Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 423 of 1175 FirstFirst ... 323 373 413 421 422 423 424 425 433 473 523 923 ... LastLast
Results 8,441 to 8,460 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #8441 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am avut aceeasi problema. Daca o sa cauti bine pe google o sa gasesti niste turoriale si o sa iti poti repara controllerul. E destul de migalos. Eu am ales sa-mi cumpar altul.

  2. #8442 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    am o problema cu controlleru dualshock 3
    de 2 zile numai merge butonul L1
    stiti ceva?sau cunoasteti pe cineva care a mai patit?
    un sfat va rog!
    Eu zic sa-l desfaci conform tutorialului de aici si sa vezi care e traba pe acolo, poate doar s-a lipit un pic contactul de pe guma cu contactul de pe placuta... poate doar s-a murdarit un pic pe acolo de la transpiratie etc. Desfaci si stergi contactele alea cu un colt de carpa imbibat intr-un pic de alcool tehnic (eu asa am procedat cu astfel de contacte - telecomenzi, telefoane mobile etc.) si va merge din nou.

  3. #8443 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...am scanat un articol interesant, din revista LeveL de luna aceasta (iulie), despre trofee/achievements
    Attached Images Attached Images sscan0108.gif sscan0109.gif

  4. #8444 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    destul de dragut articolul postat de Ronan . Chiar mi-a facut placere sa il citesc . Buna intrebare : "Unde-s coarnele de cerb de altadata ? " . Din pacate sunt multi "farmeri" cum i-a numit Zuluf care joaca un joc numai pt trofee/achievemnt-uri . Whats the point ? Bine a spus domnul de la Level : "ghidurile sunt adresate in principal "farmerilor" , pentru care recompensa e mai importanta decat calatoria " . Trist ...
    Multumim inca o data lui RonanN1 ca a postat acest articol si pe CG

  5. #8445 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    l-am desfacut si l-am curatat cred ca de 10 ori
    tocmai azi am aflat ce are.problema nu era la butonul L1 ci la partea unde se conecteaza folia de plastic cu placuta cu analog-urile,numai facea bine contact mi-am amintit ca acum 1 luna si ceva mi-a picat un pic de suc peste controller.
    da multumesc mult celor care mi-ati raspuns,back in action.

  6. #8446 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Vreau sa imi iau MGS4 sau Uncharted 2, ce imi recomandati, preferabil din proprie experienta?

  7. #8447 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Vreau sa imi iau MGS4 sau Uncharted 2, ce imi recomandati, preferabil din proprie experienta?
    Eu iti recomand Uncharted 2

  8. #8448 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Vreau sa imi iau MGS4 sau Uncharted 2, ce imi recomandati, preferabil din proprie experienta?
    pai sunt doua jocuri destul de diferite . depinde ce cauti.

    MGS4: e un joc stealth action, asta inseamna ca nu te arunci in mijlocul inamicilor si incepi sa faci pe rambo. are o poveste incredibila, trebuie sa joci primele 3 parti ca sa o intelegi, arme, actiune, dramatism, cut-scenuri incredibile etc. pe scurt, e un joc de nota 10!

    Uncharted 2: a fost ales GOTY (game of the year de IGN) asta spune tot. e un Third-person shooter si cu cateva elemente de platforming. are un mare plus fata de MGS4, multiplayer.

    In concluzie: joaca-le pe amandoua, nu conteaza ordinea. daca ai PS3 si nu ai jucat MGS4 si U2, poti sa vinzi consola linistit

  9. #8449 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    2 observatii am la tot ce a spus Andrew. Parca exista un MGS Database pe PSN, asa poti afla povestea din jocurile anterioare. Multiplayer-ul din Uncharted 2 nu e chiar grozav, am intampinat destule probleme de conectiune, iar matchmaking-ul dureaza ingrozitor de mult in unele cazuri. Ambele au fost alese GoTY de mai multe site-uri.

  10. #8450 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    are un mare plus fata de MGS4, multiplayer.
    Si MGS4 are multiplayer.

  11. #8451 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai sunt doua jocuri destul de diferite . depinde ce cauti.

    MGS4: e un joc stealth action, asta inseamna ca nu te arunci in mijlocul inamicilor si incepi sa faci pe rambo. are o poveste incredibila, trebuie sa joci primele 3 parti ca sa o intelegi, arme, actiune, dramatism, cut-scenuri incredibile etc. pe scurt, e un joc de nota 10!

    Uncharted 2: a fost ales GOTY (game of the year de IGN) asta spune tot. e un Third-person shooter si cu cateva elemente de platforming. are un mare plus fata de MGS4, multiplayer.

    In concluzie: joaca-le pe amandoua, nu conteaza ordinea. daca ai PS3 si nu ai jucat MGS4 si U2, poti sa vinzi consola linistit
    din cate stiam si MGS4 a fost ales GOTY de catre Gamespot. Si nu am jucat niciodata primele 3 parti, dar am inteles povestea destul de bine jucand doar MGS4...
    dar, eu unul as alege Uncharted 2, e mult mai fast-paced si te tine agatat de televizor, pe cand MGS4 e mult mai calculat si mai strategic. dar ia-le pe ambele, parerea mea

  12. #8452 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Si MGS4 are multiplayer.
    si cat de activ e? si nu poti compara multiplayerul din MGS4 cu cel din U2, crede-ma ca stiu ce vorbesc. (am zis ca are un mare plus, nu ca MGS4 nu ar avea

    @erik da exista un database, chiar l-am folosit si eu, nejucand primele 3 parti. e destul de stufos . e adevarat ca are cateva probleme de conexiune, dar din cate stiu s-au rezolvat in urma unui update.

  13. #8453 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pe mine fix dupa update ma enerveaza. Am vrut sa joc cat a fost Double XP, dar am renuntat rapid, mai ales din cauza acestor deconectari si loading-ului infernal pe care-l face inainte sa intre online.

  14. #8454 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

    PS3 a fost gandit cu Move "in minte"

    Kaz Hirai, CEO-ul Sony Computer Entertaiment a anuntat de curandca inca din prima zi de cand s-au apucat de lucru la PS3, au avut Move in minte, precum si 3D,BluRay. Asta desigur ar insemna ca Sony a avut planuri ptr. Move inainte ca Nintendo sa lanseze Wii-ul, ceea ce este cam greu de crezut, insa cel putin acum, a afirmat Hirai, au inteles toti de ce a fost nevoie ca PS3-ul sa fie atat de "dotat".
    Attached Images Attached Images sony-logo.jpg

  15. #8455 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    daca doresc sa-mi schimb consola...cum ramane cu contul meu ma loghez pe celalata la fel?ce se intampla cu trofeele?

  16. #8456 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Pentru a introduce contul vechi trebuie sa faci un nou user dai join PSN sau ce e acolo si undeva unde te pune sa alegi daca sa-ti creezi un cont nou sau sa folosesti o adresa de email si parola existente.Trofeele ar fi normal sa ramana

  17. #8457 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @beugen2001: Toate trofeele sincronizate �n prealabil pe vechiul PS3 () reapar pe noua consolă după ce creezi contul și dai Sync.
    Vezi că mai nou există opțiunea să muți de pe vechiul PS3 pe cel nou TOT, inclusiv jocuri PSN și salvări protejate la copiere (Data Transfer Utility).

  18. #8458 SP
    Junior Member Hrdcore's Avatar
    de unde pot downloada demo la smackdown vs raw 2011 ?

  19. #8459 SP
    Member Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by Hrdcore View Post
    de unde pot downloada demo la smackdown vs raw 2011 ?
    Toate demo-urile le gasesti pe PS store.
    Daca nu-l gasesti acolo inseamna ca nu a aparut

  20. #8460 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cei care vor sa-si ia console , incercati si TelefonulTau.eu - Cele mai noi si ieftine telefoane mobile ! Nokia, Samsung, Sony-Ericsson, Motorola, LG, HTC. ... stiu ca pare cam obscur site-ul , dar nu e asa ... si au niste preturi ... imbatabile . Eu de-acolo mi-am luat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts