Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 482 of 1175 FirstFirst ... 382 432 472 480 481 482 483 484 492 532 582 982 ... LastLast
Results 9,621 to 9,640 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9621 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Multumesc mult,voi incerca,mersi de ajutor. nameless_fear te superi daca te mai deranjez cu o intrebare daca nu reusesc ?

  2. #9622 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    u can try ebuddy mobile !

  3. #9623 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    Multumesc mult,voi incerca,mersi de ajutor. nameless_fear te superi daca te mai deranjez cu o intrebare daca nu reusesc ?
    merge man sigur, eu il folosesc de mult asa

  4. #9624 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    Va rog nu ma injurati dar... Se poate intra pe mess de pe ps3 ? poti sa intri de pe pagina yahoo varianta de web ? a incercat cineva ? Nu imi mai merge calculatorul...
    Yahoo Messenger pare sa fi fost chiar optimizat pt PS3 dupa ultimele update-uri de firmware, poti sa chatuiesti lejer de pe consola.

  5. #9625 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar

    ;)

    am din nou o problema ca sa zic asa.... mi-am luat fifa 2011 si se vede putin in ceata.... care sa fie problema? tre sa schimb ceva setari pe la video settings sau dysplay settings la play station..... folosesc conexiune prin scart.... daca o sa imi iau hdmi s-ar rezolva problemele?...sau ce ar trebui sa fac? .. va multumesc

  6. #9626 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    am din nou o problema ca sa zic asa.... mi-am luat fifa 2011 si se vede putin in ceata.... care sa fie problema? tre sa schimb ceva setari pe la video settings sau dysplay settings la play station..... folosesc conexiune prin scart.... daca o sa imi iau hdmi s-ar rezolva problemele?...sau ce ar trebui sa fac? .. va multumesc
    sa-ti iei hdmi !!!!

  7. #9627 SP
    Member BatsBike's Avatar
    hdd-ul consolei ce viteza are ... ? 5400rpm sau 7200rpm ... ?

  8. #9628 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    hdd-ul consolei ce viteza are ... ? 5400rpm sau 7200rpm ... ?
    5400 rpm

  9. #9629 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Daca as cumpara un hdd de laptop de 7200 de rotatii ,ar fi mai bun decat cel original ? sau as da banii degeaba ?...se incarca mai repede/se instaleaza mai repede/etc ?

  10. #9630 SP
    Member drati71's Avatar
    Ar fi degeaba, iar consola s-ar incalzi mai tare. PS3 este optimizat pentru HDD-uri de 5400rpm.

  11. #9631 SP
    Member Harilip's Avatar
    hello
    am cumparat un ps3 slim de curand, mai bine zis de 9 zile, si pana acum consola s-a blocat de 4 ori .
    la sensul propiu
    de 2 ori cand foloseam Internet Browser, o data in Killzone 2 si inca una in Infamous.
    la jocuri de obicei dupa ce se termina un cutscene.
    a trebuit sa il opresc de la butonul ON/OFF ca nu raspundea la nimic...
    ar trebui sa fac ceva sau sa stau linistit ca am garantie 2 ani?

  12. #9632 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar

    hello

    Ce magazine online pt cumparare de jocuri sunt?.... care ar fii cele mai ok... si unde as gasii cele mai noi jocuri?.... multumesc anticiapt !!!

  13. #9633 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    Ce magazine online pt cumparare de jocuri sunt?.... care ar fii cele mai ok... si unde as gasii cele mai noi jocuri?.... multumesc anticiapt !!!
    in Ro:
    • www.GameShop.ro - magazin online
    • WebPredator - vorbeste cu el si iti trimite jocul, il gasesti aici
    • barbavali - vorbeste cu el si iti trimite jocul, il gasesti aici
    in Eu:
    iti recomand sa citesti si acest thread: http://www.consolegames.ro/forum/f60...lui-consolist/

  14. #9634 SP
    Junior Member bergry's Avatar
    Salut, am procurat un PS3 slim 120GB din SUA. Acolo ma jucam la televizor simplu tubular, totul era bine. Acum chind am venit acasa lam conectat la monitor prin HDMI, si nu vrea sa arate nimic, am fost la vecini , si ei au televizor LCD si la ei merge totul bine, la monitorul meu lcd nu vrea, ce pot face?

  15. #9635 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Imi puteti enumera alte cateva produse gen HD pvr...dar la un pret mai accesibil nu 200$ pentru a inregistra gameplay footage multumesc

  16. #9636 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by bergry View Post
    Salut, am procurat un PS3 slim 120GB din SUA. Acolo ma jucam la televizor simplu tubular, totul era bine. Acum chind am venit acasa lam conectat la monitor prin HDMI, si nu vrea sa arate nimic, am fost la vecini , si ei au televizor LCD si la ei merge totul bine, la monitorul meu lcd nu vrea, ce pot face?
    Salut,
    Ce cablu ai folosit la monitor? Dacă HDMI-HDMI, ar trebui să meargă fără probleme, dacă intrarea HDMI a monitorului nu are vreo hibă. Dacă monitorul nu are HDMI, mă g�ndesc că ai �ncercat un cablu HDMI-DVI, iar �n acest caz iar depinde de monitor -- cele fără suport HDCP vor afișa un ecran negru.

  17. #9637 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Rock of Ages for PS3: Hilarious New Renaissance trailer – PlayStation Blog
    This trailer will also give you some glimpses at the new stylings of the Renaissance Era levels, a couple of the single-player bosses, some of the defensive units and our brand new logo (now with 100% more spinning cow!). After Rock of Ages debuted at this year’s E3, it quickly became one of the most talked-about games at the show, for both its distinct visual styles, and for its humor. After seeing this video, we think that you’ll be inclined to agree.
    Look for it to roll out onto PlayStation Network in Spring 2011!
    Viddler.com - Rock of Ages: Renaissance Era trailer (Humor trailer) - Uploaded by sceablog
    Attached Images Attached Images 5084362772_f0ec976390.jpg

  18. #9638 SP
    Junior Member bergry's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    mă g�ndesc că ai �ncercat un cablu HDMI-DVI, iar �n acest caz iar depinde de monitor -- cele fără suport HDCP vor afișa un ecran negru.
    Asa si a fost, mu pot face nimic mai mult, daca monitorul nu suporta HDCP ?

  19. #9639 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by bergry View Post
    Asa si a fost, mu pot face nimic mai mult, daca monitorul nu suporta HDCP ?
    Ar mai fi XCM VGA Box, dar costă de rupe. Sau cumpără un TV ieftin - altă variantă nu cunosc.

  20. #9640 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    salut am si o intrebare PSN e restrictionat in Romania ca la live sau nu ms

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts