Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 704 of 1175 FirstFirst ... 204 604 654 694 702 703 704 705 706 714 754 804 ... LastLast
Results 14,061 to 14,080 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14061 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    PS Store pe UK merge , tot da o eroare dar daca dai BACK functioneaza . Am downloadat FLOWER momentan . Ma tot gandesc daca sa ma abonez pe un an la PLUS . Merita ? Am vzt ca pentru userii care au plus BURNOUT PARADISE este gratis iar pentru userii normali costa 25Lire .
    Daca e gratis am impresia ca il vei putea juca doar pe perioada in care ai abonament PS Plus...

  2. #14062 SP
    Member Moromete's Avatar
    ...in sfarsit, pot cumpara jocuri PSone si seria Monkey Island...jocuri mici si cool

  3. #14063 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    a rezolvat cineva problema cu psn, cont RO? eu nu am reusit...

  4. #14064 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    a rezolvat cineva problema cu psn, cont RO? eu nu am reusit...
    Daca nu poti reseta parola direct de pe consola cred ca trebuie sa astepti sa-si revina PS Network pe PC. Deocamdata e in mentenanta partea de PC.

    Official PlayStation website: Profile unavailable

    PlayStation Network is not available at present. This could be for a number of reasons including scheduled maintenance or essential updates and we apologise for the inconvenience caused. In the meantime, you can continue to explore the world of PlayStation at eu.playstation.com.

    Keep an eye on twitter.com/PlayStationEU for updates and the PlayStation Network bar at the top of the PC version of the site to find out when the service is back up and running.

  5. #14065 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    a downloadat careva jocurile free???

  6. #14066 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    voua macar va merge PSN ?

  7. #14067 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Da, merge PSN. Merge si PSN Store, dar din cate am inteles, pe 3 iunie o sa avem parte de pachetul "Welcome Back".

  8. #14068 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Pumas
    Cred ca cel mai bine ai proceda daca ai lua decizia dupa o luna de butonat plus-ul gratis.Vezi atunci daca te coafeaza sau nu.
    On
    Am intrat pe store US azi,nici o eroare,e drept nu am stat decat 35 minute
    Va recomand demo-ul la Infamous 2 pana apare lista cu jocurile gratis

  9. #14069 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum 2-3 ore nu mergea pe US dar acum a mers. Am intrat si eu, mai mult de 4-5 demo-uri noi nu cred ca au pus. Am stat 5 min si am iesit. Nu aveam ce sa fac

  10. #14070 SP
    Member Alex's Avatar
    Scuze de offtopic dar nu stiu unde este cel mai bine sa scriu. Am cumparat L.A. Noire zona 3 cu dlc-ul Naked city.
    Cand bag codul redeem pe contul meu uk, spune ca nu este valabil.
    Am incercat sa-mi fac un cont pe ASIA, dar nu se poate deoarece primesc o eroare. Din cate am inteles, nu se pot face conturi noi deocamdata.
    Voi ce spuneti ca ar trebui sa fac?

  11. #14071 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    sa astepti

  12. #14072 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Si mie mi-a dat aceeasi eroare dar dupa mai multe incercari am reusit sa intru pe toate conturile (UK, US, ASIA). Chiar acum descarc un demo (The Fight) de pe UK.
    La mine nu merge inca Hong Kong... imi zice in continuare ca e in mentenanta.

  13. #14073 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu am cont pe Singapore si merge store-ul.

  14. #14074 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Cum fac sa-mi descarc cele 2 jocuri + de unde-mi activez luna gratuita de plus ? Daca dau join imi apar 2 optiuni : 9 luni si respectiv 1 an ... Daca incerc sa-mi aleg unul din cele 5 jocuri mentionate a fi gratis, imi cer bani ... wth ? da, aveam contul de dinainte sa cada PSN-ul. Scuzati explimarea, e trarziu. Si multumesc anticipat.3

    PS: daca-si face cineva pomana sa-mi explice, rog in pasi simpli ca la noobi

  15. #14075 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pachetul ar trebui sa devina activ dupa data de 3.06, asa ca mai ai un pic de rabdare si mai citeste forum-ul ca s-a mai discutat.

  16. #14076 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Referitor la schimbarea parolei de pe consola pe care s-a creat, eu mi-am schimbat parola pe cea de-a doua consola...Cont de US .

  17. #14077 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Eu am cont pe Singapore si merge store-ul.

    Nu reusesc sa ma logez pe contul de Hong Kong... din 2 in 2 incercari imi zice ca e in mentenanta iar la celelalte imi zice sa-mi schimb parola...

  18. #14078 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Stie cineva un e-mail pt support de la Sony sau Playstation? Vreau sa-i intreb ce fac cu dc-universe online, ca nu imi pot plati subscriptionu de pe cont de ro...

  19. #14079 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Stie cineva un e-mail pt support de la Sony sau Playstation? Vreau sa-i intreb ce fac cu dc-universe online, ca nu imi pot plati subscriptionu de pe cont de ro...
    O sa iti raspunda intr-o saptamana. Uite aici.

  20. #14080 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Inca nu au dat drumul la JAPONIA , Hong Kong si ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts