Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 395 of 1175 FirstFirst ... 295 345 385 393 394 395 396 397 405 445 495 895 ... LastLast
Results 7,881 to 7,900 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7881 SP
    Member wolverine's Avatar
    mi-am schimbat router-ul de la romtelecom si acum nu mai pot sa-mi conectez ps3 la internet.imi da iar prostia aia cu dns error.stie cineva ce-i de facut?mentionez ca am bagat toate dns-urile posibile si tot asa imi da.

  2. #7882 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Pt carduri prepayed, inteleg ca cel mai bine ar fi sa-ti faci cont pe US, fiinda 20$<20 lire, corect? Preturile sunt convertite 1:1?
    Bun dar daca imi arati unde gasesti carduri de 20$ cu 20 de $ atunci e bine. Eu dupa cautari si iar cautari am ajuns la o concluzie si anume ca cel mai ieftin PSN card il cumperi de pe ebay si acolo cel de 20$ este 25$. In schimb PSN cardurile UK mereu le vei gasi mai ieftin decat valoarea lor. Card de 20 lire il iei cu 18 , 19 lire. Dar conditia principala este ca DLC-ul sa fie pe US sau UK deoarece nu intotdeauna ce e pe US e si pe UK si viceversa. Deci cum am zis trebuie facute conturi pe mai multe tari.

  3. #7883 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu ma refer neaparat la dlc-uri, si la jocuri de pe psn store. Iar cardurile de 20$ se gasesc pe la 70ron, pe cand cele de 20lire pe la 100 ron. Asa ca daca se face conversia 1:1, ar merita mai mult de pe us store.

  4. #7884 SP
    Member MSlv's Avatar
    hmm... nu cumva acum cativa ani se intampla fix pe dos?

  5. #7885 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Baieti,ce ziceti de asta? Consola Sony PlayStation 3 (120G, neagra) . Nu e cam ieftina?Se merita s-o iau?Am vazut pe alte saituri cu 80 GB la 15-16 mil si asta cu 120 la nici 13?

  6. #7886 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Am facut cont pe ambele regiuni si acum postez de pe PSN

    ---------- Post added 08-05-2010 at 06:40 PM ----------

    Daca iau un DLC de pe PSN US la un joc Z1 pot folosi DLC-ul pe un cont UK ?

  7. #7887 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    Quote Originally Posted by parcel View Post
    Baieti,ce ziceti de asta? Consola Sony PlayStation 3 (120G, neagra) . Nu e cam ieftina?Se merita s-o iau?Am vazut pe alte saituri cu 80 GB la 15-16 mil si asta cu 120 la nici 13?
    pretul standard in magazine pentru o consola Ps3 Slin de 120 GB este de 13 mil,deci nu e chiar asa de ieftina,am vazut pe internet si cu 11 mil,in strainatate sunt si oferte la 200 euro

  8. #7888 SP
    Member wolverine's Avatar
    la un joc 3D pe ps3,ce fel de ochelari trebuie?

  9. #7889 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by parcel View Post
    Baieti,ce ziceti de asta? Consola Sony PlayStation 3 (120G, neagra) . Nu e cam ieftina?Se merita s-o iau?Am vazut pe alte saituri cu 80 GB la 15-16 mil si asta cu 120 la nici 13?

    Nu se merita. E scumpa, si eu nu am mai auzit de site-ul ala si sa nu ai probleme cu ei.

    Model de 250 GB + God of War 3 - 1.449,00 Lei

    sau

    Model de 250 GB + Uncharted 2 - 1.469,90 RON

    Eu as alege din astea 2.
    Sper ca te-am putut ajuta.

  10. #7890 SP
    Member Aliosa's Avatar

  11. #7891 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    bad post

  12. #7892 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Vezi mai jos detalii despre acest TV, este HD Ready si e normal sa aiba rezolutia aia, 720p ar fi si e ok.
    SAMSUNG PS42B430 - 107 cm, fiche technique, prix et avis consommateurs
    Pai daca e HD Ready nu ar trebui sa aibe 1366x768 ?... asta vad ca are 1024x768 si e cam putin pt o diagonala de 42 nu?

  13. #7893 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PlayStation 3 GamesAid Charity Triple Pack Announced

    GamesAid, a UK games industry charity for children and young people, has confirmed details for the GamesAid Triple Pack of games for PlayStation 3. The pack will be on sale on June 25th with an SRP of �29.99 with all profits going to GamesAid charities.

    The titles included are Tomb Raider: Underworld from Square Enix, SEGA Superstars Tennis from SEGA Europe, and FUEL from Codemasters. All titles have been donated by the publishers, supported by Sony Computer Entertainment, with key GamesAid partners such as The Producers, Fink Creative, Mastertronic and Indigo Pearl assisting in bringing this great value pack to market.
    Attached Images Attached Images gamesaid.jpg

  14. #7894 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    The publisher has predicted that Sony will sell nine million consoles where as Microsoft will only be able to shift eight million.
    News: Activision: PS3 will outsell 360 this year - ComputerAndVideoGames.com



  15. #7895 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Multumesc mult baieti,mai ales tie adiandrei 1 ,m-ai ajutat mai mult decat crezi .

  16. #7896 SP
    Member paulone's Avatar
    Stie cineva daca Playstation Eye merge si la PC ca si camera web???

  17. #7897 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu am pe RO pentru jucat si UK,US pentru DLC-uri

  18. #7898 SP
    Member wolverine's Avatar
    Quote Originally Posted by wolverine View Post
    Sa incep cu inceputul:am avut un router de la romtelecom care s-a busit din cauza ca i-am facut un update de firmware.In schimb pana sa se intample asta reusisem sa conectez consola la internet si nu era nici o problema(a mers chiar 5 luni).Dupa ce baietii de la romtelecom mi-au adus alt router mai nou,nu mai reusesc deloc sa ma conectez la net cu consola.Imi zice ca nu poate sa gaseasca acces pointul sau ca SSid este incorect.Dar am facut totul ca la carte.Am pus manual si ip-ul si default gateway etc.(pe care le-am luat din(run/cmd/ipconfg/all).Se pricepe cineva?Stie careva ce poate fi facut?Vreo setare in router in consola?Internetul e vdsl,nu stiu daca are vreo legatura.Apreciez orice ajutor.Multumesc anticipat pt orice raspuns.Bafta!
    Am rezolvat problema cu router-ul in schimb acum am problema cu DNS server.ma chinui de 3 zile si nu mai stiu ce trebuie facut.prima data am reusit si a mers bine.dar acum ciuciu!am bagat toate adresele DNS posibile si imposibile.Stie macar cineva rezolvarea la problema asta?ca vad ca nici la problema de mai sus nu sinchist sa raspunda cineva.Ms inca o data anticipat pt orice ajutor!Bafta!

  19. #7899 SP
    Junior Member MacenKrace's Avatar
    Vreau sa-mi iau si o a casca pt unele jocuri online(MAG, BC2, MW2 si SSF4). Gioteck Ex-01 sau Ex-02?

  20. #7900 SP
    Member wolverine's Avatar
    la un film avi de 720 p sunetul merge intrerupt desi imaginea nu are nici o problema.stie careva motivul?(pana acum am mai rulat filme cu rezolutia asta si n-am avut nici o problema;de fapt pe pc sunetul merge foarte bine,numai pe ps3 a facut problema asta)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts