Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 461 of 1175 FirstFirst ... 361 411 451 459 460 461 462 463 471 511 561 961 ... LastLast
Results 9,201 to 9,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9201 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pune o poza ... sa vedem exact.

  2. #9202 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pune o poza ... sa vedem exact.
    O sa pu o poza diseara... acum nu am cum...
    multumesc

  3. #9203 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pentru cei care au ratat conferinta celor de la Sony: Live from Sony's TGS 2010 press conference -- Engadget

  4. #9204 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    next PS3 AND Xbox 360:
    PROJECT DARK | FromSoftware
    se pare ca e publicat de Bandai Namco.

  5. #9205 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Intreaga conferinta Sony aici, calitate slaba dar tot mai bine decat nimic.

  6. #9206 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Mai rezista putin, de joi incep livrarile.
    La ce se refera asta?

  7. #9207 SP
    Junior Member pistonica's Avatar
    Salut...sunt incepator si am si eu cateva intrebari
    1. Stiu ca se pot introduce filme,muzica si poze pe ps3 cu ajutorul unui stick..dar intrebarea mea este dak trebuie un anume stick...sau o anumita firma...va rog sa-mi dati cateva exemple ce merg sigur
    2. Stiu ca de pe PSN poti lua jocuri demo sau alte jocuri gratis...dar intrebarea mea este daca atunci knd imi fac contul trebuie sa-l fac intro tara ce are acces la PS Store sau pot sa-l fac direct in Romania ?...Va multumesc anticipat

  8. #9208 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by pistonica View Post
    Salut...sunt incepator si am si eu cateva intrebari
    1. Stiu ca se pot introduce filme,muzica si poze pe ps3 cu ajutorul unui stick..dar intrebarea mea este dak trebuie un anume stick...sau o anumita firma...va rog sa-mi dati cateva exemple ce merg sigur
    2. Stiu ca de pe PSN poti lua jocuri demo sau alte jocuri gratis...dar intrebarea mea este daca atunci knd imi fac contul trebuie sa-l fac intro tara ce are acces la PS Store sau pot sa-l fac direct in Romania ?...Va multumesc anticipat
    Poti sa-ti faci cont de RO pe care sa te joci si sa colectionezi trofee si inca doua conturi de UK si US pentru demo-uri si DLC-uri. Cel de RO nu are acces /inca / la Store. Referitor la stick, toata smecheria e sa-l formatezi in FAT 32. Nu conteaza firma. Eu de exemplu am folosit un A-Data. Bafta

  9. #9209 SP
    Junior Member pistonica's Avatar
    1.Cum imi fac mai multe conturi?...Si daca jocurile le iau de pe conturile de UK si US...ma pot juka aceste jocuri pe contul de RO?
    2. Un stick de 8 giga de la kingston si-ar face treaba nu?

    ---------- Post added 16-09-2010 at 06:24 PM ----------

    a si inca ceva...dupa ce bag stiku care sunt pasi ca sa vad ce e pe el si sa ma folosesc de ce este pe el?care sunt pasi?

  10. #9210 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PS3 FW: 3.50 Will it bring cross game chat ?

    ---------- Post added 17-09-2010 at 01:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    din pacate nu

    The firmware, which releases on September 21st, will also give users the ability to report spam messages received through the PSN � something that has plagued the service since its inception. Additionally, 3.50 will bring an improved level of Facebook connectivity that will allow users to post the game that they are currently playing onto the site.

  11. #9211 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by pistonica View Post
    1.Cum imi fac mai multe conturi?...Si daca jocurile le iau de pe conturile de UK si US...ma pot juka aceste jocuri pe contul de RO?
    2. Un stick de 8 giga de la kingston si-ar face treaba nu?
    Ca sa iti faci mai multe conturi iti trebuie mai multi useri, in speta trei useri pentru trei conturi Continutul pe care il descarci de pe UK si US Store poate fi accesat si de pe contul de RO. Si da, stickul de la Kingston cred eu ca si-ar face treaba. Dar nu uita de limitarea de 4 giga pe fisier a lui FAT 32

  12. #9212 SP
    Junior Member pistonica's Avatar
    Si cum pot sa fac sa adaug filme mai mari de 4 giga(majoritatea au peste 4 giga) pe stick?...Am inteles ca se poate prin niste programe cum ar fi Media Player...dar cum?

  13. #9213 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    salut !

    imi pare rau > dar nu am gasit cu functia "search" ceva similar > asa ca pun urmatoarea intrebare >

    am un ps3 > cu un controller dualshock 3 sixaxis :

    * acesta fiind controlerul care poate fi folosit doar prin sensorul de miscare (gen volan in cazul unui joc cu masini de exemplu) ???
    * si daca da > in settings (de la consola) > fiind un calibrate motion controller > de ce nu o ia ?? inseamna ca e controllerul bulit ?

    multumesc anticipat !

    stima !

  14. #9214 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Depinde de joc, pe spatele fiecaruia iti arata daca foloseste functia sixaxis sau nu, dar nu cred ca il poti folosi ca pe un volan.
    Functia "Calibrate Motion Controller" este doar pentru PS Move, din cate stiu eu.

  15. #9215 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    se comporta cam asa :



    dar eu nu-l dibuiesc

  16. #9216 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by solomonking View Post
    se comporta cam asa :

    YouTube - PS3 Sixaxis tilt functionality test (Bike)

    dar eu nu-l dibuiesc
    Ala e Motorstorm Pacific Rift, unde da, se si mentioneaza ca are suport pentru asa ceva, insa din cate imi amintesc( nu l-am mai jucat demult), numai la motociclete si ATV-uri functioneaza.

  17. #9217 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    O sa pu o poza diseara... acum nu am cum...
    multumesc
    Cam asa arat:
    Attached Images Attached Images stick-sdc-1.jpg stick-sdc-2.jpg

  18. #9218 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    bine > dar de ce nu coopereaza la settings (in meniul consolei) la calibrate motion ??

  19. #9219 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Calibrate motion cred ca este pentru PS Move. Dualshock-ul poate fi folosit pe post de volan doar in jocurile care suporta acest lucru, iar in majoritatea trebuie sa umbli prin meniuri pentru a-l folosi.

  20. #9220 SP
    Junior Member z3alin's Avatar
    Salut, am si eu o problema cu un ps3 care dupa ce l-am desfacut sa curat lentila acum nu mai vrea sa traga inauntru niciun disc... daca tin apasat pe butonul de eject 10 secunde vad ca motorasul se invarte in ambele seneuri. Ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat ? Multumesc anticipat !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts