Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 1175 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 561 1061 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1201 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Sincer, din partea mea poate sa arate si de 1000 de ori mai bine, dar pe mine nu ma lasa inima sa iau vreun joc din aceasta serie, dintr-un singur motiv, daca cu oricare masina, cu 100 de metrii inainte de o curba pun o frana zdravana, masina mai merge inca 200 de metrii si abia atunci se opreste, normal deja cand esti in zid, iar daca iei curba la viteza mica atunci e ca si cum nu ai mai concura... vorbesc aici si de Prologue (demo), dar si de GT4(full), aceiasi boala la ambele. Si sa nu pomenesc aici de cursele de raliu din GT4 unde masina merge pe drum ca pi..tul boului.

  2. #1202 SP
    Junior Member ROBMEN's Avatar
    "Kreigsmari...etc." eu nu sunt de ."specialitate " si cred ca tu nu ai rabdare sa citesti tot ce am postat eu . Daca citesti cu aten. vei obs. ca am specificat ca dupa ce am sters lentila consola a mai func. o LUNA de zile . TU macar ai desfacut in viata ta vreo consola ? Stiu ca afacerea nu dep. de cit de mare gamer esti , CI DE CIT SINGE AI IN ISTALATIE !! sfatul meu este inainte sa postezi citeste tot si ptr toti sa va fie clar: Nu am nimic cu PS3 , sunt un fan PS3 dovada este a 2 a consola PS3 care o am ,ca sistem de operare este o BIJUTERIE !! eu nu duc nici un razboi impotriva PS3 sau 360 . Am cerut ajutor la prob. pe care o am , am ex ca mai cunosc pers. care au avut mortul in casa si nu consider PS3 fiabil in comparatie cu PS2 . "Kreigsmari...etc." nu-i nevoie sa-mi raspunzi la intrebare fiinca stiu ca nici macar nu sti cum sa tii o surubelnita in mina daca tu pui prob. ca ster. lentila am putut sa fac un "scurt " , dar esti un MARE SFATOS SI ACIDIC ! LOL !! s-o tii tot asa poate ajungi presedinte "Nameless_fear " oare cum ai ajuns la conc.ca ma agit ? Si sa inteleg ca tu devi "AGITAT" cind te joci pe PS3 si te relax . aici ? LOL !!! Multumec ptr sfat man !!!

  3. #1203 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by ROBMEN View Post
    Stiu ca afacerea nu dep. de cit de mare gamer esti , CI DE CIT SINGE AI IN ISTALATIE !!
    Fals, asa zisa afacere depinde de garantie. Sange in instalatie.. Team fallback.. GO GO GO.. In position

    LE: tocmai am observat ca ai mancat un N. This amuses me so

    Quote Originally Posted by ROBMEN View Post
    sfatul meu este inainte sa postezi citeste tot si ptr toti sa va fie clar:
    Heil Hitl.. ROBMEN.

    That aside mai draga, incearca sa nimeresti nickurile data viitoare

  4. #1204 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    ROBMEN, citeste post-ul asta inainte sa iti exprimi frustrarea ca ti s-a dus tocmai tie PS3-ul. Cine te-a pus frate sa il iei fara garantie? Ai avut ghinion cu o amarata de consola si acum vii si iti versi nervii pe niste oameni care nu au absolut nimic cu tine. Peace man si incearca sa vorbesti mai politicos cu cei de pe forumul asta!
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    O sa incep eu: N-am avut nici-un fel de problema cu PS3-ul, si il am cu 2 zile inainte de lansarea in Europa. Versiunea 60GB, cu HDD upgradat la 250GB. Nici-un freeze, nici-un crash. No overheating. So, i'm happy ! Oricum eu l-am luat cu garantie un an... asa ca daca pica, doar la Donely mai am sperante. Pana atunci, game on !

  5. #1205 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Stiti cum imi recuperez si eu parola de la PSN ID ca atunci cand ii dau forget password imi cere data nasterii si eu am pus una la misto
    Alta alternativa nu este?

  6. #1206 SP
    Member Catallin's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Stiti cum imi recuperez si eu parola de la PSN ID ca atunci cand ii dau forget password imi cere data nasterii si eu am pus una la misto
    Alta alternativa nu este?
    Asa m-am invatat si eu sa nu mai pun data de nastere la misto ca nu intereseaza pe nimeni data ta de nastere Macar de puneai 01.01. Nu prea ai ce face, incearca si din PC poate iti trimite pe mail, ar trebui sa mearga, daca nu... dat telefon la ei, a fost un user pe forum care pentru a-si recupera contul a apelat la masura asta.

  7. #1207 SP
    Junior Member ROBMEN's Avatar
    salutae "strategie " te rog mult nu generaliza !! la virsta ta este normal sa ai multe frustrari dar crede-ma timpul le rezolva pe toate !! " Celalalt " Your alive! LOL !! Astept sa treaca garan. la PS3 -ul tau sa ai nevoie sa cureti lent. si atunci sa vorbim de singe in instalatie mosule !! Dar tu vei da dovada de mult tupeu si o sa o duci lui Donely !! SUPER !! oare chiar crezi ca tu ai tupeul sa desfaci un PS3 ? PS. asa va salutati voi in gasca voastra ? LOL sa nu uiti ca au luat-o tare in freza !!

  8. #1208 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Daca dau Quit Game in timp ce sunt in Bad Company, online, jucand ... se reseteaza consola. Dar daca dau intai exist (ma deconectez de pe server) iar pe urma dau Quit Game , nu se reseteaza.
    Are cineva idee?

  9. #1209 SP
    Member leggollas11's Avatar
    offT: dragi colegi... am ajuns intamplator pe aceasta arie, doar ca sa vad un mare circ facut de un imbecil (scuzati`mi franceza) care se crede consolist si educat.... am rugamintea ca data viitoare cand mai apare un asemenea specimen sa nu ii mai acordati asa multa rabdare, si sa dati cu 'report' de la al 2lea max al 3lea post... cum a ajuns acel stresat pe viata la 9 posturi? ca nu e post in care sa faca altceva decat sa se contrazica si sa jigneasca useri amabili si respectosi care au incercat sa il sfatuiasca/ajute, si sa se afiseze drept un mare xbox fanboy (sau macar anti-ps3 boy) multumesc adminului care ia aratat usa din dos, si ii rog pe toti adminii sa fie putin mai prompti in aceste decizii si mai putin intelegatori. imi cer scuze anticipat pt. offtopic.

  10. #1210 SP
    Member darcangel's Avatar
    Am aflat ce e cu acel add-on; este pt. cateva jocuri de PS2 care nu se puteau juca decat pe consola cu hard si asta dupa ce le instalai. Asa ca, nici-o smecherie !?

  11. #1211 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    vreau ca sa am 2 sisteme pe ps3
    adica cel de la ps3 normal,si as mai vrea altceva de ex linux sau altceva care merge bine
    trebuie sa fac 2 partitii nu ???
    un tutorial ceva pentru a ramane cu amandoua imi dati si mie linku ???

  12. #1212 SP
    Member psycho-07's Avatar
    dai format la hard si faci partitie la 10gb si dupaia instalezi linux, cauti pe google yelow dog 5 si iti arata pasi cum trebuie instalat

    am si eu o problema, am cumparat un router wireles si am facut conexiunea cu ps3 si cand ma joc imi da sign out de 2 - 3 ori pe zi sa fie de vina wireles sau ca am eu contu facut pe RO ?

  13. #1213 SP
    Junior Member dextertag's Avatar
    Am un TV Samsung FullHD (seria 5) de 94 cm...Am un PS3 de 80GB din U.K. De ce Doamne Iarta-ma nu merge HDMI-ul?!?! Ii dau o bere in dintzi cui imi da un sfat! Multumesc anticipat! Sepet rulz, Donely rulz (pt ca mi-a modat vechiul PS2)! P.S.: La component...se vede nashpa... P.S.2: Am gasit doua convertoare ca sa vedetzi bine-merci mkv-urile: VSO - ConvertX si Ultra Video Converter! Bafta!

  14. #1214 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by dextertag View Post
    Am un TV Samsung FullHD (seria 5) de 94 cm...Am un PS3 de 80GB din U.K. De ce Doamne Iarta-ma nu merge HDMI-ul?!?! Ii dau o bere in dintzi cui imi da un sfat! Multumesc anticipat! Sepet rulz, Donely rulz (pt ca mi-a modat vechiul PS2)! P.S.: La component...se vede nashpa... P.S.2: Am gasit doua convertoare ca sa vedetzi bine-merci mkv-urile: VSO - ConvertX si Ultra Video Converter! Bafta!
    Cum adica nu merge HDMI-ul? Iti ramane ecranul negru? Iti apare mesajul "Unsuported signal"? Iti merge sunetul? Da mai multe detalii ca poate reusesc sa te ajut.

  15. #1215 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    dai format la hard si faci partitie la 10gb si dupaia instalezi linux, cauti pe google yelow dog 5 si iti arata pasi cum trebuie instalat

    am si eu o problema, am cumparat un router wireles si am facut conexiunea cu ps3 si cand ma joc imi da sign out de 2 - 3 ori pe zi sa fie de vina wireles sau ca am eu contu facut pe RO ?
    eu am cont de ro, ps3 legat la wireless si nu imi da disconect never ... ei bine doar cand pica nenorocitul asta de UPC.

  16. #1216 SP
    Member psycho-07's Avatar
    cred ca din cauza asta am si eu probleme

  17. #1217 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Poti sa trimiti mesaje pe PSN chiar daca nu ai PS3. Nu de alta, dar am primit vreo 10 mesaje de la ROBMEN!

  18. #1218 SP
    Member Imperatore's Avatar
    sufera baiatu` ala.....

  19. #1219 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    doar cand pica nenorocitul asta de UPC.
    Nu recomanzi upc? Ca eu vroiam sa ma abonez la ei dar nu installeaza netu in zona mea.

  20. #1220 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Astazi dimineata l-am aprins, avea sunet dar nu avea imagine, adica are sunet si nu are imagine.. Poate fi de la blocul optic sau de la cablul HDMI ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 1175 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 561 1061 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts