Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 414 of 1175 FirstFirst ... 314 364 404 412 413 414 415 416 424 464 514 914 ... LastLast
Results 8,261 to 8,280 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #8261 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am pus GTA IV dar intra direct in joc, nici urma de DLC..

  2. #8262 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Sper ca DLC-ul si jocul sunt aceeasi zona , trebuia sa mearga cum a zis ReNeGaDe124

  3. #8263 SP
    Member justamodel's Avatar
    ****..

  4. #8264 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  5. #8265 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  6. #8266 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #8267 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Am si eu o mica nelamurire.

    Eu am cont PSN de US dar toate jocurile mele sunt zona 2. Deci ca sa obtin DLC-uri pentru jocurile mele trebuie sa imi fac un cont si pe UK. Acum vine dilema mea. Dupa ce imi fac contul pe UK si cumpar DLC-ul care ma intereseaza...voi avea DLC-ul respectiv (de exemplu harti la MW2) si daca ma joc logat la contul de US?

    Basically as putea sa tin contul de UK doar pentru download DLC-uri (avand jocurile zona 2) dar apoi sa joc aceste DLC-uri pe contul de US?

    Sorry daca pare o intrebare banala dar nu am PS3 de prea mult timp.

  8. #8268 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Am si eu o mica nelamurire.

    Eu am cont PSN de US dar toate jocurile mele sunt zona 2. Deci ca sa obtin DLC-uri pentru jocurile mele trebuie sa imi fac un cont si pe UK. Acum vine dilema mea. Dupa ce imi fac contul pe UK si cumpar DLC-ul care ma intereseaza...voi avea DLC-ul respectiv (de exemplu harti la MW2) si daca ma joc logat la contul de US?

    Basically as putea sa tin contul de UK doar pentru download DLC-uri (avand jocurile zona 2) dar apoi sa joc aceste DLC-uri pe contul de US?

    Sorry daca pare o intrebare banala dar nu am PS3 de prea mult timp.
    DA la toate intrebarile.

  9. #8269 SP
    Manager paul's Avatar

  10. #8270 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    A massive controller for massively multiplayer PS3 games | Joystiq

    Peripherals maker Hori is getting ready for Final Fantasy XIV on PS3, and getting ready to upsize your PS3 controlling experience. The company had this "PS3 MMO Controller" on display at its E3 booth, featuring a rather insane-looking tabletop left-hand thing, and a keyboard with PS3 analog stick and face buttons attached.

    We say Hori is getting ready for FFXIV, but it's not ready yet. This controller was a "concept model" only, with no information about a release date or price.
    Attached Images Attached Images ps3mmocontrollerl-1276826817.jpg

  11. #8271 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    salut sunt interesat sami cumpar o consola noua si mam gandit la un ps3 sau un xbox 360 si e o alegere grea am vazut ca unele jocuri pe 360 sunt mai vii la culori dar la ps3 imi plac exlusivele si altele si nustu care e mai buna voi pe care mio recomandati si pe ce merita conectat pe lcd normal sau led

  12. #8272 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Depinde.. Cel mai bine e sa le iei pe amandoua, sau dute la o ruda sau la un prieten si joacate putin, vei vedea care consola iti va place

  13. #8273 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Underground View Post
    salut sunt interesat sami cumpar o consola noua si mam gandit la un ps3 sau un xbox 360 si e o alegere grea am vazut ca unele jocuri pe 360 sunt mai vii la culori dar la ps3 imi plac exlusivele si altele si nustu care e mai buna voi pe care mio recomandati si pe ce merita conectat pe lcd normal sau led
    Nu stiu daca e bine sa-ti alegi consola in functie de exclusivitati, chestiunea e relativa: de vreo 2 ani intr-adevar sony a fost peste microsoft in ceea ce priveste exclusivitatile dar oricand se poate schimba balanta. Mai bine intereseaza-te care este mai fiabila( crede-ma, sunt patit, am avut cele doua console dar una dintre ele a murit). Dupa aceea iei in calcul si avantajele pe care ti le ofera una sau alta. Iar faptul ca pe una se vede mai bine decat pe cealalta nu are legatura cu ce poate consola respectiva.

  14. #8274 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    sal aveti dreptate m-am jucat pe un ps3 la un prieten de multe ori si mia placut foarte mult dar pe 360 nu mam jucat si cred ca ps3 ar fi o alegere buna voi sunteti multumiti de ps3

  15. #8275 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cel mai bine ar fi:

    1. sa cumperi o carte de gramatica a limbii romane si un indreptar ortografic, ortoepic, morfologic si de punctuatie;
    2. sa le citesti;
    3. sa faci o comparatie intre cele doua console dpdv al jocurilor care ies pe ele (inclusiv exclusivitati) si sa vezi ce te intereseaza mai mult;
    4. sa faci o comparatie intre ofertele magazinelor care vand asemenea produse;
    5. sa te duci si sa-ti cumperi o consola;
    6. daca nu-ti iei PS3 sa nu o modezi.

    Succes.

  16. #8276 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Underground View Post
    ce gluma proasta , da stiu ca n-am pus semnele de punctuatie si am gresit un cuvand dar nu era nevoie sami spui tu cemi trebuie daca aveam nevoie de ce miai recomandat imi luam
    esti foarte tare frate . ti-a dat un raspuns foarte bun si complet

  17. #8277 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    god of war ghost of sparta e continuare de la god of war 3 sau se intimpla inaite de 3 ?

  18. #8278 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Acțiunea are loc �ntre evenimentele din GoW I și II.
    Ready at Dawn is bringing us another journey with Kratos that's set between God of War and God of War II
    Sursa: IGN

  19. #8279 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    wtf is that? sper sa nu faca asa ceva vreodata, se vor face de ras...

  20. #8280 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Kojima to announce PS3 exclusive at TGS | N4G

    Hideo Kojima is set to announce a major PS3 exclusive at Tokyo Games Show in September.
    Sper sa fie un nou Metal Gear.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts