Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 363 of 1175 FirstFirst ... 263 313 353 361 362 363 364 365 373 413 463 863 ... LastLast
Results 7,241 to 7,260 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7241 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Stai asa!Azi cand am lasat ceva la dawn.am viteza de 2mbps,am incercat si eu sa ma conectez pe psn,aceas eroare si acelas cod,in rest cand e cineva pe calc nu am probleme,doar cand merge torrent-u,trage u concluziile....

  2. #7242 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    pentru cei care sunt curiosi cum arata pe interior un ps3 de 60gb cumparat in martie 2007.
    a inceput curatenia de primavara, parca suna altfel acum
    Attached Images Attached Images dsc_3048_exposure_resize.jpg dsc_3050_exposure_resize.jpg dsc_3051_exposure_resize.jpg

  3. #7243 SP
    Member psycho-07's Avatar
    eu de 2 ori pe an il curat , tot de 60gb

  4. #7244 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am varianta cu 40,up la 250 imediat
    il am de 2 ani si nu am l-am curatat niciodata
    eu zic ca il am intr-un loc perfect si este in regula

  5. #7245 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Sal

    Am si eu o problema cu imaginea la un PS3 Slim. Este foarte....FOARTE intunecata, spre ex. in bad company 2 daca intru intr-o cladire nu mai vad abs nimic decat geamurile si usa. Se aplica si in cazul umbrelor si nu mai pomenesc de misiunile de noapte. Am avut probleme si cu killzone 2 dar intre timp am schimbat tv-ul si vad ca e acelasi lucru. Am un samsung seria 5 full HD deci nu cred ca tv-ul mai poate fi vinovat. Am tot cautat prin setarile lui si imaginea se "albeste" practic peste tot insa umbrele nu dispar, doar se fac gri .

    Am dat search pe google ptr un raspuns insa nu m-a lamurit nimeni..precizez ca sunt jocuri precum uncharted 2 care nu au absolut nici o problema.

    Pls help

  6. #7246 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    De curiozitate, Sony recomanda dezansamblarea PS3-ului pentru a se curata?

  7. #7247 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    De curiozitate, Sony recomanda dezansamblarea PS3-ului pentru a se curata?
    arata-mi mie un producator de electronice care recomanda dezasamblarea produselor lor.. LOL.. ps3 phat are o modalitate prin care se poate curata automat.


  8. #7248 SP
    Junior Member robytu123's Avatar
    salut!! am si eu o intrebare cum fac sa filmez in joc pe ps3 ca sa pun filmuletul pe youtube??

  9. #7249 SP
    Member faxiu's Avatar
    ori filmezi televizorul ori captura. Eu am un tuner TV HD care are si intrare si poate captura in max. 720p. Si a 3-a varianta, sa aiba jocul export movie (de exemplu Peggle, care ti le uploadeaza direct pe youtube

  10. #7250 SP
    Member Ayrton's Avatar

    Question PSN Register

    As vrea si eu sa ma ajutati sa-mi fac si eu cont pe PSN.Mereu cand vreau sa-l fac imi da o eroare.Ori nu fac eu ceva bine ori...

  11. #7251 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    am varianta cu 40,up la 250 imediat
    il am de 2 ani si nu am l-am curatat niciodata
    eu zic ca il am intr-un loc perfect si este in regula
    asa am zis si eu; statea la inaltime in loc ferit de praf, acoperit cu carpa cand nu era folosit; l-am aspirat periodic prin fante etc.
    dar, dupa ce l-am deschis (nu mai e in garantie) am constat ca e ca sacul unui aspirator.
    diferenta se aude pe urma, nu se vede

    oricum e surprinzator de simplu de desfacut nu trebuie sa va faceti griji daca nu mai aveti garantie.
    daca e in garantie atunci nu il deschideti sub nicio forma.

    ---------- Post added 17-03-2010 at 10:30 AM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    ps3 phat are o modalitate prin care se poate curata automat.

    YouTube- Ps3 Fan Test!!!
    nu merge la toate variantele, la a mea cu 60gb si backwards compatibility nu merge functia asta.

  12. #7252 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by omudinmultime View Post
    RECOMAND!

    KontrolFreek Performance Gaming Gear - FPS Freek and SpeedFreek for Xbox 360 and PS3 Controllers

    Am asa ceva, si dupa ce te obisnuiesti cu ele, poti juca lejer la sensibilitati mai mari cu aceeasi acuartete, ca si fara ele cu sensibilitate mai mica.Merita!
    eu cred ca o sa ma bag la chestia asta, daca mai e careva in Buc. si vrea, facem comanda ca vad ca la 2 sau mai multe e o reducere. E criza, si 1 dolar e bun

  13. #7253 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @cayman_ss Si eu am Samsung LE40B551A. Cand joc ma duc in meniu si trec tv-ul pe modul game..iar la setarile de imagine las pe dinamic. Nu am avut nici o problema pana acum. La ps3-ul legat prin hdmi am pus peste tot full sau automatic. IN joc am reglat contrastul pana abia am vazut ce era in umbra. Spor.

  14. #7254 SP
    Member maweryck's Avatar
    eu incerc sa cumpar de mult timp dar nu am reusit . De pe ebay nu am reusit pt ca sunt niste retardati , scriu ca trimit worldwide dar nu imi pot spune care e shippingul pana in Romania la un rahat de plic cu 2 plastice in el(am primit reply la mesaj dupa 2LUNI) . La ei pe site mi-au spus ca nu trimit in Europa si sa vb cu partenerul lor care se ocupa de comercializarea in Europa .....iar partenerul lor , bine-nteles din UK , nu trimite in Romania .
    Pana la urma mi-am bagat picioarele , ce atata agitatie pt plasticele lor . Daca nu sunt in stare sa vanda pe ebay rahaturile alea ......
    Eu ma bag sa iau o pereche de d'astea sa-mi dea cineva un PM cum sa facem .
    Bafta

  15. #7255 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    o fi fost coincidenta ca a luat-o netul tau mai bine sau au vre-o insemnatate 8.8.8.8urile astea?
    Cu siguranta merge. Trecusera 2-3 saptamani pana sa vad pe forum. Exact dupa ce le-am adaugat a mers extraordinar.

  16. #7256 SP
    Junior Member z1py's Avatar
    Ar putea careva sa dea cateva detalii despre setari ?

    Eu de exemplu am o problema cu fifa 2010 din cauza ca am wireless , nu mi se leaga tot timpu conectiunea DIN PRIMA cu celalalt player sau uneori chiar deloc (nici cum)

    Signal strenght nu-mi coboara sub 70% .. nu stiu care ar putea fi problema .
    La setari am asa : la NAT: am TYPE 3 , UpNp : zice not available iar la download si upload imi apare doar o liniutza (-) nici un numar

    Stie cineva care ar fi cauza acestei probleme?

    Mersi mult.

  17. #7257 SP
    Member kaoru's Avatar
    cayman_ss exista in setarile video la advanced pentru HDMI o optiune de setare a negrului - ea este "de vina" > incerca sa o setezi pe mai putin intens.

    Modelele mai noi de Samsung ofera setari pentru conexiunea HDMI - printre care si cele de intensitate a negrului.

    in poza e HDMI Black Level.
    Attached Images Attached Images samsung_ln32a450_menu_picture_picture.jpg

  18. #7258 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    am reusit sa imi repar PS3-ul cumparat la lansare acum 3 ani care mi-a dat YLOD in decembrie


  19. #7259 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  20. #7260 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @kaoru Intr-adevar asa e: La negru Hdmi exista doua optiuni Scazut si Normal. La mine e normal si chiar se vede diferenta.

    @amermofo Brava la tine. Insa ti-as recomanda sa scoti filmuletul de pe youtube, nu de alta dar se vad toate detaliile cardului tau de credit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts