Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 521 of 1175 FirstFirst ... 21 421 471 511 519 520 521 522 523 531 571 621 1021 ... LastLast
Results 10,401 to 10,420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10401 SP
    Member Mircea's Avatar
    400-500 lei maxim (consola cu cabluri si o maneta)

  2. #10402 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  3. #10403 SP
    Junior Member poenaru's Avatar
    Salutam am si eu cateva intrebari sunt novice in ale ps3.Am cumparat un ps3 320 GB si am o problema am incercat toate variantele de a vedea un DVD Blu-Ray clar dar nu reusesc ,se vad mici purici pe ecran am modificat setarile si degeaba.Cred ca o sa ma fac de ras dar ce inseamna domnilor zona 1 sau zona 2 tin sa precizez ca dvd blu ray a fost cumparat de aici si dl de la care l am luat a zis ca e original sunetul este inpecabil multumesc frumos.

  4. #10404 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Virtua Tennis 4 exclusive?

  5. #10405 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by poenaru View Post
    Salutam am si eu cateva intrebari sunt novice in ale ps3.Am cumparat un ps3 320 GB si am o problema am incercat toate variantele de a vedea un DVD Blu-Ray clar dar nu reusesc ,se vad mici purici pe ecran am modificat setarile si degeaba.Cred ca o sa ma fac de ras dar ce inseamna domnilor zona 1 sau zona 2 tin sa precizez ca dvd blu ray a fost cumparat de aici si dl de la care l am luat a zis ca e original sunetul este inpecabil multumesc frumos.
    Imaginea este graitoare pentru intrebarea legata de zone.
    Ce TV ai? Si ce tip de cablu folosesti la PS3?
    Attached Images Attached Images 400px-blu-ray_regions_with_key.png

  6. #10406 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Multumim pt lista Renegade . Nici nu stiam ca Back to the Future e un "semi-exclusive" sau ca DC universe online se lanseaza asa repede.

    Desi nu e 100% sigur cred ca pe lista se poate adauga si: The last Guardian, FF XIV, Twisted metal, puteau sa puna si acel Splinter Cell Collection si cred ca sunt ceva sanse sa apara si FF Versus XIII(desi nu prea ave multe stiri legate de joc, poate la E3 anul viitor o sa primim o explozie de video-uri si stiri legate de joc)...despre The Agent nu stim mai nimic

    In orice caz la anu o sa cheltuim o gramada de bani pe aceste exclusive-uri (foarte mult sunt must have-uri in orice caz ).

  7. #10407 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Are cineva Lara Croft and the Guardian of Light si e dispus sa faca share ? Dau un vin fiert sau fac si eu share la joculete de PSN

  8. #10408 SP
    Junior Member petreperieteanu's Avatar
    pt cine ishi doreshte god of war 3 sh ink nu l-au achizitionat. il gasiti la juma de pret intr-un magazin.dar nu vreau sa spun magazinul k sa nu fac reclama.nu prea shtiu care sunt regulile pe forum.

  9. #10409 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by petreperieteanu View Post
    pt cine ishi doreshte god of war 3 sh ink nu l-au achizitionat. il gasiti la juma de pret intr-un magazin.dar nu vreau sa spun magazinul k sa nu fac reclama.nu prea shtiu care sunt regulile pe forum.
    Regulile le gasesti aici.
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...solegames-ro/:

  10. #10410 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by petreperieteanu View Post
    pt cine ishi doreshte god of war 3 sh ink nu l-au achizitionat. il gasiti la juma de pret intr-un magazin.dar nu vreau sa spun magazinul k sa nu fac reclama.nu prea shtiu care sunt regulile pe forum.

    Man , stai linistit ca poti pune pretul si magazinul si in felul asta ajuti comunitatea
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...e/index98.html

  11. #10411 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by petreperieteanu View Post
    pt cine ishi doreshte god of war 3 sh ink nu l-au achizitionat. il gasiti la juma de pret intr-un magazin.dar nu vreau sa spun magazinul k sa nu fac reclama.nu prea shtiu care sunt regulile pe forum.
    Jumatate din pretul la care era la aparitie, adica 300lei ?

    Confirm si eu ca unele PS3-exclusives ( GOW3 si Heavy Rain) sunt la 150 lei in MG si Altex

  12. #10412 SP
    Junior Member nemesys_alien's Avatar
    PS3 slim si in spatii mai mici si cam neaerisite se descurca din cate am observat. Acuma daca il lasi pe o masa nu o sa fie nici o problema cu aparatul, lasatil in plata lui si faceti-va treaba cu el.

  13. #10413 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    Am un PS3 FAT 80GB si mi-am comandat mai inainte hdd-ul de mai jos ca sa-l inlocuiesc pe cel de 80GB(intern), e compatibil?
    Astept raspuns, merci!

    https://www.pcgarage.ro/hdd-notebook...-scorpio-blue/

  14. #10414 SP
    Junior Member MarYanO's Avatar
    E alta diferenta intre aceste 2 console in afara de hard? Compara produse

  15. #10415 SP
    Member Mircea's Avatar
    ca performante nu,diferente ca marime,ca estetic,consum de curent ->nu se incalzeste asa tare

  16. #10416 SP
    Member PumaS's Avatar
    Salut ,

    Am si eu o mica nelamurire . Am jucat Uncharted 2 pana la un anumit punct dupa care nu m-am mai jucat . Acum vreau sa il incep din nou de la inceput si as vrea sa dau un reset si la trofee , am sters salvarile dar trofeele au ramas as vrea sa il iau de la inceput si sa il fac cum trebuie pas cu pas . Cum pot sterge trofeele din ps3 ca sa pot sa il incep de la 0 ? Exista varianta asta ?

    Multumesc

  17. #10417 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Salut ,

    Am si eu o mica nelamurire . Am jucat Uncharted 2 pana la un anumit punct dupa care nu m-am mai jucat . Acum vreau sa il incep din nou de la inceput si as vrea sa dau un reset si la trofee , am sters salvarile dar trofeele au ramas as vrea sa il iau de la inceput si sa il fac cum trebuie pas cu pas . Cum pot sterge trofeele din ps3 ca sa pot sa il incep de la 0 ? Exista varianta asta ?

    Multumesc

    Nu ai cum sa le stergi.

  18. #10418 SP
    Member Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Salut ,

    Am si eu o mica nelamurire . Am jucat Uncharted 2 pana la un anumit punct dupa care nu m-am mai jucat . Acum vreau sa il incep din nou de la inceput si as vrea sa dau un reset si la trofee , am sters salvarile dar trofeele au ramas as vrea sa il iau de la inceput si sa il fac cum trebuie pas cu pas . Cum pot sterge trofeele din ps3 ca sa pot sa il incep de la 0 ? Exista varianta asta ?

    Multumesc
    Salut! Ca sa stergi trofeele trebuie sa-ti stergi contul dupa care ai jucat.
    Eu te sfatuiesc sa lasi trofeele, sa iei jocul de la capat si sa-l joci asa cum iti propui.
    Bafta!

  19. #10419 SP
    Member Mircea's Avatar
    Ca tot e vorba,trofeele se vor rescrie?

  20. #10420 SP
    Member PumaS's Avatar
    pai asta e ca am luat 10 comori si nu prea s-a intamplat nimic . Am trofeul de 10 comori dar sunt curios daca se cumuleaza .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts