Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 333 of 1175 FirstFirst ... 233 283 323 331 332 333 334 335 343 383 433 833 ... LastLast
Results 6,641 to 6,660 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6641 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am si eu o intrebare tehnica. Am asa: TV LCD cu 1x optic out, PS3 cu 1x optic out si receiver cu 1x optic in. Imi recomandati si mie un adaptor sa pot conecta astea 2 surse de optic la 1 intrare la receiver ca eu am cautat si nu am gasit nimic pe net. Vreau sa nu mai tot schimb cablul in spate la receiver, sa am un selector sau ceva. Multumesc.

  2. #6642 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  3. #6643 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am crezut ca gasesc si la noi, din afara n-am comandat niciodata...Daca n-o sa mearga ma uit la el.

  4. #6644 SP
    Junior Member vicx's Avatar
    hi am si eu asa o intrebare foloseste careva tsmuxer?!? daca da imi poate explica careva de ce imi apare o desincronizare sunet imagine mai ales la fisierele de peste 720p si peste 4.37 gb multi language!?!?am observat ca in momentul in care ii dau start undeva in fereastra apare un rand pe care scrie b-pyramid ...shift dts 2 frames ...presupun ca de aici se trage desincronizarea! ma poate ajuta careva!?

  5. #6645 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Man, undeva este o problema eu am un controller alb de la webpredator de anul trecut din septembrie

  6. #6646 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nu e nici o problema. DS3 alb este valabil in momentul de fata numai pt. Asia.

  7. #6647 SP
    Member paulone's Avatar
    Nu imi da pace ceva legat de constructia PS3=ului, in spatele ei dupa cum stiti iese aer cald de la cooler, ei bine am constatat ca toate mufele sunt aproape fiebinti(logic-doar sunt la 2mm de fanta pe unde iese aerul cald), ma tem ca in timp anumite contacte de la aceste mufe sa nu aibe de suferit: dilatari si implicit contact imperfect, nu stiu va intreb si pe voi mie mi se pare cam "neinginereasca" solutia de a pune mufele atat de aproape de cooler

  8. #6648 SP
    Junior Member Adis07's Avatar

    nu citeste discuri

    Salut, am si eu o problema, acum cateva zile ma jucam gta4 si mi s-a blocat...bun...dau restart, vad ca nu citeste scot discul, bag din nou nu citeste nimic ramane ledul albstru aprins si sta asa, incerc cu alt disc la fel, formatez hardul la fel...problema e ca nu mai am garantie, il am demult din USA e versiunea de 80gb care citeste si cele de ps2. Deci care ar fi o solutie ieftina? Ma gandesc sa il demontez sa ii curat lentila, am vazut pe youtube ca unii au rezolvat asa, sau au schimbat doar lentila.

  9. #6649 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Adis07 View Post
    Salut, am si eu o problema, acum cateva zile ma jucam gta4 si mi s-a blocat...bun...dau restart, vad ca nu citeste scot discul, bag din nou nu citeste nimic ramane ledul albstru aprins si sta asa, incerc cu alt disc la fel, formatez hardul la fel...problema e ca nu mai am garantie, il am demult din USA e versiunea de 80gb care citeste si cele de ps2. Deci care ar fi o solutie ieftina? Ma gandesc sa il demontez sa ii curat lentila, am vazut pe youtube ca unii au rezolvat asa, sau au schimbat doar lentila.
    imi pare rau sa-ti spun, dar ti s-a stricat blocul optic (o problema comuna pentru consolele Sony). ia legatura cu @Donely si poate poti sa o repari. http://www.consolegames.ro/forum/f41...-xbox-360-wii/

  10. #6650 SP
    Junior Member Adis07's Avatar
    Da, mersi pentru raspuns, o sa vorbesc cu el sa vad ce pot face.

  11. #6651 SP
    Junior Member vicx's Avatar
    hi am si eu asa o intrebare foloseste careva tsmuxer?!? daca da imi poate explica careva de ce imi apare o desincronizare sunet imagine mai ales la fisierele de peste 720p si peste 4.37 gb multi language!?!?am observat ca in momentul in care ii dau start undeva in fereastra apare un rand pe care scrie b-pyramid ...shift dts 2 frames ...presupun ca de aici se trage desincronizarea! ma poate ajuta careva!?

  12. #6652 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Am si eu o intrebare tehnica. Am asa: TV LCD cu 1x optic out, PS3 cu 1x optic out si receiver cu 1x optic in. Imi recomandati si mie un adaptor sa pot conecta astea 2 surse de optic la 1 intrare la receiver ca eu am cautat si nu am gasit nimic pe net. Vreau sa nu mai tot schimb cablul in spate la receiver, sa am un selector sau ceva. Multumesc.
    Eu si mai multi useri am luat asa ceva din Bucuresti. Acum nu au pe stoc, dar ia legatura cu ei si vezi cand o sa primeasca, sau poate au altceva asemanator.

    PS. Vezi ca Robert incepe de maine comenzile si uite si link-ul de unde sa alegi. Iesi ieftin de tot.

  13. #6653 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    am acest monitor Philips 170S7FS/Conectivitate: VGA (D-sub) pot sa-l pun la ps3?exista adaptor sa-l pot pune la hdmi-ul ps3-ului asa cum am de la pc la tv dvi-hdmi?as vrea sa-mi achizitionez un monitor ca acesta(adica d-sub) deoarece sunt mult mai ieftine dar am auzit ca sunt monitoare si hdcp dar banuiesc ca preturile sunt cam piperate...vreau sa-l folosesc la munca in timp ce nu este de lucru sa mai bag 1-2 trofee.
    P.S:vreau cat mai ieftine nu cine stie ce adaptoare la sute de lei

  14. #6654 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Nu imi da pace ceva legat de constructia PS3=ului, in spatele ei dupa cum stiti iese aer cald de la cooler, ei bine am constatat ca toate mufele sunt aproape fiebinti(logic-doar sunt la 2mm de fanta pe unde iese aerul cald), ma tem ca in timp anumite contacte de la aceste mufe sa nu aibe de suferit: dilatari si implicit contact imperfect, nu stiu va intreb si pe voi mie mi se pare cam "neinginereasca" solutia de a pune mufele atat de aproape de cooler
    ai auzit sa aiba cineva probleme din cauza asta? eu unul nu. Dar daca vrei, poti sa te angajezi la sony sa indrepti tu lucrurile ca se pare ca ei duc lipsa de ingineri capabili lol Acum lasand glumele deoparte, care era defapt intrebarea ta? Cel putin la mine desi aerul cald trece pe langa ele, mufele se incalzesc foarte putin.

  15. #6655 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Google Bericht(If you report cheaters on the PlayStation Network)

  16. #6656 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    RPGFan News - Level 5 Working on PS3, Wii Titles

    At an event for prospective employees in Tokyo, Level 5 president Akihiro Hino revealed that his company was working on two previously unannounced projects for PlayStation 3 and Wii. Whether the Wii-based game is Dragon Quest X remains to be seen. An offical announcement is expected to follow in the near future. While they had concluded that for new titles the hardware of choice was Nintendo's DS, Hino and Co. have no plans to stop developing for home consoles, such as the PlayStation 3.

  17. #6657 SP
    Junior Member route66's Avatar
    buna tuturor!
    sunt mai nou in ''bransa'' si nu ma prea pricep...., am incercat sa conectez consola la pc prin acest ps3 media player si nu vrea deloc sa-mi gaseasca consola !
    rog pe cei care se pricep...sa ma ajute! Multumesc! (mentionez ca de la router spre pc am cablu, iar consola pe wireless)
    am instalat ultimul Java, am router wireless pe N, am dat in consola media server enabled...si cam atat!
    nu prea mai stiu ce sa fac..

  18. #6658 SP
    Member PumaS's Avatar
    Salut vin si eu cu o intrebare . Vreau sa cumpar un Shooter (PS3) care sa il pot juca online si care sa fie popular . Ce joaca marea majoritatea ? MULTUMESC astept niste idei . Pana acum am fost fan FIFA si de aceea nu prea stiu ce shooter e popular (VECHI/NOU) ca vreau sa cumpar la urmatoarea comanda a lu ROBERT DINU . Multumesc

  19. #6659 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Salut vin si eu cu o intrebare . Vreau sa cumpar un Shooter (PS3) care sa il pot juca online si care sa fie popular . Ce joaca marea majoritatea ? MULTUMESC astept niste idei . Pana acum am fost fan FIFA si de aceea nu prea stiu ce shooter e popular (VECHI/NOU) ca vreau sa cumpar la urmatoarea comanda a lu ROBERT DINU . Multumesc
    Modern Warfare 2 se joacă la greu.
    Sau mai poți aștepta o lună să apară Bad Company 2.

  20. #6660 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Modern Warfare 2 se joacă la greu.
    Sau mai poți aștepta o lună să apară Bad Company 2.


    Si ceva mai vechiutz si interesant ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts