Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 480 of 1175 FirstFirst ... 380 430 470 478 479 480 481 482 490 530 580 980 ... LastLast
Results 9,581 to 9,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9581 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    salut.de curand am luat un controller ps3 ds3 sh.problema e ca tine prea putin bateria.as vrea sa stiu daca merge orice baterie la el[de la controller sisaxis fara vibratii sau ds3]
    am gasit asa ceva si nu am idee daca ar fi compatibila pe controllerul meu.astept raspunsul vostru
    Attached Images Attached Images 697952947445402034398545-3653854-700_700.jpg

  2. #9582 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Mersi fain, cred ca am sa-i descriu si lui problema.

  3. #9583 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    DS3-ul are baterie de capacitate mai mare din ce tin eu minte, insa se potriveste si cea de la SIXAXIS, conectorul e comun.

    Uite cam cum arata aici.

  4. #9584 SP
    Member viezure's Avatar
    Se aude tare clicul ala, adica daca aduci pe cineva in camera sa se uite la ps3 ar auzi clicul, sau esti tu doar nitel paranoic? Ma indoiesc sa aiba vreo problema acel ps3 nou nout.

  5. #9585 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cititi cu atentie ce a spus Monky, manifestarea tine de HDD sau de sursa cum a spus el.

  6. #9586 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    am desfacut controllerul si am citit pe barerie : model mk 11-2902 batery pack 3.7v 610 mAh bateria este de culoare neagra,
    dimensiunea bateriei : 45x35x4[ma gandesc ca bateria de sixaxis e mai mare si nu are loc in locasul de la baterie].
    aveti idee unde gasesc ?

  7. #9587 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Au fix aceeasi dimensiune, ti-am dat link cu produsul, incearca si pe amazon.co.uk.

    PS: Monky, iar te joci la setari?

  8. #9588 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Section 8 50% off on PSN, Prejudice Coming to PS3 in 2011

    Greetings PlayStation.Blog! I’m here with two exciting announcements for PS3 players. First, I’m thrilled to confirm that we’re bringing our new title, Prejudice, to the PS3 in 2011! We’ve been working really hard to take our sci-fi shooter series to new heights; no easy task considering players literally drop into combat from 15,000 feet above the battlefield. Using all of the great feedback from our fans we’ve created a new experience that is guaranteed to blow you away. Here are some new screenshots and our debut announcement trailer:

    Prejudice comes with epic multiplayer maps, new game modes and missions, and a huge arsenal of weapons. The all-new single-player campaign follows the story of Captain Alex Corde and the 8th Armored Infantry–known as Section 8 for their willingness to take on extremely dangerous missions. Old hatreds run deep for the enemies of Section 8. A war of prejudice is coming…


    Second, we are permanently slashing the price of the original Section 8 on PlayStation Network to just $14.99. The new price takes effect October 12th in North America, giving you lots of time to catch up on the story and practice your multiplayer skills before Prejudice drops onto the PlayStation 3. Not only is this the best price for a new copy of Section 8 on any platform, but the PlayStation Network version also includes three extra multiplayer maps at no additional cost.
    To aid your advancement up the multiplayer ranks, we’ve placed a tutorial/strategy video just below. Even if you’re a Section 8 veteran, you’ll still want to watch this.
    Video

  9. #9589 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Se aude tare clicul ala, adica daca aduci pe cineva in camera sa se uite la ps3 ar auzi clicul, sau esti tu doar nitel paranoic? Ma indoiesc sa aiba vreo problema acel ps3 nou nout.
    Paranoic ? Tu ai avut vreodata o problema de genul la Ps3 inainte sa vii si sa scrii aici? Daca n-ar trebui sa se auda nici un sunet, de ce se aude? A da, ca e el putin paranoic... Sa vad daca mai aduci aminte de paranoia cand o sa ai o problema asemanatoare...

    Amur, si eu am o problema asemanatoare, dar cu timpul mi-am dat seama ca nu-i asa de mare pe cat credeam la inceput. Ca si la tine, a aparut dupa ce-am cumparat Ps3-ul. Vezi daca nu e de la vreun joc, la mine se auzeau un fel de beep-uri foarte discrete din consola cand jucam God of War 3 ( intram in meniu, selectam salvari, etc. deoarece in timpul jocului numai la beep-uri nu ma concentram, dar erau si-atunci ).

  10. #9590 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    mersi ptr ajutor tiberiu_sim

  11. #9591 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Da, zgomotul se aude in camera cu sonorul tv la minim. Nu este deloc stresant la auz dar ma streseaza pe mine gandul ca hard-ul ar putea fi defect din fabrica si de-abia am luat-o. M-am uitat vreo 2 ore pe forumuri si pe youtube si am inteles ca acel clic al mortii este de fapt inceputul de sfarsit al unui hard in general, fiind si un semnal de alarma pentru a-ti face din timp back-up la date si sunand ceva de genul "tic tic tic "http://www.youtube.com/watch?v=wMm6c3fr-fU&feature=related" sau chiar si mai frecvent ajungand sa fie perceput la un mom dat chiar si ca niste zgarieturi "http://www.youtube.com/watch?v=mp78zPlRFGA". Cam asa ceva suna si in cazul meu dar precizez din nou un clic la cateva zeci de secunde. Scuze pentru ca ma intind pe-atatea randuri dar simt mereu nevoia sa descriu cu lux de amanunte .

  12. #9592 SP
    Junior Member melcool's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    te loghezi pe user te duci la coloana cu turn off > triunghi > delete
    multumesc frumos

  13. #9593 SP
    Member paulone's Avatar
    Mai baieti, tot n-am reusit sa fac sa mearga camera web PS3 eye la PC. Asa cum am spus si intr-un post anterior, pe PS3 merge brici dar am vrut s-o fac sa mearga si pe PC ca m-am luat dupa toti prietenii mei care m-au incurajat ca merge si pe PC(yahoo mess) si nu merge
    Am descarcat driverul ala "cl eye" si tot degeaba, nu merge pe yahoo, la setari video in yahoo imi apare ca "default" tunerul TV in loc de camera web, am incercat sa dezinstalez driverul tunerului TV si tot degeaba nu vrea al naibii yahoo sa-mi "vada" camera....Va rog o sugestie ceva, la cine merge pe yahoo rog sa-mi spuna cum a reusit s-o faca sa functioneze? Am dat deja 150 lei pe camera asta nu mai pot da alti bani pe inca o camera web.

  14. #9594 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    Imi puteti recomanda un joc sa ma tina pana de sarbatori si sa aiba multiplayer online si offline?

  15. #9595 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Demons souls..te tine si dupa sarbatori sau killzone 2 / uncharted 2

  16. #9596 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    salutare, am o problema cu consola si eu, apare pe ecran o imagine ciudata un fel de culori amestecate am cautat si pe alte forumuri am vazut ca au mai avut probleme si altii dar niciun raspuns,nu ma pot juca nimic bineinteles

    ---------- Post added 13-10-2010 at 12:49 AM ----------


  17. #9597 SP
    Junior Member melcool's Avatar

    ps3 media server

    salut daca ma poate ajuta cineva
    am instalat recent PS3media server si am observat ca la unele filme se vede subitrarea ffff mica , daca stie cineva daca si cum o pot face mai mare
    multumesc

  18. #9598 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    salutare, am o problema cu consola si eu, apare pe ecran o imagine ciudata un fel de culori amestecate am cautat si pe alte forumuri am vazut ca au mai avut probleme si altii dar niciun raspuns,nu ma pot juca nimic bineinteles

    ---------- Post added 13-10-2010 at 12:49 AM ----------

    YouTube - Ps3 Video Problems
    din cate stiu eu problema ar fi de la placa video

  19. #9599 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar

    salut la toata lumea

    acum 2 zile mi-am luat si eu un ps3... si deja primele probleme... ce conexiune cu tv-ul e mai buna? prin scart sau hdmi? sau care ar fii cea mai ok?.... o alta problema este ca m-am scris pe play station network si acum cand incerc sa joc online fifa 11 sau sa intru in play sttion network store nu reusesc.... ceva de genu ca nu e disponibil pt tara/regiunea mea? ce tre sa fac? sa creez alt cont?merge de pe acelasi mail? sau cum? imi cer scuze pt deranj.... si astept un raspuns va rog... multumesc anticipat

  20. #9600 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Foloseste HDMI, iti ofera High Definition fata de batranul scart care iti da doar Standard Definition.
    Pentru Playstation Network fa-ti alt cont si alege ca tara United Kingdom sau United States si iti va functiona. Din pacate oficial in Romania nu exista PSN, deci contul facut pe aceasta tara este degeaba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts