Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 703 of 1175 FirstFirst ... 203 603 653 693 701 702 703 704 705 713 753 803 ... LastLast
Results 14,041 to 14,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14041 SP
    Member PumaS's Avatar
    A dat drumul la PS STORE

  2. #14042 SP
    Member cata1lin's Avatar

  3. #14043 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Vorbesti si tu ca sa nu adormi, Sony face cam 12 dolari din 60 pe bucata de joc pentru PS3 vandut, adica 20% iar pentru DLC-uri se plateste doar host-ingul plus o taxa de cativa centi pe fiecare download in parte. Acum ia fa tu un calcul si vezi cate DLC-uri de COD trebuiesc vandute ca sa acoperi 12 dolari cat pierde Sony pe un joc intreg. Mai lasati-ne cu COD-ul vostru cu tot, doar pentru ca voi jucati non stop COD nu inseamna ca toata lumea se invarte in jurul COD-ului.
    Nu vorbeam de beneficiul financiar direct, ci de loialitatea clientilor care ar putea sari gardul.

  4. #14044 SP
    Member PumaS's Avatar
    START SHOPING

  5. #14045 SP
    Member piratu360's Avatar
    Confirm

  6. #14046 SP
    Member Dante's Avatar
    si-a downloadat cineva jocurile gratis? care sunt pt uk si care pt us? intreb pt ca n-am acces momentan la psn

  7. #14047 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    si-a downloadat cineva jocurile gratis? care sunt pt uk si care pt us? intreb pt ca n-am acces momentan la psn
    Nu cred, pt ca eu am intrat dar inca nu merge cum trebuie, imi tot da eroare si ma scoate dp store.

  8. #14048 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Macar sa putem da redeem la diverse coduri fara probleme. In rest e de asteptat sa mai fie diverse erori.

  9. #14049 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Pentru haterii de mai sus: COD> Battlefield. Deal with it: http://www.funnypictureblog.com/wp-c...al-with-it.gif

    Jocurile free putin mai tarziu se pare. Patience is bliss!

  10. #14050 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Mie nu �mi merge. �mi dă eroarea 80710D36. WTF?

  11. #14051 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Abia astept sa ajung acasa sa bag codurile....

    Posted on 2 June by Nick Caplin � Head of Communications, SCEE
    PlayStation Store Is Available Now
    Countries: AE, AU, GB, IE, NZ
    I�m happy to confirm that PlayStation Store is open and you can now download content and redeem voucher codes. We will update you with the full lists of new content available to PlayStation Network members and PlayStation Plus subscribers here on the PlayStation.Blog in the next few hours.
    You may have noticed that the content promised as part of the Welcome Back offer is not yet live. It is currently in the final stages of testing and will be available to download very soon; we�ll be sure to let you know when.
    Stie cineva daca au dat drumu' si pentru Asia?

  12. #14052 SP
    Member freezy's Avatar
    Si mie mi-a dat aceeasi eroare dar dupa mai multe incercari am reusit sa intru pe toate conturile (UK, US, ASIA). Chiar acum descarc un demo (The Fight) de pe UK.

  13. #14053 SP
    Member Wagram's Avatar
    Stai să �nţeleg. Deci jucătorii de COD care, deşi nu au avut o lună de MP, au rămas cu PS3-ul ar fi putut sări gardul acum, pentru că PS Store ar mai fi �nt�rziat o săptăm�nă, să zicem.
    Faptul că pe Xbox DLC-urile COD oricum apar cu o lună mai devreme nu-i r�c�ie destul ca să sară gardul, dar o �nt�rziere de o săptăm�nă a PSN-ului era ultima picătură.

    Oare c�te milioane de-ăştia or fi ?

  14. #14054 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Stai să �nţeleg. Deci jucătorii de COD care, deşi nu au avut o lună de MP, au rămas cu PS3-ul ar fi putut sări gardul acum, pentru că PS Store ar mai fi �nt�rziat o săptăm�nă, să zicem.
    Faptul că pe Xbox DLC-urile COD oricum apar cu o lună mai devreme nu-i r�c�ie destul ca să sară gardul, dar o �nt�rziere de o săptăm�nă a PSN-ului era ultima picătură.

    Oare c�te milioane de-ăştia or fi ?
    Mai da-l incolo de COD ca exista destule alte jocuri pe PS3 care nu te fac sa "sari gardul" din cauza lui COD.

  15. #14055 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Inca nu am facut update la 3.61, voi avea contul vechi pe psn sau trebuie sa fac altul?

  16. #14056 SP
    Member freezy's Avatar
    Vei avea contul vechi.

  17. #14057 SP
    Member galagan90's Avatar
    Yep . It's finally back up

  18. #14058 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie imi da o eroare pe contul de US. Ceva cu 806... . A mai intalnit cineva eroarea asta?

  19. #14059 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Toți au �nt�lnit eroarea respectivă. �ncă se lucrează la Store.

    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...re/#post633512

  20. #14060 SP
    Member PumaS's Avatar
    PS Store pe UK merge , tot da o eroare dar daca dai BACK functioneaza . Am downloadat FLOWER momentan . Ma tot gandesc daca sa ma abonez pe un an la PLUS . Merita ? Am vzt ca pentru userii care au plus BURNOUT PARADISE este gratis iar pentru userii normali costa 25Lire .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts