Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 572 of 1175 FirstFirst ... 72 472 522 562 570 571 572 573 574 582 622 672 1072 ... LastLast
Results 11,421 to 11,440 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11421 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Mai am si eu o intrebare...
    Cateodata la consola(320 Slim aproape noua) se aude ca si o pocnitura(ceva gen ca si cum sar rupe un plastic) nu tot timpul...dar se aude cateodata...
    Mai pateste cineva asa?!

  2. #11422 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    datorita plasticului care se contracta cand se raceste.
    nu e nimic grav.

  3. #11423 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Un joc care pe UK costa 6-7 lire pe US costa vreo 10$. Deci daca cumperi un joc de pe UK sau de pe US o sa platesti aproape la fel.
    Universal valabil? In principiu, ori ca dai bani pe card uk sau us tot acolo ajungi ca si nr de jocuri cumparate cu cardul respectiv?

  4. #11424 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Multumesc Sir de lamuriri....vadca esti mai vechi si stii multe
    Ma poti( sau altcineva de stie) lamuri cu subtitrarile bagate prin programu AVIaddSubb pe care bag sub in avi sa le vad si pe PS ca la mine ii mai greu cu engleza sa fac sa nu mi mai apara normal (cum ii la BsPlayer west european???)

  5. #11425 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    nu
    dar de ce nu?? crezi ca Sony a pus aceasta functie intentionat ca sa ne strice consola??

  6. #11426 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai:

    According the french site UltimatePS3, PS3 Fan Test can damages your system, the fans speeding up is a fail safe trying to get the bottled up heat out of the system, this can burn your CPU and GPU, this is confirmed by sony. (PS3)

  7. #11427 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Universal valabil? In principiu, ori ca dai bani pe card uk sau us tot acolo ajungi ca si nr de jocuri cumparate cu cardul respectiv?
    ..unele chestii le gasesti mai ieftin pe PSN UK ..altele mai ieftin pe PSN US...dar tot ca pe acolo esti...diferenta este de vreo 10-20 ron..

  8. #11428 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Universal valabil? In principiu, ori ca dai bani pe card uk sau us tot acolo ajungi ca si nr de jocuri cumparate cu cardul respectiv?
    Pai de exemplu sa zicem ca iei un card de 20 lire/ dolari. Cu 20$ cumperi 2 jocuri care costa 10$, cu 20 lire cumperi 3 jocuri de 6-7 lire ( care pe US costa 10$), pentru ca o lira valoreaza mai mult. Dar am vazut ca sunt jocuri/DLC-uri pe US/UK care nu le gasesti pe UK/US. Mai bine fa un cont si pe US, ca nu costa nimic ( eu am conturi pe UK, US, JP, HK ) si vezi preturile la jocurile care te intereseaza si iei card pentru cel care ti se pare mai avantajos.

  9. #11429 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Cum iti faci cont pe JP ?
    La country
    language
    si date of birth
    Daca selectez Ca country Japan apare in Japoneza si Dumnezeu mai intelege pe acolo ce scrie ?
    deci ?

  10. #11430 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  11. #11431 SP
    Member s0whaT's Avatar
    exact cu tutorialul acela l am facut acum cateva minute
    Exista vreo optiune : Language : English ? sau suport japoneza ?
    mersi oricum

  12. #11432 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cu placere oricum...

    no comment.

  13. #11433 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Quote Originally Posted by Erikutzu View Post
    Multumesc Sir de lamuriri....vadca esti mai vechi si stii multe
    Ma poti( sau altcineva de stie) lamuri cu subtitrarile bagate prin programu AVIaddSubb pe care bag sub in avi sa le vad si pe PS ca la mine ii mai greu cu engleza sa fac sa nu mi mai apara normal (cum ii la BsPlayer west european???)
    Detaliaza.. . Am folosit programul ala (acum mostly Media server-ul). Dar nu inteleg ce vrei sa zici.

  14. #11434 SP
    Junior Member baghy's Avatar
    nu as zice chiar "the worst game"

  15. #11435 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Box arts revealed for new
    About a week ago, Amazon France revealed that four Playstation 3 games will be joining the Platinum Range lineup (which is the equivalent of Greatest Hits in North America) in Europe. The same online retailer has now revealed the new “Platinum” box arts for the budgeted re-releases of EyePet, God of War III, Heavy Rain and ModNation Racers.


    Attached Images Attached Images eyepet.jpg heavyrain_0.jpg modnationracers.jpg gow3.jpg

  16. #11436 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    cum intri pe PS video store ca pe pe PS store nu il gasesc

  17. #11437 SP
    Member BatsBike's Avatar
    nu este valabil pentru regiunea noastra(romania) ... nici LOVEFILM,nici VIDZONE ...

  18. #11438 SP
    Junior Member Leevyou's Avatar
    salutare tuturor!

    sunt nou si pe forum si in lumea ps-ului. mi-am luat de 2 zile un ps3 slim 160 gb (nou) si deocamdata ma uit la el. arata bine ca si piesa de decor, se incadreasa cu designul camerei ))

    imi puteti spune va rog daca pot vedea mkv-uri sau alte formate 1080 (blueray,etc) direct de pe hdd-ul consolei? Adica sa le aduc de pe torrent (ups) si sa mi le copiez apoi rulez de pe consola direct?

    Scuze daca spun tampenii, eu stiu ce as vrea, nu stiu daca se poate/exista. Daca da, cum?

    Merci anticipat

    PS: (adica post scriptum, nu playstation Mentionez ca am update la zi, si nu vreau sa aud de acel jailbreak, sau cum s-o fi chemand (ador puritatea

  19. #11439 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @Leevyou da man, apreciem puritatea ta...

    singura posibilitate sa vezi filme mkv pe PS3 e sa conectezi consola printr-o retea la PC si sa folosesti PS3 Media Server. prin el faci streaming de la PC la PS3. pai de ce nu-ti cumperi un joc, doua? uite incearca aici vei gasi jocuri ieftine

  20. #11440 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Daca mi-am luat ps3-ul din US,am nevoie de transformator 2.20 -1.20?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts