Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 474 of 1175 FirstFirst ... 374 424 464 472 473 474 475 476 484 524 574 974 ... LastLast
Results 9,461 to 9,480 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9461 SP
    Junior Member wet2004ro's Avatar

    salut

    am si eu o problema cu ps3-ul se connecteaza la net dar cand vreau sa intru in fifa sa joc ramane blocat cand trebuie sa iti alegi eckipele imi arata omu ca e intrat in joc dar nu pot sa sckimb eckipa si asta nu numai la fifa si la gta 4 face probleme la mai multe am internet de la rds si connecxiunea o am facuta prin rooter ca sa am net si la pc ce as putea face? hellp

  2. #9462 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    La fifa e de la joc , incearca cu mai multi jucatori si ai sa vezi ca poti schimba echipa . Ai rabdare sa intre si el in acel lobby one-on-one premergator meciului .

  3. #9463 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Se mai gasesc console ps3 phat noi prin magazine? Ati mai avzut?

  4. #9464 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Da, pot sa jur c-am vazut la Media Galaxy Iasi ( La Carrefour, Felicia ) vreo 3 ps3-uri phat de 80 Gb - 2 simple, unul bundle cu 300 - Eroii de la Termopile. Era si unul cu Resistance 2, dar se pare ca s-a vandut.

  5. #9465 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Ce regiune bag cand ma inregistrez pe PSN ? nu prea ma pricep...

  6. #9466 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Gasesti in MediaGalaxy la noi cred... KZ2 Bundle mi se pare ca mai au.

  7. #9467 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    eu am , nu merge de 8 zile sa ma loghez pe psn
    S-ar putea sa ai ban. Verifica pe google codul de eroare primit cand iti spune ca nu se poate loga.

    Daca ai cumva 8002A227, da-mi un PM

  8. #9468 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    S-a terminat. Nu mai am garantie.

    ...

    P aystation 3: 1.2.2008 - 26.9.2010
    Odihneasca-se in pace.

    Nu te voi uita niciodata !

  9. #9469 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    S-a terminat. Nu mai am garantie.

    ...

    P aystation 3: 1.2.2008 - 26.9.2010
    Odihneasca-se in pace.

    Nu te voi uita niciodata !
    imi pare rau man, vad ca toate modelele de 60Gb se duc pe rand. si eu am unul de 60 GB inca din primul an de cand PS3 a aparut in Romania :-s

  10. #9470 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    imi pare rau man, vad ca toate modelele de 60Gb se duc pe rand. si eu am unul de 60 GB inca din primul an de cand PS3 a aparut in Romania :-s
    Nu poti incerca sa-l desfaci sa-i schimbi pasta termoconductoare ? Din cate stiu eu daca ai trecut mai mult de 2-3 ani pasta originala incepe sa-si piarda din eficienta si ar cam trebui schimbata. Mai ales daca folosesti consola intensiv.

    Ai aici o discutie dintre sutele disponibile pe internet. Interesant este cum arata pasta dupa atatia ani, si mai ales ca la acest individ nu facea contact cu heatsink-ul pe toata suprafata disponibila.

    Removing thermal paste from PS3 [Pics]

    Acum dupa atatia ani nu cred ca i-ar face rau consolei tale o schimbare a pastei. Cine stie, poate-i mai prelungesti viata cu 1 an sau 2. Daca nu te pricepi poate te ajuta Donely.

    Eu sa iti zic sincer dupa ce vor trece cei 2 ani de garantie pe care cred ca ii am, voi desface imediat consola si voi schimba pasta originala cu ceva de calitate cum ar fi AS5 de exemplu.

    Ai aici si un ghid interesant zic eu : Click . Sper sa te ajute cu ceva totusi.

  11. #9471 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @Atrium chiar nu stiam de acest lucru , cred ca o sa vorbesc in curand cu Donely sa se uite la ea. si da consola e folosita intensiv, apropaoe 7-8 ore daca nu si mai mult pe zi seriale, filme, jocuri, internet, muzica si stand-by.

  12. #9472 SP
    Member Atrium's Avatar
    Daca faci asta poate reusesti sa faci si niste poze sa le pui aici. Nu de alta dar sunt si eu curios cum ar arata acea pasta dupa mai multi ani de folosire a consolei..

  13. #9473 SP
    Junior Member selea's Avatar
    sal am o intrebare am o casca din acea bluetooth pt ureche de la nokia,pot sa o conecttez la ps3 250 gb .
    Daca DA cum? HELP!!!

  14. #9474 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by selea View Post
    sal am o intrebare am o casca din acea bluetooth pt ureche de la nokia,pot sa o conecttez la ps3 250 gb .
    Daca DA cum? HELP!!!
    da poti .

    LE:http://answers.yahoo.com/question/in...6145123AAiHsHC

  15. #9475 SP
    Junior Member selea's Avatar
    CUM POT? HELP
    Ce trebuie sa fac?

  16. #9476 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Uite aici

  17. #9477 SP
    Senior Member boga's Avatar
    'Yo momma cooks you dinner foo. I cook my own dinner ' Buna asta

  18. #9478 SP
    Member paulone's Avatar
    Daca am un HDD extern plin cu muzica necomprimata(FLAC) si il pun la PS3, redarea va fi tot necomprimata sau cum?
    Va multumesc anticipat pt.raspuns.

  19. #9479 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Am un monitor LG LCD 17". Modelul: FLATRON L1753S. As putea lega PS3-ul la el? Si daca da, ce cabluri/adaptoare mi-ar trebui. Mentionez ca nu sunt sigur daca are HCDP, am cautat in specificatii dar nu am dat de nimic despre aceasta functie.

  20. #9480 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Se pare ca nu are HDCP (LG Flatron L1753S).
    Am inteles ca ar fi cateva solutii totusi, de genul adaptoarelor HDfury, dar nu stiu daca merita deranjul...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts