Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 1175 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 367 417 817 ... LastLast
Results 6,321 to 6,340 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6321 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai gru View Post
    dar diferentele sunt semnificative.??..adica ma gandesc ca pt 500 ron pot lua full hd numai mai bine iau hd ready si un joc 2 in plus
    Decat sa iti iei full hd de 32 mai bine iti iei un hd ready de aceeasi dimensiune si cum ai spus si tu: 1,2 jocuri in plus.

  2. #6322 SP
    Junior Member mihai gru's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Decat sa iti iei full hd de 32 mai bine iti iei un hd ready de aceeasi dimensiune si cum ai spus si tu: 1,2 jocuri in plus.
    multumesc mult!! m am lamurit asa am sa fac

  3. #6323 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Browseru nu are plugin-urile de care au nevoie videoclipurile respective sa ruleze.
    se poate face ceva in sensul rezolvarii acestor plugin-uri lipsa?

  4. #6324 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  5. #6325 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Numa sony prin fw update ar putea imbunatatii browserul.

  6. #6326 SP
    Member sepet's Avatar
    Salut!Am o problema..cand incerc sa conectez ps3 la wireless,ps3-ul nu recunoaste wpakey-ul.Nush ce sa mai fac pt ca parola este introdusa corect si el tot face probleme.Internet +aparat de la clicknet.Multumesc anticipat!

  7. #6327 SP
    Member paulone's Avatar
    scuze ca mai pun si eu cate o intrebare dar numai aici gasesc raspunsuri, vreau sa va intreb daca pe viitor voi dori sa leg consola de router prin fir, ce cablu imi recomandati cat.5e sau cat.6? intreb fiindca unii imi spun cat.5e iar altii cat.6 si sunt intr-o mare dilema

  8. #6328 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @paulone: Cablurile Cat-6 sunt mai scumpe deoarece merg şi pe conexiuni Gigabit Ethernet, av�nd specificaţii mai stringente pentru crosstalk şi zgomot, dar sunt 100% compatibile �n jos cu Cat-5e.
    Chiar dacă PS3 are port Gigabit Ethernet, av�nd �n vedere că majoritatea routerelor au doar porturi 10/100 Fast Ethernet, iar viteza de conexiune tipică la internet este mult sub viteza maximă Fast Ethernet, poţi liniştit folosi un cablu Cat-5e.

  9. #6329 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    @paulone: Cablurile Cat-6 sunt mai scumpe deoarece merg şi pe conexiuni Gigabit Ethernet, av�nd specificaţii mai stringente pentru crosstalk şi zgomot, dar sunt 100% compatibile �n jos cu Cat-5e.
    Chiar dacă PS3 are port Gigabit Ethernet, av�nd �n vedere că majoritatea routerelor au doar porturi 10/100 Fast Ethernet, iar viteza de conexiune tipică la internet este mult sub viteza maximă Fast Ethernet, poţi liniştit folosi un cablu Cat-5e.
    Merci

  10. #6330 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    A folosit cineva glitch-ul ptr orbs la God of War 1?Eu tot incerc cum zice in video dar din prima sabie moare?Ce are?

  11. #6331 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    esti pe easy ... la o dificultate mai mare trebuie incercat.

  12. #6332 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si pot schimba cumva dificultatea?Sau trebuie sa rejoc pana acolo?

  13. #6333 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Singurele lucruri care le vreau pe PSN sunt tot ce are XBLA si titluri de PS2. Cer prea mult ? :">

  14. #6334 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Mai am de asteptat nitel pana imi voi lua noul meu monitor, dar pana atunci vreau sa imi conectez PS3-ul la un monitor de 22", LG cu rezolutia maxima de 1680X1050.Suporta un monitor ca asta 720p, sau chiar mai mult?

  15. #6335 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Mai am de asteptat nitel pana imi voi lua noul meu monitor, dar pana atunci vreau sa imi conectez PS3-ul la un monitor de 22", LG cu rezolutia maxima de 1680X1050.Suporta un monitor ca asta 720p, sau chiar mai mult?
    720p inseamna 1280x720 deci ......

  16. #6336 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  17. #6337 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Aaaa, m-am prins gata, mersi

  18. #6338 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    revenind la HDD extern am gasit asta pe net:


    Mersi ffocus, am reusit cu solutia ta ca ps3-ul sa recunoasca hdd extern pt a face backup. Acum mi-am pus un hdd de 320 gb si merge perfect.

  19. #6339 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    ps3-ul nu citeste ntfs?

  20. #6340 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Dankys View Post
    ps3-ul nu citeste ntfs?
    Nu. HDD-ul extern pe care vrei sa faci backup la ce ai in consola, trebuie sa fie fat32 ca sa-l recunoasca. HDD-ul care il pui in consola si-l face singur fat32.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts