Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 1175 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 1053 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1041 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Cum downloadez filme de pe PS Network ca tot vad in reclame pe net, dar nu gasesc sectiunea VIDEO acolo sus pe contul de US?

  2. #1042 SP
    Member andreips3's Avatar
    Cred ca din cauza ipului dar, poate ma insel. Recunosc ca si mie mi-ar place sa am optiunea aia.

  3. #1043 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by DraZziW View Post
    Cum downloadez filme de pe PS Network ca tot vad in reclame pe net, dar nu gasesc sectiunea VIDEO acolo sus pe contul de US?
    da e din cauza ip-ului. Daca te afli intr-una din tzarile "agreate" iti apare.
    am inteles ca se poate cumva printr-un proxy da nush procedura.

    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    Unde ai gasit Ratatouille pe blu-ray ? Ca eu l-am cautat prin toate magazinele pe la noi si pauza .
    de la un prieten ... fara subtitrare romaneasca ma gandesc ca e luat de afara.

  4. #1044 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Primul trailer pentru Star Wars Battlefront 3: videogaming247 Blog Archive Star Wars Battlefront 3 footage leaked?

  5. #1045 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu e trailer, e gameplay footage (cam).

  6. #1046 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nice find istragie looking forward to Star Wars Battlefront 3

  7. #1047 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Arata bine Star Wars Battlefront 3.Sper sa fie mai bun ca The Force Unleashed

  8. #1048 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Dap arata acceptabil pentru cate chesti se vor intampla , si din cate tin eu minte battlefront 2 avea 32 de playeri pe harta daca isi mentine numaru merita bani din plin

  9. #1049 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    ms maniac.oricum eu nu am formatat nimic,am sters doar demo-urile pe care le aveam si mi-a mers fara probleme ratchet-u.

    tot ce speram e sa fie vina jocului si nu a consolei.
    ms din nou ca m-ai lamurit/linistit

  10. #1050 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    @paul-nu prea cred ca aceea va fi coperta pentru god of war3...si este adevarat se va lansa in 2010?

  11. #1051 SP
    Banned cryyo's Avatar
    01/01/2010

  12. #1052 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    in sfarsit putem vedea calumea si filme de pe youtube pe ps3
    YouTube Gets PlayStation 3 and Wii-Friendly: News from 1UP.com

  13. #1053 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Exista vreo setare, care sa-mi dezactiveze atunci cand un user este online/offline? ... Acea notificare care apare in sus dreapta ecranului.

  14. #1054 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Exista vreo setare, care sa-mi dezactiveze atunci cand un user este online/offline? ... Acea notificare care apare in sus dreapta ecranului.
    system settings : notification messages :
    1) display
    2) do no display

  15. #1055 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Thanks

  16. #1056 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Mi-a venit si mie Socom bundle impreuna cu headsetul oficial sony !
    Am o problema. Am urmarit instructiunile de pe manual, dar cand dau sa scaneze pentru headset imi apare "Scanning for devices" . Am asteptat cred 30 de minute si tot nu mi-a detectat .
    Ma poate ajuta cineva va rog ?

  17. #1057 SP
    Member psycho-07's Avatar
    mi-a venit ds3 este superior fata de siaxis nu scartie materialu e solid dar vibratile nu prea se simt asa bine cum era la ps2 in rest e ok

  18. #1058 SP
    Junior Member Dumanu's Avatar
    Ai tinut apasat pe butonul power al headsetului,pana ce au inceput sa clipeasca alternativ si ledul verde de la "power" si ledul rosu din jurul butonului "mic mute"?

  19. #1059 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Da, ma rog...in cele din urma i-am dat de cap si am reusit sa o registrez. Am lasat'o la incarcat 3 ore cum zicea in manual apoi a reusit sa o detecteze ! See ya online !

  20. #1060 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Aseara jucam COD5 online cand la un moment dat mi s-a blocat in Lobby...mentionez ca o zi inainte de acest lucru se juca fiu-meu la Bad Company (singleplayer) si la fel la un moment dat s-a blocat...in ambele cazuri a trebuit sa resetez consola ca nu mai puteam sa fac nimic pe butoane. Oare ce sa fie baiu...sper ca nu da ceva semne de duca Ps3-ul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 1175 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 1053 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts