Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 648 of 1175 FirstFirst ... 148 548 598 638 646 647 648 649 650 658 698 748 1148 ... LastLast
Results 12,941 to 12,960 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12941 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Nu cred ca trebuie judecat cineva in contextul asta,daca pleaca din barca sony. Sa-mi faca o doza de ce anume?
    Am si o gramada de jocuri care au numai single dar pur si simplu o consola "offline" mi se pare la fel de inutila ca un calculator fara internet .De multeam intrat sa joc BC2 mai mult sa vad ce mai fac baietii....sa mai stau la o caterinca cu muski si cu graft...Pur si simplu mi se pare aproape inutila consola fara PSN
    Eu vorbesc ca jucator in mare parte de singleplayer. Iti inteleg durerea, sugeram doar ca ai putea sa descoperi placere la fel de multe si in jocuri offline

  2. #12942 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    lasati omul e in pace. Si xbox e o consola la fel de buna.daca are bani de ce sal oprim din acea satisfactie de-a avea 2 console next gen

  3. #12943 SP
    Banned tacconi's Avatar
    eu nu cred ca sunt neseriosi....

  4. #12944 SP
    Member muski's Avatar
    Inca putina rabdare mawerick, stiam ca iti lipsesc mult ,dar nici chiar asa , eu personal nu sunt asa abatut ca a picat acum psn-ul , chiar in perioada Pastelui, deoarece nu prea am stat acasa sa ma joc , dar gata totul a trecut , sper sa revina cat mai repede... + ca m-a apucat si pe mine dorul de indienii cu care ma distrez mai mult online

  5. #12945 SP
    Member muski's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu am alb și �l iubesc, arată cel mai bine dintre toate culorile. Se murdărește la fel de repede ca și celelalte culori (acum depinde și c�t de mult �ți transpiră m�inile pe el), singurul dezavantaj este că se observă mai repede din cauza nuanței deschise (doh). Se curăță foarte ușor �n schimb, cu o periuță de dinți și 2-3 minute la dispoziție, arată ca nou.

    -
    Total de acord cu ce a zis Graft, si eu am alb si se curata imediat. Arata ca o bijuterie. Recomand.

  6. #12946 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dar ce fisiere vrei tu sa copiezi mai mari de 4GB?
    deja te-ai gandit la piraterie ?

  7. #12947 SP
    Banned tacconi's Avatar
    hai un gta4 online ....

  8. #12948 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    hai un gta4 online ....

    prietene, tu inca n-ai observat ca vorbesti singur de vreo 3 pagini incoace...?

  9. #12949 SP
    Banned tacconi's Avatar
    nu prietene intrebam si eu daca va merge psn-ul....

  10. #12950 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    nu prietene intrebam si eu daca va merge psn-ul....
    Pai tu parca le stiai pe toate. Hai mai ghiceste iar in carti sau cafea

  11. #12951 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    deja te-ai gandit la piraterie ?
    DA

  12. #12952 SP
    Banned tacconi's Avatar
    pai eu cred ca o sa mearga psn-ul cam in zece zile....

  13. #12953 SP
    Member viezure's Avatar
    Sony a zis WITHIN A WEEK de cand au facut conferinta de duminica, deci va fi online cel tarziu duminica ce va veni. Restul sunt speculatii din partea oricui.

  14. #12954 SP
    Banned tacconi's Avatar
    stiam ca veti decala data de 3 05

  15. #12955 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O merge PSN-ul cand or zbura purcelusii.
    Tacconi ia da-o pe Red Bull.

  16. #12956 SP
    Member cipvas's Avatar
    Tot ziceti ca 03.05-04.05, dar nu specificati nici unul anul.

  17. #12957 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Ok then... make your bets ladies!

    Din punctul meu de vedere nu are rost să ne cramponăm, PSN-ul va reveni atunci c�nd va fi pregătit să o facă. Nu veți schimba cu nimic situația agit�ndu-vă. Chestia cu "v-am spus eu că nu revine astăzi și nici �n 10 zile" este cam puerilă cu aspirație spre penibil.

  18. #12958 SP
    Member cipvas's Avatar
    Au gresit sau nu au gresit, mie chiar imi pare rau pt japonezii de la Sony.Dupa ce i-a lovit cutremurul si ditamai tsunami-ul, macar cu Sony se mai laudau si ei. Si acum....

  19. #12959 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Iubesc ps3-ul neconditionat,ca au probleme asta este si-au cerut scuze in fata noastra,greseli se intampla si la case mai mari.

  20. #12960 SP
    Banned tacconi's Avatar
    dap.... ati vazut cum stateau aplecati cand si-au cerut scuze?.... super educatie au oamenii astia...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts