Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 1175 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 566 1066 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1301 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    erau prin MG niste casti logitech wireless,aveau si fir,pe la 110 daca nu m ainseala memoria.nu estiu exact modelul.
    go an dcheck it out daca ai timp,pe ploaia asta.
    PS:MG de la unirea...a disparut.

  2. #1302 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    stiu, nu vreau sa aud jocul... sunetele din joc asta e clar, ci daca se poate comunica cu partenerul de joc online?

  3. #1303 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    erau prin MG niste casti logitech wireless,aveau si fir,pe la 110 daca nu m ainseala memoria.nu estiu exact modelul.
    go an dcheck it out daca ai timp,pe ploaia asta.
    PS:MG de la unirea...a disparut.
    ce inseamna casti wireless? radio sau bluetooth?
    daca sunt radio nu prea te ajuta doar daca ai o statie sa scoti sunetul
    daca sunt bluetooth, nu recomand ca nu merg ca si cele originale de la sony care sunt aprox 160 ron. cel putin eu am incrcat logitech, jabra si inca o marca, toate peste 200 ron castile si nu sunt grozave.

    Quote Originally Posted by stom30 View Post
    stiu, nu vreau sa aud jocul... sunetele din joc asta e clar, ci daca se poate comunica cu partenerul de joc online?
    poti sa comunici cu orice fel de casti cu microfon , fie ele pe usb sau bluetooth.
    doar calitatea sunetului care pleaca din microfonul tau s-ar putea sa fie mai slaba la unele casti.
    la cele pe usb de obicei e buna.

  4. #1304 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    cred ca mai mult m-ar interesa cu fir, deoarece am deja o repulsie la casca bluetooth, respectiv ''montatul'' pe ureche (parca ma deranjeaza) si pe langa asta si cu rezerva de curent, nu sti cand te lasa si tre sa incarci. in schimb cu fir e adevarat e cam incomod firul dar cand te joci stai locului nu te tot plimbi. oare ar merge orce casti cu microfon USB?

    mai am 2 intrebari si gata:
    1. cum stiu cat spatiu liber e pe HDD?
    2. ce HDD recomandati mai mare de 80GB (ev. dati-mi un link)?

  5. #1305 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by stom30 View Post
    cred ca mai mult m-ar interesa cu fir, deoarece am deja o repulsie la casca bluetooth, respectiv ''montatul'' pe ureche (parca ma deranjeaza) si pe langa asta si cu rezerva de curent, nu sti cand te lasa si tre sa incarci. in schimb cu fir e adevarat e cam incomod firul dar cand te joci stai locului nu te tot plimbi. oare ar merge orce casti cu microfon USB?

    mai am 2 intrebari si gata:
    1. cum stiu cat spatiu liber e pe HDD?
    2. ce HDD recomandati mai mare de 80GB (ev. dati-mi un link)?
    ORICE casti cu microfon usb merg.
    Sunt casti bluetooth care arata ca si cele normale, nu se pun numai intr-o ureche. de obicei bateria tine f mult la ce am incercat eu, la sony tine multe ore de vb in continuu. Dar la astea e problema ca multe se aud chiar jenant, trebe testate in prealabil.

    din meniul system settings undeva scrie cat spatiu ai liber.

  6. #1306 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    ca sa afli cat spatiu mai ai pe hdd, intri in system settings, apoi in system information (penultima optiune, parca)

  7. #1307 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by storm30 View Post
    help si pe mine.
    recomandati-mi si mie ceva casti (headset) pentru PS3 si cu fir si fara.
    oare merge la orce joc care se joaca online?
    sau in ce situatii se poat folosi?
    mulumesc.
    Iti recomand headsetu official de la sony. Super calitate.

  8. #1308 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    castile din MG logitech erau bluetooth,din cate-mi amintesc eu.daca zici ca nu sunt bune,renunt si eu la idee.
    cat costa cele originale sony si unde se gasesc?

  9. #1309 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    casti Logitech mi se pare prea mare pretul.

  10. #1310 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    castile din MG logitech erau bluetooth,din cate-mi amintesc eu.daca zici ca nu sunt bune,renunt si eu la idee.
    cat costa cele originale sony si unde se gasesc?
    Official Wireless Bluetooth Headset

    e 28 euro

  11. #1311 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    castile din MG logitech erau bluetooth,din cate-mi amintesc eu.daca zici ca nu sunt bune,renunt si eu la idee.
    cat costa cele originale sony si unde se gasesc?
    la webpredator de exemplu
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-si-originale/

  12. #1312 SP
    Junior Member markutzy's Avatar
    As avea nevoie de Pro Evolution Soccer 2009.........Satu Mare

  13. #1313 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am la ps3 pus un z5500 si foarte putine mp3-uri se aud perfect si scot cei mai bun din sistem
    sistemu nu are nimic insa eu doresc sa am o calitate foarte buna asa ca am icnercat niste melodii dts luate de pe net insa nu se aud ,se aude fssssss

    imi puteti spune ce fel de mp3-uri sa folosesc adica la cati kbps sau daca pot folosi pana la urma dts ?

  14. #1314 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    am la ps3 pus un z5500 si foarte putine mp3-uri se aud perfect si scot cei mai bun din sistem
    sistemu nu are nimic insa eu doresc sa am o calitate foarte buna asa ca am icnercat niste melodii dts luate de pe net insa nu se aud ,se aude fssssss

    imi puteti spune ce fel de mp3-uri sa folosesc adica la cati kbps sau daca pot folosi pana la urma dts ?
    cu siguranta sistemul poate reda DTS, la Resistance 2 si la Bad Company imi merge DTS pe z5500.

    mp3 la 320 kbps ar trebui sa sune perfect. Depinde mult de cum ai tu aranjate difuzoarele; f important sa fie cat mai departe unele de celelalte si sa acoperi colturile, eventual sa fie pe inaltime la nivelul capului. Eu le-am folosit mult cu difuzoarele pozitionate f aproape si se auzea prost. Cand le-am imprastiat in cele 4 "zari" suna incomparabil mai bine. Intre cele din fatza si cele din spate am 6,7 metri.

    melodii care as fie redate DTS nu cunosc, chiar nu am incercat asa ceva.

  15. #1315 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #1316 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Super stire. E una din jocurile mele preferate.

  17. #1317 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ma lamureste si pe mine cineva (ca mi-am tot pus intrebarea asta) dc unele jocuri (destul de multe) nu se vad pe tot ecranul...sunt cumva facute in format 16:9 (wide) sau dc?

  18. #1318 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    ,,E UNA`` Ar fi intradevar ceva daca ar aparea pe ps3

  19. #1319 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    deci azi noapte ceva spooky s-a intamplat cu PS3,dupa ce m-am jucat cam vreo 2 ore Lord of the Rings Conquest l-am inchis de tot si am inceput sa ma uit la TV pe parcurs auzeam ceva sunet ca un fluier si imi dau seama ca e de la PS3 il iau si il decuplez de la cabluri si gata nu mai face,il las asa si iara face .Dupa vreo 10 minute il cuplez si il aprind si ma joc si apoi mai tarziu dupa ce terminasem de jucat l-am stins si iara fluiera.Astazi dupa ce m-am jucat si l-am stins facea iara ,dupa vreo 5 minute s-a oprit ... se pare ca e bantuit who you gonna call ? Playstation3 Busters !!!

  20. #1320 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    ,,E UNA`` Ar fi intradevar ceva daca ar aparea pe ps3
    Mda... mai face omul si greseli.
    Ma refeream la seria Syphon Filter, una dintre preferatele mele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 1175 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 566 1066 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts