Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 579 of 1175 FirstFirst ... 79 479 529 569 577 578 579 580 581 589 629 679 1079 ... LastLast
Results 11,561 to 11,580 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11561 SP
    Junior Member robertzel_82's Avatar
    o intrebare ? am luat azi un ps3 de pe oazii si surpriza, nu-mi citeste nci un cd. nici joc nici film. care ar putea fi problema? mentionez ca nu imi apare nici unmesaj sau cod pe ecran ci pur si simplu nu imi vede cd.bine ar fi sa nu fie blocu optic poate trebuie doar curatat. mentionez ca am modeluul fat de 40 gb cu serialul CECHG04. va multumesc anticipat

  2. #11562 SP
    Junior Member dexter_cdc's Avatar
    si nici nu pot intra in account manager,si acolo imi da o eroare cu 800

    ---------- Post added 03-03-2011 at 10:35 PM ----------

    e de vina consola mea sau a cazut site.ul lor?

  3. #11563 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Consolele vechi phat de 40gb erau destul de tapene. Dar din comportamentul pe care-l descrii cel mai probabil e blocul optic. Sa va invatati sa nu mai cumparati de pe okazii inainte sa testati.

  4. #11564 SP
    Junior Member real85's Avatar
    ce inseamna eroarea 80028f14 ? imi apare cand rulez backups

  5. #11565 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    adica cand rulezi chestii piratate vrei sa spui...

  6. #11566 SP
    Junior Member robertzel_82's Avatar
    Quote Originally Posted by theclaw37 View Post
    Consolele vechi phat de 40gb erau destul de tapene. Dar din comportamentul pe care-l descrii cel mai probabil e blocul optic. Sa va invatati sa nu mai cumparati de pe okazii inainte sa testati.
    din setările jocului nu ar avea nicio treaba nu? jocul introdus ar trebui sa ruleze automat?

  7. #11567 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Nu nu nu. N-ar trebui sa ruleze automat. Aici exista o setare cum ca daca vrei atunci cand bagi cd-ul sa ti-l si ruleze. Dar macar ar trebui sa ti-l vada la sectiunea Game ( in cazul in care e joc )

  8. #11568 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    in orice caz anu asta sony o sa aibe niste incasari uriase atat la capitolul hardware cat si software
    acuma am observat, vezi ca informatia nu e buna ) ei, aka Sony, sustineau acum ceva timp ca au vandut peste 47 de milioane de console, iar potrivit site-ului vgchartz.com s-au vandut 47.9 milioane. 41 de milioane e prea putin

  9. #11569 SP
    Junior Member sufarSTARcmc's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Folosind cablul RCA vei obtine maxim o emulare a sunetului surround, si asta dar daca sistemul tau stie chestia asta. Pentru a scoate 5.1 real din PS3 trebuie sa folosesti optical sau HDMI. Cel putin asta stiu eu. Uite aici un link ajutator. Ca sa vezi mai multe sa dai click pe Show Details.
    O sa cumpar un sistem cu intrare HDMI ca sa rezolv problema. Mersi pentru ajutor.

  10. #11570 SP
    Member cisse's Avatar
    @dexter_cdc nici eu nu am putut aseara sa joc fifa 11 online. cred ca a fost picat serverul de ps (nu stiu acum daca e functional ca inca nu am ajuns acasa).

  11. #11571 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut.Am o intrebare care,poate o sa va para prosteasca:Exista riscul ca blocul optic sa se strice,daca vizionez filme trase cu nero pe dvd-uri?

  12. #11572 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ai dreptate, ni se pare prosteasca.

  13. #11573 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    va salut , am ps3 32- gb slim, si ma chinui de o ora sa-l desfac pentru a-l curata, am desfacut toate suruburile, si ar trebui sa fortez putin carcasa, dar imi e frica sa nu stric ceva, ca am darul asta .
    aveti cumva un tutorial sau un sfat??? daca il desfac pierd garantia ???
    merci de ajutor!!!

  14. #11574 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    va salut , am ps3 32- gb slim, si ma chinui de o ora sa-l desfac pentru a-l curata, am desfacut toate suruburile, si ar trebui sa fortez putin carcasa, dar imi e frica sa nu stric ceva, ca am darul asta .
    aveti cumva un tutorial sau un sfat??? daca il desfac pierd garantia ???
    merci de ajutor!!!
    Daca cumva ai rupt sigiliul de pe partea de jos a consolei ( acolo unde sunt suruburile ) deja ai pierdut garantia. Daca inca nu l-ai rupt opreste-te acum pune-i suruburile si piciorusele de cauciuc la loc s lasa consola in pace. Exista un procedeu mlt mai simplu ca sa o cureti, iei un aspirator de mica putere si aspiri fanta de aerisire din spate ( scrie si in manual defapt ). In al doilea rand banuiesc ca din moment ce e varianta de 320 de GB, consola e destul de noua, eu am slimul de 120 de GB de la lansare si nu lam curatat decat de vreo doua 3 ori repet fara a-l desface, doa cu un aspirator micut . Bafta !

  15. #11575 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    loool, pai am desfacut suruburile de pe spate, am incercat sa scot carcasa, am rdicat putin de ea, unde se afla fanta de aerisire, dar n-am apucat sa scot de tot carcasa, ca in partea din fata unde se afla hdd-ul tine ceva ... unde se afla mai exact sigiliul, si cum sa se rupa, ca nu am simtit ca s-a rupt nimic
    please help

  16. #11576 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    va salut , am ps3 32- gb slim, si ma chinui de o ora sa-l desfac pentru a-l curata, am desfacut toate suruburile, si ar trebui sa fortez putin carcasa, dar imi e frica sa nu stric ceva, ca am darul asta .
    aveti cumva un tutorial sau un sfat??? daca il desfac pierd garantia ???
    merci de ajutor!!!
    Uite un tutorial pentru desfacerea slimului. O sa vezi si cum rupe sigiliul.

  17. #11577 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Buna . Imi puteti spune ce jocuri merg cu mouse-ul pe PS3 ? Nu imi place sa joc jocuri shooter cu controllerul pentru ca tinta se misca greu si aiurea . Pana acum urmatoarele jocuri nu imi merg cu mouse-ul : Mafia 2 , Killzone 2 , Bulletstorm si atat am incercat . In meniu PS3-ului imi merge mouse-ul .

  18. #11578 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    ah lol, d-asta nu puteam scoate capacul, ca mai era un surub sub sigiliu ... deci nu m-am atins de sigiliu , bine ca mi-ati spus!!!

  19. #11579 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Parca UT3 mergea cu m&k. Pentru restul ai nevoie de un accesoriu suplimentar 3rd party (de exemplu FragFX).

  20. #11580 SP
    Junior Member dexter_cdc's Avatar
    a fost picat serverul lor,acum merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts