Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 342 of 1175 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 842 ... LastLast
Results 6,821 to 6,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6821 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    vreau sa-mi cumpar un ps3 dar vreau sa cer parerea unora mai experimentati,ca voi.De unde imi recomandati sa imi cumpar consola,din magazin sau pe pe internet.am cautat pe internet si am gasit ceva oferte destul de bune,in plus sunt si mai ieftine, pentru ca nu platesc chirie ca si magazinele(asa cred)si au si garantie ca si in magazin unde sunt si cu 2 mil mai mult decat pe site-uri.Taicameu e in "recunoastere" prin Italia si a spus ca o se uite la preturi si pe-acolo,sunt preturi mai bune fata pe aici?Deci am 3 variante:din magazin(Romania),magazin(Italia) sau de pe site-uri de electronice,de unde credeti ca as putea iesii mai bine?

  2. #6822 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca vrei garantie, cumpara din romania. te orientezi si tu dupa pret, unde vezi ca e mai ieftin. daca vrei sa cumpoeri consola de la un magazin online, ai mare grija cu garantia, informeaza-te inainte. citeste putin si threadul acesta: http://www.consolegames.ro/forum/f35...online-tzeapa/

  3. #6823 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    daca vrei garantie, cumpara din romania. te orientezi si tu dupa pret, unde vezi ca e mai ieftin. daca vrei sa cumpoeri consola de la un magazin online, ai mare grija cu garantia, informeaza-te inainte. citeste putin si threadul acesta: http://www.consolegames.ro/forum/f35...online-tzeapa/
    ma bucur ca am fost luminat cu privire la magazinele online,deci varianta online cade.Ma gandesc ca daca cumpar din Italia din magazin tot o sa primesc garantie,pana la urma taicameu se reintoarce in Italia dupa Pasti,iar daca cumva se strica consola am cine sa o trimit in Italia si pe alcineva deaia eu zic ca daca gaseste in Italia o oferta ca de cat sau preturi mai bune,sa cumpere de acolo.Oricum mai astept sfaturi.....

  4. #6824 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Shopit daca vrei sa cumperi de la un magazin online ...pana acum n-am avut probleme cu ei.Si daca tot iti cumperi ps3...cumpara-ti de la noi,ce imi este ca , cumperi cu 1 milion mai mult...ce imi este ca iti cumperi din italia si dai 1 milion la vama/transport iar la garantie stai si astepti pana iti ajunge consola in italia si pana iti vine inapoi.

  5. #6825 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Ce UPS pana in 200 RON imi recomandati pentru a-mi feri consola si TV-ul de caderile de tensiune/intreruperile de curent electric din "capitala noastra draga" ?

  6. #6826 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Dati`mi si mie adresa de US ca sa bag la la cont la PS Store. Am incercat sa bag de la niste hotele din US, am cautat pe google adresa si nu a mers. POate nu am bagat eu bine in cele 3 spatii unde scrie adresa. Dati`mi si mie o adresa valida si spuneti-mi in ce casute trebuie sa bag ce si cum. (am incercat mai multe adrese, bagate in casute diferite, dar degeaba, nu mi-a mers)

  7. #6827 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Shopit daca vrei sa cumperi de la un magazin online ...pana acum n-am avut probleme cu ei.Si daca tot iti cumperi ps3...cumpara-ti de la noi,ce imi este ca , cumperi cu 1 milion mai mult...ce imi este ca iti cumperi din italia si dai 1 milion la vama/transport iar la garantie stai si astepti pana iti ajunge consola in italia si pana iti vine inapoi.
    iti dai seama ca daca gasesc acolo mai ieftin cu 500-1 ml nu o sa il cumpar,nu merita osteneala in plus daca vrei ca un lucru sa fie facut bine mai bine fa-l tu cu mana ta,taicameu fiind chiar afon in materie

  8. #6828 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    Dati`mi si mie adresa de US ca sa bag la la cont la PS Store. Am incercat sa bag de la niste hotele din US, am cautat pe google adresa si nu a mers. POate nu am bagat eu bine in cele 3 spatii unde scrie adresa. Dati`mi si mie o adresa valida si spuneti-mi in ce casute trebuie sa bag ce si cum. (am incercat mai multe adrese, bagate in casute diferite, dar degeaba, nu mi-a mers)
    One Microsoft Way
    Redmond, WA 98052-6399
    USA

  9. #6829 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Funny, dar atenţie: statul Washington percepe taxe! Deci băgaţi o adresă de California, unde nu sunt taxe (hint: la zip code băgaţi-l pe cel din serialul pentru copii cu Brenda).

  10. #6830 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    ffocus, nu merge alte idei ?

  11. #6831 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Are cineva idee cum fac sa activez Gigawatt inFAMOUS blades in joc ?... L-am luat de pe PS Store, dar nu imi apare in joc, si nici in "Powers Menu" ... "Joc US, Store US".

  12. #6832 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  13. #6833 SP
    Junior Member alxxu77's Avatar
    cum cumpar cu cardu de pe psn us? am cautat in forum am gasit dezbateri pe tema asta da pe scurt mie-mi zice ca nu e valid info la card, probabil de la adresa sfaturi ceva?

  14. #6834 SP
    Member taz@'s Avatar
    Mai,eu tot nu inteleg cum poti sa controlezi directia,adica inainte-inapoi/stanga-dreapta;sa pp ca vrem sa jucam dead space cu Arc,camera o controlezi cu "vibratoru" dar directia?

  15. #6835 SP
    Member MSlv's Avatar
    poi... probabil o sa aiba vreun joystick a-la wii sau psp

  16. #6836 SP
    Member drik's Avatar
    Din cate am vazut pana acum ei foloseau intr-o mana Dualshock si intr-o mana Ye Old Dildo... sper sa nu fie formula finala asta insa...

  17. #6837 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pai n-ar mai avea nici un sens sa il mai scoata daca intr-o mana ai DualShock'u

  18. #6838 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by Sony
    To minimize the cost of entry, Sony has stated that all launch titles for the Motion Controller will be playable with one controller, with enhanced options available for multiple Motion Controllers.[23] Sony has indicated that it is exploring the possibility of using the Motion Controller in combination with a standard PlayStation Wireless Controller, such as having the player use "the motion controller as a sword and use DualShock 3 as a shield.
    ...

  19. #6839 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Care e treaba cu sharuirea jocurile prin PSN ? E ca pe steam , adica pot il pot oferi drept gift ?

  20. #6840 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ai 4 sloturi care in mod normal sunt folosite in caz ca ti se strica consola sau iti mai cumperi 1 sau mai multe.Dai contu + parola cuiva ..isi downlodeaza jocurile pe care le-ai cumparat tu ..si invers.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts