Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 1175 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 169 569 1069 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1361 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    multam, mi-am luat retopercutorul drujba si barosul , trec la treaba........sau poate nu ca l-am suflat cu aer comprimat + ce a zis Enthroll

  2. #1362 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    multam, mi-am luat retopercutorul drujba si barosul , trec la treaba........sau poate nu ca l-am suflat cu aer comprimat + ce a zis Enthroll
    Controlerul nu il desface...inebunesti pan il asamblezi din nou pt ca ies niste piese din R 2 cred ca 1 ora m-am chinuit sa il asamblez la loc.
    Daca vrei sa il desfaci tine apasat L1 si R2 si trage putin fortat

  3. #1363 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    nu-l mai desfac , hard pot sa-i bag mai mare, de laptop?

  4. #1364 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da.

  5. #1365 SP
    Member faby_67's Avatar
    sal. prieteni am o �ntrebare ce viteza trebuie sa am la net ca sa pot lega ps3 la el

  6. #1366 SP
    Member faby_67's Avatar
    sal. prieteni am o �ntrebare ce viteza trebuie sa am la net ca sa pot lega ps3 la el

  7. #1367 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Acum as dori si eu sa stiu cum sa configurez un router SMC pentru a oferi internet wireless PS3-ului si PSP-ului. Am incercat cu amandoua, si mi se conecteaza dar imi apare pagina de web de la airbites cu mac-ul router-ului si ip-ul. (asta cam reprezinta ca ar trebui sa mai platesc in plus ceea ce nu vreau ). Cum pot sa rezolv asta ? De mentionat ca am internet prin dhcp. Nu prea le am cu conexiunile si de aceea cer ajutor experimentatilor .

  8. #1368 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu trebuie sa ai peste 1 mega , eu aveam rds si mergea cu 350 kb perfect, si acum au bagat fibra si merge si mai bine netu

  9. #1369 SP
    Member faby_67's Avatar
    si deci daca am sub 320 kb/s nu merge ca io al am grati de la firma de cablu dar ie slab

  10. #1370 SP
    Member Vami's Avatar
    Si eu am 350/500 kb/s si merge perfect.

  11. #1371 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Stiti vreo solutie, cum as putea sa cumpar de pe PSN Europe (orice tara) cu un Visa Electron de la ING. Sau macar daca stiti daca se poate cumpara de pe PSN Europe cu un anumit card din RO?

    Thanks in advance,

    L.

  12. #1372 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Stiti vreo solutie, cum as putea sa cumpar de pe PSN Europe (orice tara) cu un Visa Electron de la ING. Sau macar daca stiti daca se poate cumpara de pe PSN Europe cu un anumit card din RO?

    Thanks in advance,

    L.

  13. #1373 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Salutare,
    sunt in procesul de documentare inainte de a-mi cumpara ps3 si am ajuns pe forumul vostru!

    am o intrebare legata de o oferta: Am vazut astazi la media galaxy(sry daca nu e voie cu nume) ps3 80gb + joc resistance 2 la pretul de 1800ron, ce parere aveti? este un pret ok sau e prea mult?

    din ce am mai cautat la domo am gasit ps3 80gb + fifa 09 cu 1600ron, dar eu nu prea ma dau in vant dupa fifa si nu m-ar avantaja cu nimic oferta..doar daca asi gasi undeva jocul resistance 2 la un pret de pana in 200ron, dar nu reusesc sa-l gasesc de cumparat pe nici un site sau in nici un magazin din cate am cautat

  14. #1374 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    E vreo diferenta intre jocurile normale si jocurile platinum sau game of the year? Adica nu au carticele sau altceva?

  15. #1375 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Stiti vreo solutie, cum as putea sa cumpar de pe PSN Europe (orice tara) cu un Visa Electron de la ING. Sau macar daca stiti daca se poate cumpara de pe PSN Europe cu un anumit card din RO?

    Thanks in advance,

    L.
    Nu se poate momentan cumpara de pe psn eu, cu card de RO. Tre sa ai card in tara respectiva.
    Iti recomand sa cumperi jocuri de US si intri pe psn usa, poti cumpara de acolo cu card RO.

  16. #1376 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Eiditiile Platinum sunt mai ieftine,dar este acelasi joc cu acelasi contend.Pe carticica de pe carcasa scrie Platinum cu galben,atata tot.
    Attached Images Attached Images platinum-motorstorm.jpg ps3_motorstorm.jpg

  17. #1377 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Salutare,
    sunt in procesul de documentare inainte de a-mi cumpara ps3 si am ajuns pe forumul vostru!

    am o intrebare legata de o oferta: Am vazut astazi la media galaxy(sry daca nu e voie cu nume) ps3 80gb + joc resistance 2 la pretul de 1800ron, ce parere aveti? este un pret ok sau e prea mult?

    din ce am mai cautat la domo am gasit ps3 80gb + fifa 09 cu 1600ron, dar eu nu prea ma dau in vant dupa fifa si nu m-ar avantaja cu nimic oferta..doar daca asi gasi undeva jocul resistance 2 la un pret de pana in 200ron, dar nu reusesc sa-l gasesc de cumparat pe nici un site sau in nici un magazin din cate am cautat
    Daca iti place cat de cat fotbal, ia pachetu cu fifa si R2 iei de ex de la webpredator.

  18. #1378 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Salutare,
    sunt in procesul de documentare inainte de a-mi cumpara ps3 si am ajuns pe forumul vostru!

    am o intrebare legata de o oferta: Am vazut astazi la media galaxy(sry daca nu e voie cu nume) ps3 80gb + joc resistance 2 la pretul de 1800ron, ce parere aveti? este un pret ok sau e prea mult?

    din ce am mai cautat la domo am gasit ps3 80gb + fifa 09 cu 1600ron, dar eu nu prea ma dau in vant dupa fifa si nu m-ar avantaja cu nimic oferta..doar daca asi gasi undeva jocul resistance 2 la un pret de pana in 200ron, dar nu reusesc sa-l gasesc de cumparat pe nici un site sau in nici un magazin din cate am cautat
    ps3-ul fara joc ar trebui sa coste 1500ron -> ca Restistance 2 iese la 300ron, care mi se pare cam mult, dar tu decizi

  19. #1379 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    vreau sa-mi iau un sistem de sunet optic pt ps3. cea mai ieftina alegere ar fi Logitech z5500. intrebearea e: merita pus un sistem de 500W in camera schitata , care e relativ mica, pozitionat conform desenului ?
    Attached Images Attached Images speaker-positioning.jpg

  20. #1380 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Nu se merita 500w intr-un spatiu asa mic, si eu am aceeasi problema, dar e risipa de bani si de wati ca oricum o sa asculti in cel mai bun caz la jumatatea volumului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 1175 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 169 569 1069 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts