Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 658 of 1175 FirstFirst ... 158 558 608 648 656 657 658 659 660 668 708 758 1158 ... LastLast
Results 13,141 to 13,160 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13141 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Kepzy si Nefraim unicii oameni normali la cap din threadul asta. Restu e sunt adanc scufundati in o mocirla formata din propriile secretii corporale datorate lipsei PSNul.
    multumim pt jigniri in fine revenind la postul anterior..Sony sunt destul de generosi-2jocuri e ceva totusi.Is curios daca le vom putea lua jos imediat ce revine sau dupa ce va fi restaurat complet.In orice caz eu sunt extrem de multumit pentru ce ne vor oferi si astept urm anunt de la ei in legatura cu data revenirii

  2. #13142 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Lipsa PSN-ului dauneaza grav forumului. Redeschidem cand isi revine si PSN-ul.

    ---------- Post added 07-05-2011 at 08:58 AM ----------

    Sony�s Latest Update on PlayStation Network Status Doesn�t Sound Good - Kotaku

  3. #13143 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu daca am postat bine si nici mi se pare foarte greu de crezut, dar... WOW

  4. #13144 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu stiu daca am postat bine si nici mi se pare foarte greu de crezut, dar... WOW
    nu merge linkul

  5. #13145 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar

  6. #13146 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt de pe ipad si vad ca a luat versiunea de mobil a site-ului.

    Look here

  7. #13147 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    E de cateva zile stirea asta. Oricum se adreseaza celor din US. Momentan ...

    Look here:
    http://blog.us.playstation.com/2011/...ugh-debix-inc/

  8. #13148 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    E de cateva zile stirea asta. Oricum se adreseaza celor din US. Momentan ...

    Look here:
    Sony Offering Free
    Este valabil si pentru Europa.

    SCEE�s Identity Theft Protection Offering � PlayStation.Blog.Europe

  9. #13149 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Din pacate este si nu prea.
    "As I have explained previously, creating a similar offering for the many countries within the SCEE region is a very complicated process. Each country has a different way of handling identity theft; some offer relatively sophisticated services whilst others are much more modest."

    Oricum avand in vedere ca serviciile PSN nu sunt disponibile in Romania, nu prea vad cum am beneficia noi de ofertele astea. Avand in vedere ca nu stiu cati dintre userii romani de PSN au declarate numele si adresa reale. Poate gresesc eu...

  10. #13150 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am probleme cu trofeele unui joc, The Saboteur mai exact. Făcusem platina la el și am șters game data la un moment dat pentru ca nu mai aveam loc pe HDD, �nsă trofeele au rămas intacte la momentul respectiv. Recent, l-am reinstalat pentru că aveam chef de alergat niște nazis, �nsă stupoare: după ce am dat load game mi-a apărut un trofeu, mai exact se resetaseră la zero.

    Care-i faza, există soluție? Poate la următorul sync cu serverul să-și revină la normal?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2011-05-07-6.12.37-pm.png

  11. #13151 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Am probleme cu trofeele unui joc, The Saboteur mai exact. Făcusem platina la el și am șters game data la un moment dat pentru ca nu mai aveam loc pe HDD, �nsă trofeele au rămas intacte la momentul respectiv. Recent, l-am reinstalat pentru că aveam chef de alergat niște nazis, �nsă stupoare: după ce am dat load game mi-a apărut un trofeu, mai exact se resetaseră la zero.

    Care-i faza, există soluție? Poate la următorul sync cu serverul să-și revină la normal?
    Ceva asemanator a patit un amic cu cateva luni in urma , cand a intrat pe contul sau psn totul a revenit la normal.
    Intrebare: Cand ai facut platina tu ai intrat pe psn? Daca da atunci cand vei intra pe psn, iti va face sync ( cel putin la trofeele pe care le aveai facute cand psn-ul inca mergea )

  12. #13152 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Am probleme cu trofeele unui joc, The Saboteur mai exact. Făcusem platina la el și am șters game data la un moment dat pentru ca nu mai aveam loc pe HDD, �nsă trofeele au rămas intacte la momentul respectiv. Recent, l-am reinstalat pentru că aveam chef de alergat niște nazis, �nsă stupoare: după ce am dat load game mi-a apărut un trofeu, mai exact se resetaseră la zero.

    Care-i faza, există soluție? Poate la următorul sync cu serverul să-și revină la normal?
    Iti va aparea cand dai sync. S-a mai intamplat la cineva cu Start the Party (apbaciu parca?).

  13. #13153 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by axton View Post
    Ceva asemanator a patit un amic cu cateva luni in urma , cand a intrat pe contul sau psn totul a revenit la normal.
    Intrebare: Cand ai facut platina tu ai intrat pe psn? Daca da atunci cand vei intra pe psn, iti va face sync ( cel putin la trofeele pe care le aveai facute cand psn-ul inca mergea )
    Da, am accesat PSN de nenumărate ori de atunci, era făcută cu multă vreme �n urmă.

    Mulțumesc de răspunsuri, sper să aveți dreptate.

  14. #13154 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Si eu am observat ceva similar la Arkham Asylum. L-am jucat prima data acu multa vreme si am facut vreo 40% din trofee. Dupa care, intre timp, am vandut consola respectiva si odata cu ea s-au dus si save/game data.

    Iar acum 3 saptamani am inceput din nou jocul si.. am vazut ca am inceput sa fac trofee pe care stiam ca le am deja. Iar cand m-am uitat la trophy list am vazut ca aceasta se restartase practic. N-am reusit sa fac intre timp sync cu PSN-ul, dar sper sa nu fie probleme. Mai ales ca acu am 97% si vreau sa fac si eu prima platina cat de curand. Ar fi culmea sa revina la 40% dupa ce intru online

  15. #13155 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am patit si eu acelasi lucru cu Fallout 3 pe vremea cand PSN functiona. Daca la ultima logare ai avut platina, o vei avea si la urmatoarea logare

  16. #13156 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da, si eu am patit acelasi lucru la Start The Party!, dar inca nu pot spune nimic deoarece nu putem da sync.

    Dar in privinta trofeelor obtinute in perioada aceasta fara PSN, ele vor ramane cand isi revine, la urmatorul sync?

  17. #13157 SP
    Member justamodel's Avatar

  18. #13158 SP
    Member iUser's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Vrea sa joc si eu cu cineva Killzone 2 MP si sa folosim si voice chat in joc pot folosi orice fel de headseat sau numai cel pentru PS3?
    Ai nevoie de un headset bluetooth 2.1.

  19. #13159 SP
    Member Erikutzu's Avatar

    Salve

    Poate stie cineva...
    atunci cand adaug titrarea la film cu prog. AVIAddXSubs la unele filme...am intampinat probleme:
    1 nu am sonor pe PS
    2 cand sa adaug titrare se blocheaza PS( si de pe stick ...si filmul copiat pe hard PS...la fel)
    3 la 2 filme am intampinat problema ca sunt protejate si nu ma mai lasau sa ma uit...dar totusi pe calc mergeau....
    Poate stie cineva ce si cum...thx

  20. #13160 SP
    Member showman's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    da`o drq de treaba.. de parca am intra in 2012 -10,9,8

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts