Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 453 of 1175 FirstFirst ... 353 403 443 451 452 453 454 455 463 503 553 953 ... LastLast
Results 9,041 to 9,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9041 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Anul trecut lista era cu totul alta. Parca MGS4 era pe locul 1. Dar cum au scris si la inceputul articolului, anul asta au fost alti oameni care au facut lista si gusturile s-au mai schimbat.

  2. #9042 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    @spikeones: intreaba-l pe Donely aici, el va sti ce sa-ti spuna si ce solutii ai. Cred, din ce am auzit, ca ti s-a dus blocul optic, dar stiu ca se poate inlocui.

    Bafta!

  3. #9043 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PlayStation LifeStyle - PS3 Firmware Update 3.42 Now Live; Kills Exploits [Update]

    [Update] According to reports around the web, this mandatory 3.42 firmware update kills the functionality of all the recent major PS3 exploits such as PSJailbreak, PSGroove, etc.
    Hackers - Sony: 1 - 1


  4. #9044 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Cu locul 1 sunt de acord dar GoW 3 pe locul 10 si MGS4 pe locul 9 ? Nu e corect, MGS4 pentru mine s-a ridicat la nivelul lui Uncharted si l-as fi pus pe locul 2.
    citeste mai bine: The Top 25 PlayStation 3 Games - PS3 Feature at IGN
    userii PS3 si IGN nu prea sunt de acord intre ei, has been for some time. e si o tipa la IGN, am uitat cum o cheama care e un fel de trollop al jurnalismului...

  5. #9045 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De acum ambele parti o sa o tina numai in update-uri. O sa mearga Jailbreak-ul cate 3 zile pe saptamana.

  6. #9046 SP
    Junior Member hacker's Avatar
    Am si eu o intrebare. De ce toate threadurile referitoare la jailbreak au fost inchise? Voiam sa vad si parerile celor din romania referitor la aceasta chestiune. Cu atat mai mult cu cat sunt sanse extraordinar de mari ca acest jailbreak sa fie declarat LEGAL, asa cum a fost si in cazul celor de la apple pentru iphone (pentru cine nu stie, jailbreak-ul pentru iphone este perfect legal). Chiar atat de pudibonzi suntem incat inchidem orice asemenea thread, ca sa citim doar pe forumurile straine despre asa ceva?

  7. #9047 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Thread-urile au fost inchise pt. ca discutiile au degenerat in piraterie, warez, etc., nu mai erau discutii pur tehnice despre jailbreak. Oricum, cu nickname-ul ala pun pariu ca te intereseaza doar aspectele de programare, pur si simplu, nu?

  8. #9048 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    aparent este o diferenta intre hacking si cracking.
    cred ca sunt alte forumuri romanesti care iti pot satisface curiozitatile, hacker.

  9. #9049 SP
    Junior Member hacker's Avatar
    Ma abtin de la comentarii referitoare la nickname-ul meu
    Pe de alta parte, mi s-ar fi parut mai normal sa fie banati sau avertizati in prima faza cei care au dus discutia inspre warez, piraterie. Cu toate acestea, de ce aceasta treaba este considerata piraterie, dar multele aplicatii de iphone luate gratuit de pe anumite site-uri, nu sunt considerate piraterie (jailbreak-ul este si va fi legal inclusiv pe ps3, iar orice soft folosit nu poate fi considerat piraterie...orice soft mi-as pune pe iphone, nu pot fi acuzat de piraterie). Ar fi interesant sa se poata discuta inteligent si pertinent cu argumente aduse de fiecare pe aceasta tema.
    Eu as vota pentru deschiderea unui asemenea thread.

    P.S. Sper ca nu am deranjat pe cineva cu aceste 2 postari. Daca cineva se simte lezat pentru ca aparent eu as incuraja jailbreak-ul, imi cer scuze, dar am cateva argumente pe care le-as dezbate cu placere daca as avea unde pe acest forum.

  10. #9050 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    sper sa nu fie cate un update obligatoriu la fiecare saptamana... ar fi nasol si time consuming pentru userul care vrea doar sa joace linistit cu prietenii online sau sa faca trophy sync. userul care in continuare o sa-si cumpere jocurile, that is, nu prea merita asta.

  11. #9051 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by hacker View Post
    orice soft mi-as pune pe iphone, nu pot fi acuzat de piraterie
    Unde ai citit asta? In Abecedar? Orice soft existent pe AppStore si in cazul de fata PSN, detine o licenta. Daca tu achizitionezi acel soft, gratuit, fara a detine un cod care sa ateste ca l-ai primit cumva cadou, cum poti sustine ca nu esti pirat?

  12. #9052 SP
    Junior Member hacker's Avatar
    exact de asta as prefera sa existe un thread in care sa se poata discuta....da, am cautat mai bine, si intr-adevar ai dreptate angelcrying.

  13. #9053 SP
    Member JeruKu's Avatar

    Salut

    Stie cineva daca exista vreo diferenta intre PS3-ul cu hard de 120 GB si cel care il va inlocui, cu hardul de 160 GB (excluzand marimea hard disk-ului). Ma intereseaza sa achizitionez un PS3 si nu stiu daca sa mai astept sau nu. Am citit pe diverse forumuri ca ar fi modificate heatsink-urile insa nimeni nu a confirmat acest lucru.

  14. #9054 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Din ce se stie pina acum doar HDD-ul va fi diferit si probabil diferite bundle-uri ce vor aparea.

  15. #9055 SP
    Member Alex's Avatar
    Eu unu nu sunt de acord cu Jailbreak-ul.
    Daca mi-am luat un ps3 inseamna ca am fost de acord sa cumpar jocuri originale.
    Cine vrea jocuri piratate si isi asuma riscurile, poate sa-si cumpere xbox 360.

  16. #9056 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by JeruKu View Post
    Stie cineva daca exista vreo diferenta intre PS3-ul cu hard de 120 GB si cel care il va inlocui, cu hardul de 160 GB (excluzand marimea hard disk-ului). Ma intereseaza sa achizitionez un PS3 si nu stiu daca sa mai astept sau nu. Am citit pe diverse forumuri ca ar fi modificate heatsink-urile insa nimeni nu a confirmat acest lucru.
    Arunca un ochi si pe aceste doua link-uri:Desi nu se stiu multe info, poate gasesti ceva care sa te intereseze.

  17. #9057 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Cine vrea jocuri piratate si isi asuma riscurile, poate sa-si cumpere xbox 360.
    sau Wii sau PS2 sau PS1 sau Xbox. nu mai aruncati cu noroi in "adeversari". nu poti sa cataloghezi o consola in acest mod, doar pentru ca sunt cativa useri care o folosesc pentru jocuri piratate. sa stii ca pe Xbox360 sunt cele mai mari vanzari de soft din lume, adica se vand cele mai multe jocuri, chit ca se pot moda.

  18. #9058 SP
    Member JeruKu's Avatar
    With the arrival of GamesCom comes news of the more eco-friendly PS3 Slim 160GB and 320GB models
    Luand in considerare fraza aceasta se pare ca vor fi facute modificari la noile modele . Defapt vor consuma mai putin curent si vor fi mai reci.



  19. #9059 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sau Wii sau PS2 sau PS1 sau Xbox. nu mai aruncati cu noroi in "adeversari". nu poti sa cataloghezi o consola in acest mod, doar pentru ca sunt cativa useri care o folosesc pentru jocuri piratate. sa stii ca pe Xbox360 sunt cele mai mari vanzari de soft din lume, adica se vand cele mai multe jocuri, chit ca se pot moda.
    Da, dar la noi in romania, nu sta treaba chiar asa, ii poti numara pe degete pe cei de pe forumul asta cu xbox care isi cumpara jocuri originale (luand in considerare posturile de pe ce ne-am cumparat azi)

  20. #9060 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu e neaparat un indiciu acel thread, eu n-am mai postat de prin martie acolo si sunt genul care cumpara destul de des jocuri.
    Dar overall luand in calcul strict acest forum clar sunt mai multi cei care cumpara jocuri pt. PS3...asa era cel putin pana acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts