Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 371 of 1175 FirstFirst ... 271 321 361 369 370 371 372 373 381 421 471 871 ... LastLast
Results 7,401 to 7,420 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7401 SP
    Junior Member kebabagiu's Avatar
    ..mda..uite ca ..chiar nu am incercat nici una din variantele..mai sus mentionate..da a mi repara singur..play ul..acu..ar fii culmea sa mi zica astia de la service ca nu se mai poate face nimik..si ...s o repar eu..in sfarsit..

  2. #7402 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by kebabagiu View Post
    ..mda..uite ca ..chiar nu am incercat nici una din variantele..mai sus mentionate..da a mi repara singur..play ul..acu..ar fii culmea sa mi zica astia de la service ca nu se mai poate face nimik..si ...s o repar eu..in sfarsit..
    Sa moara Rasko de ciuda .... LE : nah ca nu mai ma lasa sa uploadez inca o data PDF-ul
    permalink http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post317794
    Macar pe unu daca ajuta...

  3. #7403 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Pana acum tipati ca PS3 este scump, ca nu aveti nevoie de multimedia, ca vreti doar sa va jucati pe el si sa fie mai gaming oriented. Acum s-a ieftinit, au taiat in carne vie si brusc toti aveti casa plina de SA-CD si va dati pe Linux. Imi cer scuze, poate nu m-am prins ca este vorba doar de principiu...dati-i in judecata.
    Nu baga pe toata lumea in aceiasi oala, fa o referire. Am consola de 3 ani asa ca de la mine nu s-au auzit plangeri in legatura cu pretul, ba chiar tot timpu am zis ca si-a meritat toti banii. Acuma referitor la Linux, da mai aveam de aface cu el iar daca unii nu au vazut nimic bun in other os asta nu inseamnca ca toata lumea privea din aceeasi perspectiva.

  4. #7404 SP
    Member DeianD's Avatar
    Ma ajuta si pe mine cineva? Am nevoie de un Save Game pt Uncharted 2 dar sa fie codul BCES 00727. Stiti cumva unde as putea sa gasesc? Plz help me

  5. #7405 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Nu baga pe toata lumea in aceiasi oala, fa o referire. Am consola de 3 ani asa ca de la mine nu s-au auzit plangeri in legatura cu pretul, ba chiar tot timpu am zis ca si-a meritat toti banii.
    Stai linistit ca iti stiu pozitia. Se stiu ei, razboinicii luminii, acei impartiali... Nu dau nume pentru ca am descoperit, mai nou, ca este mult mai safe sa procedezi asa. Nu este civilizat, dar nici sa iau ban permanent n-as prea vrea. Asa ca, pasa inapoi, viata lunga. Enough, Laguna Seca ma asteapta!

  6. #7406 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Merge jucat Metal Gear Solid 4 fara sa fi jucat primale 3? Se leaga povestea?

  7. #7407 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Eu l-am jucat fara sa joc primele 3 si totusi am inteles povestea in mare parte. Incearca sa dai de Mister_Juice, el are toata povestea intiparita in cap, si sunt sigur ca ti-o va explica bucuros si tie.

  8. #7408 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai ai putea lua Metal Gear Database si sa citesti de acolo , daca nu The Metal Gear Wiki - Metal Gear Solid Rising, Metal Gear Solid Peace Walker, Metal Gear Solid 4, and more . Povestea nu e greu de inteles , daca nu intelegi ceva ma poti intreba si pe mine .

  9. #7409 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex De Large View Post
    Stie cineva un sistem 5.1 bun care sa poata fi legat direct la PS3?
    intrebarea este buna
    da raspunsul: "logitech z5500", m-a amuzat teribil
    sa nu sariti cu pietre pe mine ca suntem si in Saptamana Patimilor, da' m-a amuzat teribil

  10. #7410 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Merge jucat Metal Gear Solid 4 fara sa fi jucat primale 3? Se leaga povestea?
    Nu prea zic eu, e foarte complexa si complicata povestea. Nici eu nu le-am jucat pe cele anterioare iar un prieten mi-a recomandat sa vad cutscene-urile in ordinea MGS 3 (prequel), MGS 1, MGS 2.

    Poftim aici linkurile pentru YouTube in HD:



    YouTube - Broadcast Yourself.

    YouTube - Broadcast Yourself.

  11. #7411 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    salut.vreau sa iau un tv lcd sony,LCD TV - Altex - cel mai mic pret din Romania bun ptr ps3?sau astept alte pareri de la voi legate de tv lcd[marca,pret]ptr ps3 la acelasi pret.

    ---------- Post added 30-03-2010 at 08:59 PM ----------

    Televizor LCD SONY KDL26EX302, 66cm, HD Ready, HDMI asta e tv care vreau sal iau.

  12. #7412 SP
    Member Cata25's Avatar
    �ți recomand unul de 81, diagonala de 66 mi se pare cam mică.

  13. #7413 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #7414 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    PlayStation Romania - An introduction to Network on PLAYSTATION 3

    Nu vad eu bine sau intre timp exista si PlayStation Store Romania?

    Eu cand mi-am luat consola la sfarsitul lui Septembrie 2009 bag mana in foc ca nu era.

  15. #7415 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    asta e ceva nou sa scrie:

    Atentie: PLAYSTATION�Store este disponibil si pe teritoriul Romaniei!

    cred ca au scris gresit si au omis un "nu".

  16. #7416 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sau mai degraba au omis sa completeze:

    "Atentie: PLAYSTATION�Store este disponibil si pe teritoriul Romaniei!*

    *Doar ca nu veti gasi nimic pe el."

  17. #7417 SP
    Member wolverine's Avatar
    am si eu cateva intrebari.pot sa pun orice fel de hard extern la ps3?adik am limita de marime?conteaza daca e portabil?eu as vrea sa folosesc hardul mai mult ca sa-mi pun seriale si filme pe el ca sa nu mai fiu nevoit sa le bag pe dvd-uri(ma gandeam la unul portabil ca e mai mic si deocamdata nu-mi trebuie foarte mult spatiu).pana acum ma uitam la filme pe ps3 de pe stick.ceea ce ma duce la alta intrebare:are vreo importanta daca rulez filmele direct de pe stick si nu din hdd-ul consolei?ms anticipat pt orice raspuns.o zi faina in continuare!

    P.S. pot sa rulez filmele direct de pe un hdd extern portabil?

  18. #7418 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by wolverine View Post
    am si eu cateva intrebari.pot sa pun orice fel de hard extern la ps3?adik am limita de marime?conteaza daca e portabil?eu as vrea sa folosesc hardul mai mult ca sa-mi pun seriale si filme pe el ca sa nu mai fiu nevoit sa le bag pe dvd-uri(ma gandeam la unul portabil ca e mai mic si deocamdata nu-mi trebuie foarte mult spatiu).pana acum ma uitam la filme pe ps3 de pe stick.ceea ce ma duce la alta intrebare:are vreo importanta daca rulez filmele direct de pe stick si nu din hdd-ul consolei?ms anticipat pt orice raspuns.o zi faina in continuare!

    P.S. pot sa rulez filmele direct de pe un hdd extern portabil?
    pai hdd-urile externe pot ajunge pana la 2Tb, buba este ca PS3 nu recunoaste sistemul de fisiere NTFS(pe care il folosesc hdd-urile externe) ci numai FAT 32(cel folosit de stick-urile USB). Poti in schimb sa inlocuiesti HDD-ul din PS3 cu unul mai mare-am vazut HDD-uri de 2.5" la 750Gb
    la intrebarea daca are vreo importanta daca rulezi filmele de pe stick si nu de pe HDD-ul consolei, raspunsul este ca HDD-ul consolei va fi mai putin folosit, deci viata mai lunga
    daca vrei sa vezi filme la greu pe PS3 de ce nu folosesti programul PS3 Media Server?

  19. #7419 SP
    Member wolverine's Avatar
    prin media server imi merge greu si sacadat.de asta prefer sa rulez filmele de pe stick.asta ar fi un motiv.al doilea ar fi ca am niste seriale care ocupa destul de mult loc pe pc si vreau sa le trec pe un hdd extern ca sa nu le mai pun pe dvd.un alt motiv ar fi ca daca vreau sa mearga sub pe ps3 trebuie sa fac schema ai cu programelul care baga sub in avi.deci practic o sa se ocupe de doua ori mai mult spatiu pe hard.de sters nu pot sa le sterg tot timpul pt ca si eu la randul meu sunt obligat sa stau la share.cred ca stiti toti despre ce e vb . si de asta ma gandeam la un hdd extern.un hdd extern portabil are sistemul FAT32,oare?care e cel mai mare stick acum pe piata?eu am unul de 16.ms inca o data pt raspunsuri.

    P.S. la media server pot sa dau sa ruleze de pe hdd extern?

  20. #7420 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Maine,in sfarsit ma duc sa-mi cumpar un PS3.Vreau sa intreb daca ar trebui sa cumpar ceva in plus pe langa continutul cutiei....ceva fire,cabluri,etc.Deocamdata o sa il conectez la un TV normal,cu tub care are cele 3 input-uri necesare PS3-ului:galben,alb si rosu,deci in mod normal ar trebui sa intre cele 3 de la cablul ala la culoarea corespunzatoare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts