Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 705 of 1175 FirstFirst ... 205 605 655 695 703 704 705 706 707 715 755 805 ... LastLast
Results 14,081 to 14,100 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14081 SP
    Junior Member Horia1's Avatar
    Buna ziua,

    Am urmatoarea problema cand vizualizez filme, imaginea incetineste si se creaza un decalaj intre sunet si imagine. Orice sugestie este binevenita.

    Stiu ca descrierea nu este cea mai edificatoare dar un limbaj mai tehnic de atat nu stapanesc

    Multumesc,

  2. #14082 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Horia1 View Post
    Buna ziua,

    Am urmatoarea problema cand vizualizez filme, imaginea incetineste si se creaza un decalaj intre sunet si imagine. Orice sugestie este binevenita.

    Stiu ca descrierea nu este cea mai edificatoare dar un limbaj mai tehnic de atat nu stapanesc

    Multumesc,
    Pe PS3?

  3. #14083 SP
    Junior Member Horia1's Avatar
    Da, vizualizez de pe un hard extern si filmele sunt HD

    PS3 -ul este legat prin HDMI la televizor iar la televizor este legat un sistem de sunet Z5500

  4. #14084 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Atunci probabil este din cauza HDD-ului extern. Copiaza un film pe HDD-ul intern si nu vei mai avea problema asta.

  5. #14085 SP
    Member Iarba's Avatar
    Sal, asa am patit si eu la Dirt 3, introdul de 5 ori, si o sa mearga, sper, mie mio mers

  6. #14086 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am nevoie de un pic de ajutor. Vreau sa-mi fac un upgrade de HDD la PS3 dar am urmatoarele intrebari:

    1. Am un hard extern de 1 TERA, cu vreo 200 GB liberi, format NTFS. Ce program sa folosesc pt. a face partitia FAT 32 necesara pt. back-up? O sa mi-l vada PS3-ul avand in vedere ca doar 100 de Giga vor fi FAT32, restul NTFS?

    2. Hardul cel nou, banuiesc ca este formatat deja NTFS. Cum il formatez FAT32? Are cumva PS3ul vreo aplicatie si-l detecteaza si-l face el automat FAT32?

    3. Ce sa aleg: un WD de 500 GB sau un Samsung de 640 cam la acelasi pret
    Hard Disk Laptop Western Digital Scorpio Blue WD5000BPVT 500GB, 5400rpm, 8 MB, SATA 2 WD5000BPVT

    Hard Disk Laptop Samsung SpinPoint M7 HM641JI 640GB, 5400rpm, 8MB, SATA 2 HM641JI

    Vreau sa fac manevra astazi sau maine, so astept suportul vostru!

    Multumesc anticipat!

    L.

    L.E. PS3ul are ultimul update si nu este modata, modelul phat de 60 GB.

  7. #14087 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am nevoie de un pic de ajutor. Vreau sa-mi fac un upgrade de HDD la PS3 (cu ultimul update, nemodata, modelul phat 60GB CECHC04) dar am urmatoarele intrebari:

    1. Am un hard extern de 1 TERA, cu vreo 200 GB liberi, format NTFS. Ce program sa folosesc pt. a face partitia FAT 32 necesara pt. back-up? O sa mi-l vada PS3-ul avand in vedere ca doar 100 de Giga vor fi FAT32, restul NTFS?

    2. Hardul cel nou, banuiesc ca este formatat deja NTFS. Cum il formatez FAT32? Are cumva PS3ul vreo aplicatie si-l detecteaza si-l face el automat FAT32?

    3. Ce sa aleg: un WD de 500 GB sau un Samsung de 640 cam la acelasi pret
    Hard Disk Laptop Western Digital Scorpio Blue WD5000BPVT 500GB, 5400rpm, 8 MB, SATA 2 WD5000BPVT

    Hard Disk Laptop Samsung SpinPoint M7 HM641JI 640GB, 5400rpm, 8MB, SATA 2 HM641JI

    Vreau sa fac manevra astazi sau maine, so astept suportul vostru!

    Multumesc anticipat!

    L.

  8. #14088 SP
    Member sensamur's Avatar
    Hey se poate cumpara de pe PS store? Am incercat azi sa imi iau un addon la patapon 3 si mi-a zis ca a expirt codul,desi pe card scrie ca expira in 2013.

  9. #14089 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ce se zice despre welcome back package?

  10. #14090 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Ce se zice despre welcome back package?
    Nimic

  11. #14091 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Cum nimic ? Eu tocmai iau LBP dupa ce am activat cele 2 jocuri free.

    PSN Store -> Latest - "Welcome Back" -> Free Games (se activeaza acel contor care iti da voie sa iti alegi 2 titluri) si apoi faceti alegerea pe care ati asteptat-o de atata timp. Se pare ca PSN+ se poate activa cand doriti ...

    Bring it on, Sackboy !

    Later Edit: Mi se pare mie sau tipii astia de la Sony sunt ... in**ti ? Am inceput download-ul LBP, scriind aicea pasii am pus descarcarea in background, iar acea casuta cu Free Games a disparut de langa cele cu PSN+, nemaiputand intra in meniul cu 5 jocuri nicicum.
    Nu stiu daca am dreptate dar va sugerez sa va alegeti jocurile una dupa alta fara sa iesiti din acea "pagina", altfel s-ar putea sa va treziti ca mine.
    Acum ma uit sa vad daca pot rezolva ceva ...

  12. #14092 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Eu am dat GET NOW la cele 2 pachete " Welcome Back Free Game PS3 1" respectiv 2, imi spune sa ma duc in XMB ( adica in meniul principal, nu? la Games? ), dar nu vad nimic acolo .

  13. #14093 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post

    Later Edit: Mi se pare mie sau tipii astia de la Sony sunt ... in**ti ? Am inceput download-ul LBP, scriind aicea pasii am pus descarcarea in background, iar acea casuta cu Free Games a disparut de langa cele cu PSN+, nemaiputand intra in meniul cu 5 jocuri nicicum.
    Nu stiu daca am dreptate dar va sugerez sa va alegeti jocurile una dupa alta fara sa iesiti din acea "pagina", altfel s-ar putea sa va treziti ca mine.
    Acum ma uit sa vad daca pot rezolva ceva ...
    pai nu stiu cum ai reusit tu prima data, pentru ca nici nu s-a dat drumul la program probabil era un bug sau testau ceva.

    it beats me ...

  14. #14094 SP
    Member bartonn's Avatar
    Welcome Back Content Is Available Now; Frequently Asked Questions Answered – PlayStation.Blog.Europe



    Merge foarte foarte greu PS Store.
    Deci cine se baga la un Dead Nation?

  15. #14095 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai nu stiu cum ai reusit tu prima data, pentru ca nici nu s-a dat drumul la program probabil era un bug sau testau ceva.

    it beats me ...
    Ok, gata, nu mai pot trai cu inima incarcata. Eu am fost unul din atacatorii PSN, tocmai de aceea am reusit sa downloadez inainte de deschiderea programului.

    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Welcome Back Content Is Available Now; Frequently Asked Questions Answered – PlayStation.Blog.Europe

    Merge foarte foarte greu PS Store.
    Deci cine se baga la un Dead Nation?
    Daca l-as si putea accesa ...

  16. #14096 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    NU o sa gasiti jocurile in XMB. Trebuie sa urmati pasii urmatori:

    Q: I no longer have the option to choose my free Welcome Back games. What can I do?
    A: If you navigate away from the Welcome Back section of the store without choosing your free games or exit the store completely you may need to follow the below in order to choose and download your free games.
    1. On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB
    2. Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List
    3. Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed
    4. Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”

  17. #14097 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Și eu tot incerc, dar c�nd apăs dowload răm�ne așa și �mi dă o eroare... Mai așteptăm puțin.

  18. #14098 SP
    Member bartonn's Avatar
    merge foarte greu PS Store.Razvii si la mine se bloca cand vroiam sa dow un joc dar pana la urma a mers.

  19. #14099 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Ok, gata, nu mai pot trai cu inima incarcata. Eu am fost unul din atacatorii PSN, tocmai de aceea am reusit sa downloadez inainte de deschiderea programului.
    pff.., ironia asta. daca te uitai mai bine ai fi vazut ca am sters postul.

  20. #14100 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Se pare ca pe + primim si Trial de 30 de zile pentru Burnout Paradise, supeeer

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pff.., ironia asta. daca te uitai mai bine ai fi vazut ca am sters postul.
    Vroiam si eu sa disting atmosfera, nu e vorba de ironie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts