Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 667 of 1175 FirstFirst ... 167 567 617 657 665 666 667 668 669 677 717 767 1167 ... LastLast
Results 13,321 to 13,340 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13321 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Ultima data am verificat de dimineata la ora 4:30 si harta era complet alba.

    Play On
    La 5 am trecut si eu la orizontala si la fel..ultima oara era complet alba !
    Ma intreb cat mai dureaza

  2. #13322 SP
    Member Downshifting's Avatar


    Pare f simplu si n-am vazut sa trebuiasca sa intre in mail.

  3. #13323 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    In orice caz, daca astazi o sa mearga si in Romania eu nu mi-as face mari sperante sa pot juca ceva. Blogul de pe europa este supraincarcat, nici nu vreau sa ma gandesc in ce hal or sa mearga jocurile online. Presimt ca o sa termin linistit campania din Killzone 3.

  4. #13324 SP
    Member maweryck's Avatar

  5. #13325 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Pare f simplu si n-am vazut sa trebuiasca sa intre in mail.
    Daca aveti cont de Romania (deoarece nu avem PS Store) sau este de US/UK etc. si nu ati downloadat nimic de pe Store nu va putea fi folosita metoda prezentata in video. O sa poata fi schimbata parola numai cu ajutorul unui e-mail primit pe adresa de mail asociata contului respectiv:

    If using a PS3, your password can only be changed on your own PS3 (or a PS3 on which your PSN account was activated), as an added layer of security. If you have never downloaded any content using your account on the system, an email will be sent to the registered sign-in ID (email address) associated with your account when you first attempt to sign-in to PSN. This e-mail will contain a link that will enable you to change your password. In this email, click on the link and follow the instructions to change your password. Once you have changed your password you can sign-in to your account using your new password.
    Daca, din intamplare, aceasta adresa de mail este una falsa, nu veti mai avea posibilitatea sa va recuperati contul.

  6. #13326 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Eu unul nu am facut nici un download contra cost ,in schimb am luat mai multe demo-uri,dlc-uri gratuite etc !
    Oare o fi deajuns ?? Oricum am adresa de mail valabila .

  7. #13327 SP
    Member bobolac's Avatar
    Aceasi problema si la mine.
    Tot nu merge.
    Inca.

  8. #13328 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Deci contul meu de RO e pa si pussy?

  9. #13329 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Daca, din intamplare, aceasta adresa de mail este una falsa, nu veti mai avea posibilitatea sa va recuperati contul.
    Damn, there goes my platinum

  10. #13330 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Deci contul meu de RO e pa si pussy?
    daca ai adresa de mail valabila ..poti schimba parola cu ajutorul e-mail-ului primit de ei.
    Deci nu e pa si pussy !

  11. #13331 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Eu din cate stiu nu poti face cont de PSN cu adresa de mail invalida decat daca ai devkit, este posibil sa ma insel totusi.

  12. #13332 SP
    Junior Member keeplive's Avatar

  13. #13333 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Eu din cate stiu nu poti face cont de PSN cu adresa de mail invalida decat daca ai devkit, este posibil sa ma insel totusi.
    Se poate face deoarece la inregistrarea contului de PSN nu este necesara confirmarea adresei de e-mail pentru activarea lui.

  14. #13334 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    deci pana la urma cum se procedeaza ? cine e din romania si are psn on ? si cum ati facut sa aveti, la mine cel putin, cand dau sa schimb parola din ps3, imi spune ca e in maintanance ... !

  15. #13335 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Din cate vad eu US-ul e ON .
    Play On
    Dar dupa cum s-a mai spus doar daca ESTI din US nu daca ai cont pe US.
    Iar pentru EU cred ca urmarim mai bine aici:
    http://blog.eu.playstation.com/
    Cand o sa vedem verde punctul ala care e rosu acum la Playstation Network putem sa ne schimbam si noi parolele.

    Parerea mea ...

  16. #13336 SP
    Junior Member nemesys_alien's Avatar
    Au impins doar update-ul, inca nu au dat si "drumul" la psn. Tot ce ramane e sa asteptam..

  17. #13337 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    The phased rollout of certain PSN services has begun and we'll tweet when each territory goes back online

  18. #13338 SP
    Member jon209's Avatar
    Are cineva idee daca in jocul Red Dead Redemption cand esti omorat in afara unei misiuni influenteaza intr-un fel jocul?

  19. #13339 SP
    Junior Member djklaatu's Avatar
    mai dureaza putin si o sa dea si la europa drumu calmi pana diseara sigur vom juca fifa cod pes etc etc

  20. #13340 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    cine are cont de US si a reusit sa se logheze? Raspundeti si cei care nu ati reusit, va rog

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts