Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 384 of 1175 FirstFirst ... 284 334 374 382 383 384 385 386 394 434 484 884 ... LastLast
Results 7,661 to 7,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7661 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sa nu va luati firstplay. e gen Qore, doar ca e saptamanal si e disponibil numai pe PSN UK. am luat primele 2 eps si vine cu 1 review/ 2 previews sau invers, poze si o prezentare a ceea ce e nou pe PSN UK. ca downloads in eps2 au dat o tema firstplay, o parasuta pentru just cause 2 si un joc mini. slab...

  2. #7662 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    salvarile trebuie puse pe un stick si pe urma copiate pe cealalta consola. bafta!

    @flightcrank cu placere.
    Mai putin salvarile protejate, alea stiu ca merg doar mutate (pe principiul cut-paste) pentru a nu putea exista in doua locuri in acelasi timp. Alea se pare ca doar cu system backup merg.
    PS3 : How to backup PS3 game save files to memory stick / sd / cf | Games | Tech-Recipes

  3. #7663 SP
    Member DiablQ's Avatar
    vin si eu cu o intrebare unde se gasesc in romania? sau nu aparut pe piata?

  4. #7664 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    ce sa se gaseasca in romania?

  5. #7665 SP
    Member DiablQ's Avatar
    pai daca esti mai atent omul a intrebat daca aparut ps3 slim skin...

  6. #7666 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite vei gasi aici skin ps3 slim credeti-ma folositit google.ro cu incredere , chiar ajuta mult.

  7. #7667 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  8. #7668 SP
    Member MSlv's Avatar
    mai traieste si el...? pacat ca dupa god of war s-a dat la fund, era simpatic cu stilul lui sincer si verde-n fata si avea o relatie foarte buna cu fanii, un adevarat personaj din industria jocurilor video. dar dupa jocul carierei lui, god of war, a intrat in anonimat. bine, a mai scos simpaticul calling all cars, dar e prea putin comparativ cu acea capodopera. si oricum, asta a fost acum 3 ani.

  9. #7669 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai el lucreaza demult la un proiect "nou". Are chiar si un blog unde mai posteaza detalii.

  10. #7670 SP
    Member MSlv's Avatar
    da, stiu, am mai citit blogul, dar nu prea se compara ce face acum, pe cont propriu, cu ce facea cand era un "oficial" Sony. Sa speram ca mai face ceva entertaining, dar dupa god of war deja spunea ca ii plac mai mult joculetzele gen "calling all cars", si o sa se axeze pe ele. se stie ceva despre acel proiect, in afara de faptul ca e "nou"?

  11. #7671 SP
    Member roberte's Avatar
    am si eu o intrebare a scris cineva si a mers pe ps3 vreun film muzica poze ceva pe blu-ray re

  12. #7672 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Ubisoft getting greener by ditching paper manuals
    se anunta o vreme eco......lol
    in legatura cu postarea stirei....nu am gasit un thread potrivit pt. aceasta stire pe aria console club.....in cazul in care exista un asemenea thread....imi cer scuze ca am postat aici...

  13. #7673 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    da, stiu, am mai citit blogul, dar nu prea se compara ce face acum, pe cont propriu, cu ce facea cand era un "oficial" Sony. Sa speram ca mai face ceva entertaining, dar dupa god of war deja spunea ca ii plac mai mult joculetzele gen "calling all cars", si o sa se axeze pe ele. se stie ceva despre acel proiect, in afara de faptul ca e "nou"?
    Se zvoneste ca ar fi un nou Twisted Metal si ca va fi anuntat in curand, probabil E3 2010.

  14. #7674 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Ubisoft getting greener by ditching paper manuals
    se anunta o vreme eco......lol
    in legatura cu postarea stirei....nu am gasit un thread potrivit pt. aceasta stire pe aria console club.....in cazul in care exista un asemenea thread....imi cer scuze ca am postat aici...
    Pff, ce mai scuza pentru a rapi gameri de bucuria materialelor "bonus" la joc. Din an in an parca tot mai putine lucruri primim la jocuri in afara de disc. Acusi o sa avem jocuri DLC-only? Oh, stati, exista deja! lol

    Oricum ar fi, daca chiar ar vrea o companie sa devina green, sigur se gasesc solutii mai bune si mai eficiente pentru mediul inconjurator, fara sa compromita materialele ce le primeste gamerul odata cu jocul.

  15. #7675 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Se zvoneste ca ar fi un nou Twisted Metal si ca va fi anuntat in curand, probabil E3 2010.
    un nou Twisted Metal ar fi divin . Chiar acu 2-3 zile vorbeam cu niste colegi ca nu ar strica un TM nou pe PS3

  16. #7676 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Ok . Tocmai mi-a ajuns adaptorul pt maneta . Conectez dualshock-ul la ea si adaptorul la consola siiii ... nu merge . Adica merge da numa cand vrea . Uneori merge sa navigez meniul , alteori nu . Am facut eu ceva gresit ? Trebuia sa setez ceva la consola mai intai ? Un pic de ajutor plz .

  17. #7677 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Ubisoft getting greener by ditching paper manuals
    se anunta o vreme eco......lol
    in legatura cu postarea stirei....nu am gasit un thread potrivit pt. aceasta stire pe aria console club.....in cazul in care exista un asemenea thread....imi cer scuze ca am postat aici...
    Adevarul e ca foitele date de Ubisoft la fiecare joc sunt principala cauza a unor dezastre naturale. In ritmul asta n-o sa mai primim nici carcasa...

  18. #7678 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Adevarul e ca foitele date de Ubisoft la fiecare joc sunt principala cauza a unor dezastre naturale. In ritmul asta n-o sa mai primim nici carcasa...
    parerea mea.....este un lucru nasol ceea ce incearca sa face cei de la Ubisoft.....si probabil ca si alte companii o sa le urmeze exemplul....dar daca tot nu o sa mai tipareasca acel manual....o sa scada si pretul jocului?

  19. #7679 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    ...dar daca tot nu o sa mai tipareasca acel manual....o sa scada si pretul jocului?
    Va creste, pentru ca produsul devine eco

  20. #7680 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts