul de Rom�nia.
    Fă-ți cont de PSN pe US sau UK și trebuie să meargă.

  17. #5997 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Probabil ești pe contul de Rom�nia.
    Fă-ți cont de PSN pe US sau UK și trebuie să meargă.
    da. pe Romania il am.
    ok, asa voi face.

    ms mult.

  18. #5998 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by boywonder View Post
    salut tuturor..am jucat astazi pt. prima oara un shooter (rainbow six vegas) pe ps3 si vreau sa va intreb cum naiba puteti juca cu controllerul de la playstation? vrea sa aflu niste pareri in legatura cu asta si cam cat v-a luat sa va obisnuiti...nu stiu daca vi se pare interesant acest lucru dar sony are foarte mult de pierdut din cauza aceasta (clienti ma refer).. ar trebui o petitie pt. schimbarea lui (asta daca au vre-un efect/rost)
    Primu meu shooter pe consola arata cam asa : maini legate si pe langa aia si paralizate, nu puteam trage in nimeni si nimic, imi era foarte greu sa controlez ambele stickuri analogice deodata insa asta nu a durat prea mult pana sa ma obisnuiesc si sa inceapa sa-mi placa sa folosesc controlerul.

    Sti cum e cu rabdarea si virtutea nu?

  19. #5999 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    Quote Originally Posted by boywonder View Post
    salut tuturor..am jucat astazi pt. prima oara un shooter (rainbow six vegas) pe ps3 si vreau sa va intreb cum naiba puteti juca cu controllerul de la playstation? vrea sa aflu niste pareri in legatura cu asta si cam cat v-a luat sa va obisnuiti...nu stiu daca vi se pare interesant acest lucru dar sony are foarte mult de pierdut din cauza aceasta (clienti ma refer).. ar trebui o petitie pt. schimbarea lui (asta daca au vre-un efect/rost)
    Corect.Hai sa facem o petitie sa schimbe un controller cu care ne jucam milioane de useri pt ca tu nu te descurci. nu.

  20. #6000 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @sapera: Atenţie la zona jocului! Dacă FNR4 este region 2 fă contul pe UK, iar dacă este region 1 pe US.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts