Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 608 of 1175 FirstFirst ... 108 508 558 598 606 607 608 609 610 618 658 708 1108 ... LastLast
Results 12,141 to 12,160 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12141 SP
    Junior Member doublle d's Avatar
    ok

  2. #12142 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar

    Buna

    Nu stiti un site din RO , unde se gasesc lasere de blu-ray ? Sau nu pot sa iau un laser de la un blu-ray si sal pun la PS3 ?

  3. #12143 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    dar ce ti s-a intamplat de ai nevoie de lasere(eu cred ca se cheama lentile,dar ma rog..)?

  4. #12144 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    dar ce ti s-a intamplat de ai nevoie de lasere(eu cred ca se cheama lentile,dar ma rog..)?
    Lasere am citit pe net (lentile stiam si eu ) . Schimb laserul la PS3 , am citit un tutorial pe net cum se schimba . Am jumatate de an de cand ma chinui sa fac ceva sami mearga jocurile de pe cd pe PS3 . Mi-ati raspuns ca e blocul optic stricat si mam mai documentat ca trebuie sa schimbi laserul . Cand ma uit pe youtube la gameplay-uri la jocuri precum Uncharted sau LittleBigPlanet imi vine sa-l arunc de pe balcon , stiind ca joc numa demo-uri care iti starnesc si mai mult starea de a juca . Numi ziceti sa ma duc la Donely sa-l repare caci nam bani ( am dat 6 mil pe el si mai dau 4 pe reparatie , 6+4=10 . Cu 10 imi iau unul nou . )
    Attached Images Attached Images blue-ray-lasor-replace-tiguy99.pdf

  5. #12145 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by jmek4you View Post
    Lasere am citit pe net (lentile stiam si eu ) . Schimb laserul la PS3 , am citit un tutorial pe net cum se schimba . Am jumatate de an de cand ma chinui sa fac ceva sami mearga jocurile de pe cd pe PS3 . Mi-ati raspuns ca e blocul optic stricat si mam mai documentat ca trebuie sa schimbi laserul . Cand ma uit pe youtube la gameplay-uri la jocuri precum Uncharted sau LittleBigPlanet imi vine sa-l arunc de pe balcon , stiind ca joc numa demo-uri care iti starnesc si mai mult starea de a juca . Numi ziceti sa ma duc la Donely sa-l repare caci nam bani ( am dat 6 mil pe el si mai dau 4 pe reparatie , 6+4=10 . Cu 10 imi iau unul nou . )
    Si eu am avut probleme cu lentila,nu mai citea nici un joc,am desfacut consola si am sters-o si nu mai am probleme.Nu arunca cu banii pe o lentila noua ,am 2 prieteni care au rezolvat problema ca si mine printr-o simpla stergere a lentilei.

  6. #12146 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Pe Playstation Store unele demouri dispar din Playstation Store la un moment dat?Pentru ca as vrea sa descarc Skate 3 Demo si Need for Speed Hot Pursuit Demo.

  7. #12147 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Am dus consola la un prieten acum vreo 2 ore sa vad daca merge la el , am pus aceleasi jocuri si a mers , Oare de ce la el merge si la mine nu ? Asta dovedeste ca nu e stricat blocul optic daca la el a mers si la mine nu .

  8. #12148 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Inseamna ori ca iti bati joc ori poate ai schimbat pozitia consolei. Incearca sa o folosesti pe orizontala/verticala/inclinata. Nu glumesc.

  9. #12149 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Inseamna ori ca iti bati joc ori poate ai schimbat pozitia consolei. Incearca sa o folosesti pe orizontala/verticala/inclinata. Nu glumesc.
    Verticala a incercato fratimiu mai demult si nu a mers . A sa le mai incerc maine sa vad daca merge . Si nu imi bat joc , de ce sami bat joc ? Daca era sami bat joc ma duceam pe siteuri de gen TPU si postam acolo .

    ---------- Post added 18-04-2011 at 02:31 PM ----------

    Am venit si cu un filmulet ca sa vedeti despre ce e vorba , dar e in format mp4 si nu pot sa-l pun , imi zice Invalid File are 3.86 MB ? Cum pot sa-l pun ?

  10. #12150 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @dragos_mihaiy: Da, dispar dupa o vreme. Stiu ca am de peste 2 ani Guitar Hero Aerosmith pe HDD si nu il sterg pentru ca nu il mai gasesc apoi.
    O intrebare despre Move. Camerele Playstation Eye dinainte de Move sunt compatibile cu acesta?

  11. #12151 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Toate camerele PS3 Eye sunt compatibile cu PS Move

  12. #12152 SP
    Member AVoF's Avatar
    Pre-E3 2011: IGN AU's Predictions - Xbox360 Feature at IGN

    80% sanse ca la E3 sa fie dezvaluit God of War 4.

  13. #12153 SP
    Junior Member cocojambo's Avatar

    Unhappy

    salutare
    am si eu o problema: cand vreau sa adug prieteni in lista, in meniul XMB, imi spune ca id-ul lor nu este inregistrat. Care este problema

  14. #12154 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    probabil ca id pe care ti l-au dat nu este scris corect sau nu-l scrii tu corect.

  15. #12155 SP
    Junior Member Antricot's Avatar
    Nu reusesc sa cumpar nimic de pe PSN STORE si imi da aceasta eroare "An error has occurred. (80023102)"

    Am controlat datele personale, datele de pe credit card, toate corespund si nu este nimic gresit.

    Contul este inregistrat pe PSN USA !!!

    Cardul care il folosesc este VISA ELECTRON, CARD BCR, CARD DE DEBIT !!!

    Poate ma lamuriti ce se intampla cu serviciile SONY

  16. #12156 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man ai incercat sa cureti lentila? dupa ce o cureti, vezi daca iti merg jocurile. BTW incearca si tu sa scrii in romana

  17. #12157 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    cred ca e in mentenaince....cred

  18. #12158 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    cred ca e in mentenaince....cred
    nu, nu este. e o problema mai veche si nu cred ca exista inca o solutie An error has occurred. (80023102) - C din cate am inteles s-ar putea ca PSN sa nu-ti accepte cardul incearca sa-ti faci un cont nou de PSN si vezi daca merge, in unele cazuri functioneaza.

  19. #12159 SP
    Member emanuel's Avatar
    daca nu, cumpara puncte de psn online si apoi cumperi linistit de pe psn, fara card (eu asa fac).

  20. #12160 SP
    Junior Member Antricot's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu, nu este. e o problema mai veche si nu cred ca exista inca o solutie An error has occurred. (80023102) - C din cate am inteles s-ar putea ca PSN sa nu-ti accepte cardul incearca sa-ti faci un cont nou de PSN si vezi daca merge, in unele cazuri functioneaza.
    Pai si asta ce inseamna, im screwed ??? Am mai cumparat o gramada de jocuri si PSone classics si de PSP si de PS3, am o lista bogata la downloads.

    Am uitat sa mentionez faptul ca cardul s-a reiinoit si a trebui sa schimb datele cu cel nou.

    E posibil sa nu mi-l accepte din cauza asta? Repet, totul e corect, am verificat de 'nspe mii de ori.

    PS: Am facut si cont nou tot de US cu alta adresa si imi da aceeasi eroare ....

    Va rog nu-mi spuneti ca im screwed..am fost chiar azi la banca si amd epus bani pe card ca sa cumpar Dungeon Hunter Alliance deci special pt. jocul asta am vrut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts