Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 1175 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 564 1064 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1261 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    am avut aceeasi problema. desfacut, bagat mecanismul stick-ului in alcool izopropilic dupa care putina gresare cu 2+2. sa nu te sperii daca in primele minute vei avea senzatia ca e rupt pentru ca isi revine. am facut asta acum cateva luni si functioneaza perfect. de desfacut este usor, la triggere are 2 plastice de te ia capu pana le potrivesti. bafta

  2. #1262 SP
    Junior Member dextertag's Avatar
    Q -am in cercat tot, crede-ma! Inclusiv ce spui tu. GeOKeR - am trei intrari HDMI si nu merge sa setez nimic din telecomanda...Din cauza asta zic ca e ceva cu TV-ul...

  3. #1263 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    am urmatoarea problema: am doua controllere si, dupa multa uzura, la ambele controllere stick-urile au inceput sa imi scartaie la miscare si am probleme de genu ca daca apas inainte imi ramane blocat de multe ori, iar personajul pe ecran merge tot inainte chiar daca las de stick. Nu se intampla intotdeauna da patesc din ce in ce mai des.
    Credeti ca pot sa rezolv ceva daca ma apuc sa desfac controlleru sa mai curatz ceva pe acolo? sau e vorba de ceva arcuri pe care nu mai am cum sa le rezolv.
    mersi anticipat
    Am si eu exact aceeasi problema...sunt facute slab de tot...am Ps2 si acum si vreau sa spun ca nu scartaie absolut de loc stick-urile dupa atatia ani de folosire...iar la asta de Ps3...varza.Nu am curajul sa-l desfac asa cum zici tu ffocus pt ca nu stiu daca ma pricep sa fac ce ai zis tu...in orice caz merge naspa

  4. #1264 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Din cate stiu sixaxis sunt proaste rau si eu tot asa patesc , imi scartaie in mana zici ca se sparge controlleru ...nu mai vorbesc de stick care si ala scartie si nu mai revine de nici o culoare in pozitia initiala. sper ca ds3 sa fie mai bun.

  5. #1265 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by conortos View Post
    Din cate stiu sixaxis sunt proaste rau si eu tot asa patesc , imi scartaie in mana zici ca se sparge controlleru ...nu mai vorbesc de stick care si ala scartie si nu mai revine de nici o culoare in pozitia initiala. sper ca ds3 sa fie mai bun.
    lol fratilor ce naiba faceti cu ele ,de ziceti ca scartaie si tot felu de lucruri

    oare cum apasati pe ele ???
    ori de apesi tare ,ori de joci civilizat tot aceasi comanda o face un buton
    eu am 2 de 9 luni si sunt folosite in medie 2 ore pe zi(sunt zile deloc sunt zile in care si 6-7 ore) si nu au nici pe dracu
    chiar nu va inteleg

  6. #1266 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu chinui unul de la jumatatea lui mai si nu are absolut nimic.

  7. #1267 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu chinui unul de la jumatatea lui mai si nu are absolut nimic.
    Cand imi vibreaza ds3-u la explozii zdrangane de nu-i adevarat dar, imi place . In rest nici o problema.

  8. #1268 SP
    Member darcangel's Avatar
    Cine stie si poate sa-mi recomande un sistem de sunet 5.1 ? N-as vrea Z 5500 .....

  9. #1269 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    eu am cont pe ro daca iau de pe uk imi merge jocu e regiunea 1
    Nu merge. Oricum nu poti lua de pe uk, ca nu accepta cardurile, numa daca e gratis contentu dar oricum nu merge ca tu ai joc reg 1 si iei de pe store reg 2.
    1 e US
    2 e EU
    3 e Asia

  10. #1270 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ce hdd recomandati pt ps3 in limita a 250 lei?

  11. #1271 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Seagate 160 GB 7200 RPM 8MB Buffer, S-ata II. Eu zic ca iti ajunge. Deocamdata cu criza asta financiara el costa cam 260 de lei da` eu zic ca nu sare cu mult peste bugetul tau. Numai bine si succes la cumparaturi, poate gasesti ceva mai bun decat ti-am spus eu.

  12. #1272 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    lol fratilor ce naiba faceti cu ele ,de ziceti ca scartaie si tot felu de lucruri

    oare cum apasati pe ele ???
    ori de apesi tare ,ori de joci civilizat tot aceasi comanda o face un buton
    eu am 2 de 9 luni si sunt folosite in medie 2 ore pe zi(sunt zile deloc sunt zile in care si 6-7 ore) si nu au nici pe dracu
    chiar nu va inteleg
    Cred ca daca ai juca 5-6 ore pe zi (si mai ales jocuri care necesita R3...ex COD) nu ai mai intreba oare ce facem noi cu ele de ne plangem ca scartaie

  13. #1273 SP
    Junior Member cristi_mic's Avatar
    Cum imi fac cont de RO pe PSN?

  14. #1274 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi_mic View Post
    Cum imi fac cont de RO pe PSN?
    Iti faci un profil nou te duci la PSN si acolo poti sa alegi daca vrei sa faci cont nou sau sa folosesti un cont vechi. Alegi cont nou si selectezi la tara Romania. Dupa aceea completezi ce ti se cere(adresa,nick,parola etc)

  15. #1275 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi_mic View Post
    Cum imi fac cont de RO pe PSN?
    iti recomand sa iti faci si de US, pe cele mioritice nu poti downloada demouri/cumpara jocuri, addonuri de pe psn store. de asemenea conturile US sunt singurele care nu verifica daca adresa reala a detinatorului cardului coincide cu adresa completata pe cont ( merg si cardurile romanesti)

    pt date personale( adresa si cod postal ) poti pune urmatoarele

    State: California
    City: Los Angeles
    Street: Beverly Hills No 1
    Postal Code : 90210 ( ca in serial )

  16. #1276 SP
    Member psycho-07's Avatar
    al meu scirtie rau de tot si ramane blocat si merge personaju singur si la toate 3 sixaxis faceau la fel ca doua le-am spart , si mi-am cumparat ds3 si e de 10 ori mai bun materialu e solid analoagele sunt mai rezistente recomand ds3

  17. #1277 SP
    Member psycho-07's Avatar
    eu jocurile de pe psn le-am cumparat de pe uk , am cardu unui prieten care lucreaza in anglia

  18. #1278 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    iti recomand sa iti faci si de US, pe cele mioritice nu poti downloada demouri/cumpara jocuri, addonuri de pe psn store. de asemenea conturile US sunt singurele care nu verifica daca adresa reala a detinatorului cardului coincide cu adresa completata pe cont ( merg si cardurile romanesti)

    pt date personale( adresa si cod postal ) poti pune urmatoarele

    State: California
    City: Los Angeles
    Street: Beverly Hills No 1
    Postal Code : 90210 ( ca in serial )
    Nu trebuie neaparat adresa de US eu mi-am pus adresa de acasa si a mers,doar cod postal am pus de US

  19. #1279 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    pt date personale( adresa si cod postal ) poti pune urmatoarele

    State: California
    City: Los Angeles
    Street: Beverly Hills No 1
    Postal Code : 90210 ( ca in serial )
    E buna rau asta!!lollol

  20. #1280 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu am pus la contul de US, Wall Street!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 1175 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 564 1064 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts