Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 406 of 1175 FirstFirst ... 306 356 396 404 405 406 407 408 416 456 506 906 ... LastLast
Results 8,101 to 8,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #8101 SP
    360
    Junior Member 360's Avatar
    Nu stiu cat e de adevarat,dar putem privi din 2 perspective:daca e asa,inseamna ca vor lansa ceva ce nu va mai putea fi intrecut niciodata("ubertechnologic") si vor puta linistiti sa iasa de pe piata,din moment ce nu mai au concurenta sau desigur,putea face putin misto de reporter...

  2. #8102 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    citisem pe un site convorbirea dintre un reporter si un presedinte de la sony playstation si scria ca cica dupa ce va lansa ps4 sony va iesi din industria consolelor..what do you think?
    link or it never happened...

  3. #8103 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Sony Packs More Value Into the PS3; HDMI Now Included - PlayStation LifeStyle

    As if the 250GB PS3 SKU wasn’t already a great value, being only $50 more than the 120GB SKU and featuring double the HDD capacity. Now, the 250 SKU will be packed with a 6-foot HDMI cable and the Greatest Hits Game of the Year Edition of LittleBigPlanet, which is still one of the most highly-regarded titles of this generation. Here’s the kicker: it’s still only $349.99!
    Attached Images Attached Images 250gb-685x513.jpg

  4. #8104 SP
    360
    Junior Member 360's Avatar
    Am si eu o intrebare si imi cer scuze daca s-a mai discutat,dar am luat-o razna tot cautand pe forum si nu am gasit.Exista vreo posibilitate sa instalez jocurile pe hdd?Asa cum este la 360,instalezi o parte pe hdd si bagi discul dar nu-l mai ruleaza tot dp disc etc etc.Se poate asa ceva si pe PS?Multumesc anticipat

  5. #8105 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Unele jocuri au instalare (parţială) obligatorie, altele nu instalează pe HDD aproape nimic. Foarte puţine jocuri te lasă să optezi tu (Ninja Gaiden Sigma este un exemplu care-mi vine acum �n minte).

  6. #8106 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    citisem pe un site convorbirea dintre un reporter si un presedinte de la sony playstation si scria ca cica dupa ce va lansa ps4 sony va iesi din industria consolelor..what do you think?
    Nu cred asa ceva si nici nu se va intampla acest lucru...mai mult ca sigur nu

  7. #8107 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    sau mai e varianta ca or sa scoata ps4 peste vreo cativa ani, apoi o revizie a modelului deci inca 10 ani de acum incolo or sa mai fie, cel putin.

  8. #8108 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Unele jocuri au instalare (parţială) obligatorie, altele nu instalează pe HDD aproape nimic. Foarte puţine jocuri te lasă să optezi tu (Ninja Gaiden Sigma este un exemplu care-mi vine acum �n minte).
    Sunt mai multe jocuri care le poti instala pe HDD, dar nu au un mesaj care te intreaba cand bagi discul. Pur si simplu gasesti optiunea asta in meniu. Exemplu recent, Super Street Fighter IV.

  9. #8109 SP
    360
    Junior Member 360's Avatar
    Ok,m-am lamurit si luminat acum

  10. #8110 SP
    Member paulone's Avatar
    PS3 SUPORTA HDMI versiunea 1.3c???

  11. #8111 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by GIZMODO
    Accommodating both the original PS3 and the PS3 Slim, the Twistdock not only holds a console, it charges two controllers at once while simultaneously expanding USB ports by four.
    Source


  12. #8112 SP
    Member DiablQ's Avatar
    daca o sa mai prindem dupa 2012 asa daapp sunt foarte curios cum va fi ps4.

  13. #8113 SP
    Member krOOm's Avatar
    am o nelamurire in legatura cu ps3 slim-urile care din ele are technologie 45nm/40nm care model de exemplu al meu este cech-2004B 250GB si am cautat pe google sa vad cati nm are dar nu am gasit nimic.

  14. #8114 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cool device. Sint curios ce pret va avea. Cred ca e singurul dock ce imbina atit de bine stilul cu utilul.

  15. #8115 SP
    Member EvilG's Avatar
    Arata foarte fain acest TwistDock

  16. #8116 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    am o nelamurire in legatura cu ps3 slim-urile care din ele are technologie 45nm/40nm care model de exemplu al meu este cech-2004B 250GB si am cautat pe google sa vad cati nm are dar nu am gasit nimic.
    Fii multumit cu ce ai atit timp cit face ceea ce spune. Toate chip-urile sub 65nm se degradeaza in timp dar nu apuci tu momentul ala, daca stau sa ma gindesc nici nepotii tai nu or sa-l apuce. Sau probabil esti interesat de consum, diferenta intre 45nm si 40nm este infima asa ca nu-ti mai bate capul.

  17. #8117 SP
    Member krOOm's Avatar
    eu nu stiu sigur daca ii are si pe aia respectiv 40/45nm eu ma gandesc sa nu am mai mult...

  18. #8118 SP
    Junior Member danut87's Avatar
    sall, poate sa ma ajute cineva cu error DNS 80710102,pls

  19. #8119 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Si daca ai mai multi ce? Te ajuta Donely sa mai razui 5-10nm din el.

  20. #8120 SP
    Member krOOm's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts