Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 326 of 1175 FirstFirst ... 226 276 316 324 325 326 327 328 336 376 426 826 ... LastLast
Results 6,501 to 6,520 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6501 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Mare atentie, are cateva taste in limba italiana(cum este si a mea), ex: in loc de enter scrie "invio", in loc de shift scrie "maiusc" ca si tastele pg.up, pg.down si delete dar nu este deranjant fiindca sunt plasate ca la orice tastatura in engleza
    Asta nu o sa pot verifica decat atunci cand o primesc. Oricum nu cred ca m-ar deranja asa mult. In poze butoanele apar in limba engleza. Vom vedea.

  2. #6502 SP
    Junior Member boogieman's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Mare atentie, are cateva taste in limba italiana(cum este si a mea), ex: in loc de enter scrie "invio", in loc de shift scrie "maiusc" ca si tastele pg.up, pg.down si delete dar nu este deranjant fiindca sunt plasate ca la orice tastatura in engleza;)
    Foarte interesanta tastatura, chiar acum am dat si eu comanda pe site. Are cumva si un mouse separat sau este doar pad-ul care inlocuieste numpad-ul?

  3. #6503 SP
    Junior Member MihaiGuta's Avatar
    Salutare tuturor!
    Am o problema mare cu ps3-ul de vreo 2 saptamani de zile. Cand incerc sa dau sign in pe PSN imi da urmatorul mesaj:''An error has occured.You have been signed out of Play Station Network (80028E04)" Am incarcat de foarte multe ori, am dat restart si la ps3 si la router , iar contul nu are nimic fiindca de pe PC merge sa ma loghez din prima. Mai nou acum cand intru in Assassin's Creed 2 imi arata ca a aparut o noua versiune de soft, ii dau update si nu se conecteaza la PSN fiindca apare aceeasi eroare si nu pot sa ma joc deloc.
    Ajutati-ma pls ca zau daca stiu ce sa ii fac.....

  4. #6504 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Salut,

    Am vazut ca pentru proteja consolele PS3 de YLOD se folosesc niste cooler-e externe care se ataseaza in partea din spate a consolei.
    Merita sa fac rost de un astfel de cooler?
    Sunt eficiente?
    Sau o sa am parte doar de un efect Placebo (eu o sa cred ca functioneaza dar in realitate cooler-ul sa nu aduca nici un beneficiu consolei)? chiar nu vreau sa dau niste bani degeada.
    Daca raspunsul este afirmativ, ce firme/modele/locuri de unde as putea achizitiona unul mi-ati recomanda?

  5. #6505 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    eroarea asta o primesc si eu, doar ca e ocazional. ma pot conecta pe psn si din cand in cand imi da eroarea. tot cam asa de 2-3 saptamani.

  6. #6506 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by boogieman View Post
    Foarte interesanta tastatura, chiar acum am dat si eu comanda pe site. Are cumva si un mouse separat sau este doar pad-ul care inlocuieste numpad-ul?
    Nu are mouse-e logic-touchpad-ul ala inlocuieste mouse-ul, iar in ce priveste tastele in limba italiana, daca va uitati pe site-ul recomandat de Junior e un cumparator acolo ce spune asta, oricum stiam si eu fiindca toate tastaturile aduse in ultima vreme pt.PS3 sunt importate din Italia
    Oricum n-are ce va deranja asta fiindca sunt doar 3-4 in limba italianalol

  7. #6507 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiGuta View Post
    Salutare tuturor!
    Am o problema mare cu ps3-ul de vreo 2 saptamani de zile. Cand incerc sa dau sign in pe PSN imi da urmatorul mesaj:''An error has occured.You have been signed out of Play Station Network (80028E04)" Am incarcat de foarte multe ori, am dat restart si la ps3 si la router , iar contul nu are nimic fiindca de pe PC merge sa ma loghez din prima. Mai nou acum cand intru in Assassin's Creed 2 imi arata ca a aparut o noua versiune de soft, ii dau update si nu se conecteaza la PSN fiindca apare aceeasi eroare si nu pot sa ma joc deloc.
    Ajutati-ma pls ca zau daca stiu ce sa ii fac.....
    Problema asta am avut-o si eu, acum cateva zile, dar am reincercat si pana la urma s-a logat. Incearca sa pui direct cablul de internet in PS3.

  8. #6508 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Eu zic sa nu-ti faci probleme si sa lasi consola asa cum este, efectu yolod fiind rar intalnit la ps3.

  9. #6509 SP
    Junior Member Animal91's Avatar
    buna, sunt si eu nou pe aici in comunitatea voastra si am o mica sau mare problema cu un ps3 pe care trebuie sa il repar....este un 40gb din 2007-2008 cica....si ii gata blocu optic....am cautat pe ebay dupa deck-uri sau doar cititoare Kem-400aaa cel care il foloseste modelu asta de ps3...am gasit dar mar interesa daca este cumva si in romania locuri de unde pot fi achizitionate aceste blocuri optice...multumesc anticipat

    ps. de dus la garantie nu imi pomeniti ca ps3-u este cumparat din spania acuma 3 ani...si de curatat lentila am facut...prima data a mers cititorul blu-ray apoi a doua oara in timp ce ma jucam fifa2008 sa il tin de proba sa vad daca merge ok...sa blocat intr-un load....si apoi ciuciu...nu o mai citit nici audio nici dvd original...nimic...

  10. #6510 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  11. #6511 SP
    Member paulone's Avatar
    VA rog mult spuneti-mi si mie de ce un film blu-ray din PC(scrie ca are 4.37gb) dupa ce l-am copiat in PS3 cu media serverul arata ca are 30 de gb!!!!!!!!

  12. #6512 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Salut,

    Am vazut ca pentru proteja consolele PS3 de YLOD se folosesc niste cooler-e externe care se ataseaza in partea din spate a consolei.
    Merita sa fac rost de un astfel de cooler?
    Sunt eficiente?
    Sau o sa am parte doar de un efect Placebo (eu o sa cred ca functioneaza dar in realitate cooler-ul sa nu aduca nici un beneficiu consolei)? chiar nu vreau sa dau niste bani degeada.
    Daca raspunsul este afirmativ, ce firme/modele/locuri de unde as putea achizitiona unul mi-ati recomanda?
    Si sa nu pui consola intr-un loc inghesuit (raft infundat etc) sa aiba loc pt racire.

  13. #6513 SP
    Junior Member Animal91's Avatar
    mersi de link....dar mai am o nedumerire...doar cititorul sa dus sau si motorul?.....de dat semne ca se invarte da...cam asa la 8x....dar orice alt cd bag in ps3 nu il citeste....

  14. #6514 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cel mai bine il intrebi pe DOnely ...

  15. #6515 SP
    Junior Member MihaiGuta's Avatar
    eroarea asta o primesc si eu, doar ca e ocazional. ma pot conecta pe psn si din cand in cand imi da eroarea. tot cam asa de 2-3 saptamani.
    pe ce ai contul de PSN, Uk sau USA? eu am pe UK ,iar la mine nu merge sa ma conectez deloc , n-am mai intrat pe PSN de aproape 3 saptamani

  16. #6516 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Si sa nu pui consola intr-un loc inghesuit (raft infundat etc) sa aiba loc pt racire.
    Dar exista vreo legatura intre Ylod si supraincalzirea consolei

  17. #6517 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Dar exista vreo legatura intre Ylod si supraincalzirea consolei
    citeste aici

  18. #6518 SP
    Junior Member boogieman's Avatar
    Si eu am eroarea asta si pe cont RO si pe cont UK Din pacate nu am cum sa bag cablul in PS3 pentru ca nu am..routerul wireless este la vecinul de sus. Alta solutie nu exista pentru remedierea erorii?

  19. #6519 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    eu l-am avut pe whierless si acum pe cablu... aceeasi eroare. Contul este pe uk.

  20. #6520 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ati folosit/folositi PS3 media server? (cei cu probleme)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts