Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 540 of 1175 FirstFirst ... 40 440 490 530 538 539 540 541 542 550 590 640 1040 ... LastLast
Results 10,781 to 10,800 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10781 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Bine ca sti ca o sa se sara pe tine lol. Pot sa incep eu ?
    Si ce te lauzi ca ai facut asta ? Puteai sa o faci pentru tine, nu sa te lauzi la tot forumu'.

  2. #10782 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Erm...de ce ai tinut sa cenzurezi macu si alte chestii? xD

  3. #10783 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    Ok, man, "imi cer scuze" celor care cumpara doar jocuri originale.

    Am postat doar ca sa arat ca pe CECHL04 nu am facut brick.

    Am vazut ca mai toti au cenzurat MAC-ul si am zis sa-l cenzurez si eu.

  4. #10784 SP
    Senior Member tray's Avatar
    sa instalezi ceva constient ca iti poate strica consola lol

  5. #10785 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    It's like gettin' a bj from an epileptic while in a club with flashing lights?

  6. #10786 SP
    Senior Member tray's Avatar
    no it's like losing your both arms and then trying to do a bljb

  7. #10787 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @mr.gamer98 ... daca vrei sa joci doar cu echipele nationale(sunt 200 in joc) ... este un plus comparativ cu predecesorul sau(fifa10)la grafica&meniu,mai ales,muzica este specifica zonei south africa ... online,insa,nu prea mai dai de jucatori ... yo ma mai joc,uneori,ca preview la meciurile nationalei ...

  8. #10788 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    ciudate fantezii ai tray )))
    Sau vrei sa zici ca oamenii fara maini nu au voie sa se bucure de sexu' oral ?

  9. #10789 SP
    Banned Venom's Avatar
    De unde scoateti vorbele astea de duh!?

    In alta ordine de idei, sunt vreo 3 metode de instalare CFW pe PS3. Va place sau nu, este o realitate. Problema nu este ca cineva isi modeaza consola, nu este faptul ca anunta pe forum, ci marea problema este ca in momentul actual te poti juca online cu consola modata. Ascultati-ma pe mine, PS3ul este FOARTE BINE hackuit. Orice ar masura antipiraterie va scoate Sony pe actuala configuratie, mai devreme sau mai tarziu va fi sparta. Ce vedeti voi cu brickuitul consolei se datoreaza faptului ca un hacker nu are logistica si aparatura unei firme de dimensiunea Sony sa testeze firmwarele pe care le scoate, asa ca va mai dura o perioada pana la solutia universala. Cu un ochi rad ca se modeaza PS3ul (Sony o merita), cu un ochi plang (o sa intre toti ratatii pe online).
    Om trai si om vedea ce se mai intampla.

  10. #10790 SP
    Senior Member tray's Avatar
    va rog mai dai-mi si mie add ca nu ma descurc (sunteti prea multi )
    psn id : traywins

  11. #10791 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Legat de baietii care joaca MW2 cu aimbots si glitchuri, cu ajutorul PS3-ului hackuit, o sa se ajunga precum in CounterStrike, prin vechile sali de jocuri: "bai, esti codat bai, hai las-o moarta, esti codat, da-te-ncolo" lol

  12. #10792 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    merci cred ca o sa-l cumpar si online nu prea ma joc

    ---------- Post added 19-01-2011 at 11:30 AM ----------

    a si mai e ceva daca adresa pusa la psn nu exista adica e inventata mai merge sa joc online

  13. #10793 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    a si mai e ceva daca adresa pusa la psn nu exista adica e inventata mai merge sa joc online
    Merge. Daca nu ai avut probleme la inregistrarea contului nu te mai deranjeaza nimeni pe tema asta.

  14. #10794 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Glitch-uri se foloseau in MW2 si inainte de modarea PS3-ului. Tocmai asta a omorat jocul.

  15. #10795 SP
    Junior Member vecinul's Avatar
    Buna.
    Am cumparat untelevizor Samsung 3D LE 102 cm.
    Cand am auzit ca PS3, poate reda filme si jocuri 3D, am cumparat unul.
    Am cumparat toate accesoriile originale. (cablu HDMI, tastatura...., care nu au fost ieftine).
    Nu am 3D. Parca nu am televizor 3D. Am incercat toate setarile pe PS3 si pe TV, dar nu merge.
    Cablul este de 1.3, fiindca mufa la PS3 este de 1.3. La TV este de 1.4, dar compatibil cu 1.3.
    Are cineva vreo idee?
    Ms.

  16. #10796 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ochelari 3d ai ?

  17. #10797 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    jocuri sau filme 3d ai?

  18. #10798 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Cand am auzit ca PS3, poate reda filme si jocuri 3D, am cumparat unul.
    Oare are?

    Monky a spus ca la TVu' lui nu toate mufele HDMI sunt 3d ready. Incearca-le pe toate poate ai aceeasi problema.
    http://www.consolegames.ro/forum/509231-post1.html

  19. #10799 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    din posul lui nu se intelege clar la ce se refera. acel "unul" poate fi un joc sau film 3d, dar la fel de bine se putea refera si la un televizor 3d

  20. #10800 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by vecinul View Post
    Buna.
    Am cumparat untelevizor Samsung 3D LE 102 cm.
    Cand am auzit ca PS3, poate reda filme si jocuri 3D, am cumparat unul.
    Am cumparat toate accesoriile originale. (cablu HDMI, tastatura...., care nu au fost ieftine).
    Nu am 3D. Parca nu am televizor 3D. Am incercat toate setarile pe PS3 si pe TV, dar nu merge.
    Cablul este de 1.3, fiindca mufa la PS3 este de 1.3. La TV este de 1.4, dar compatibil cu 1.3.
    Are cineva vreo idee?
    Ms.
    Iti trebuie continut 3D. Faptul ca intri in meniul consolei PS3 nu iti da imagine 3D. Cumpara un joc 3D sau film bluray 3D, atunci vei vedea diferenta. Si sa nu uiti sa faci update la ultimul firmware pt PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts