Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 713 of 1175 FirstFirst ... 213 613 663 703 711 712 713 714 715 723 763 813 ... LastLast
Results 14,241 to 14,260 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14241 SP
    Member MSlv's Avatar
    ala din Land Rover semana mai mult cu 3DS-ul decat cu monitorul asta de la Sony, dar conteaza mai putin. Ar fi putut sa-l faca totusi de un 26-27", sa simti ca e 3D si sa nu trebuiasca sa stai lipit de monitor ca la PC dar in fine...

  2. #14242 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Si eu am PS3 Fat, il tin intr-o nisa la suportul TV. Un fel de loc de sertar, raman liberi cam 10 cm in sus, 10 in stanga iar in dreapta vreo 2 cm. I-am pus niste picioruse sa o aduc cumva la mijlocul inaltimii sa circule aer si pe sub ea si pe deasupra. Se tureaza mai tare ventilatorul in unele jocuri dar la 3 ore pe zi cat ma joc eu maxim, e foarte ok. In spatele ei are placaj, are o gaura de 5 cm diametru prin care ies cabluri, mai iese aer si pe acolo. Si eu m-am gandit la cooler dar te complici - lipsa usb liber, zgomot suplimentar, poate nu face mare lucru. Incearca cu un Laptop cooler. Un suport de laptop cu ventilatoare. Poate o raceste mai bine. Nu mai stiu acum daca are fante pe sub ea sau doar in spate

  3. #14243 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Si eu am PS3 Fat, il tin intr-o nisa la suportul TV. Un fel de loc de sertar, raman liberi cam 10 cm in sus, 10 in stanga iar in dreapta vreo 2 cm. I-am pus niste picioruse sa o aduc cumva la mijlocul inaltimii sa circule aer si pe sub ea si pe deasupra. Se tureaza mai tare ventilatorul in unele jocuri dar la 3 ore pe zi cat ma joc eu maxim, e foarte ok. In spatele ei are placaj, are o gaura de 5 cm diametru prin care ies cabluri, mai iese aer si pe acolo. Si eu m-am gandit la cooler dar te complici - lipsa usb liber, zgomot suplimentar, poate nu face mare lucru. Incearca cu un Laptop cooler. Un suport de laptop cu ventilatoare. Poate o raceste mai bine. Nu mai stiu acum daca are fante pe sub ea sau doar in spate
    Da..insa problema la mine e ca e Slim..care se incalzeste mult mai tare si mult mai repede

  4. #14244 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Fat-ul se incalzeste mai tare decat slim-ul, dar are intradevar si mai multe gauri de aerisire. Cel mai bine ar fi sa ii schimbi pozitia.

  5. #14245 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    As vrea sa restez si eu parola contului PSN, dar siteul Sony e cazut. Cum PS3 nu mai detin, deocamdata, ce varianta as avea? Am PSP si vreau sa downloadez cele 2 jocuri gratuite. Ma poate ajuta cineva cu un PS3 sau stiti alta varianta? Multumesc!

  6. #14246 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hmmm azi am schimbat parola la contul de Japonia. Totul bine si frumos pana cand am incercat sa intru in Store si nu a mers. E down la ei sau ce? Naiba stie ce eroare imi da

  7. #14247 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Inca nu au rezolvat sony cu PSN ul in japonia si alte tari pe langa ..
    O sa apara o stire cand va fi peste tot up and running

  8. #14248 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Hmmm azi am schimbat parola la contul de Japonia. Totul bine si frumos pana cand am incercat sa intru in Store si nu a mers. E down la ei sau ce? Naiba stie ce eroare imi da
    Ai reusit sa te loghezi?
    Eu am cont de Hong Kong si din 2 in 2 zile incerc sa ma loghez si tot "...mentenanta".
    Cel mult ma punea sa schimb parola (ce fericit eram ) ... de fiecare data cand incercam sa ma loghez ...

  9. #14249 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Hmmm azi am schimbat parola la contul de Japonia. Totul bine si frumos pana cand am incercat sa intru in Store si nu a mers. E down la ei sau ce? Naiba stie ce eroare imi da
    lumineaza-ma si pe mine te rog, cum ti-ai schimbat parola?

  10. #14250 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    lumineaza-ma si pe mine te rog, cum ti-ai schimbat parola?
    Si am schimbat parola la contul de Hong Kong... de 20 de ori cred...
    1. Direct de pe consola...
    2. imi zicea ca parola mea nu mai e valabila si sa o schimb...
    3. Ma ducea in ecranul unde trebuia sa bag parola de 2 ori ...
    4. Apoi cand incercam sa ma loghez zicea iar.... -> BACK TO 2.

  11. #14251 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nop nu asa. Pe mail . Primit mail cu schimbat parola, am dat click pe primul link in speranta ca ala era bun (era numai scris in japoneza), s-a dovedit a fi bun asa ca mi-am introdus parola noua si bam! gata.

  12. #14252 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai eu cand incerc de pe contul de RO imi zice ca "PS Store is not availabe in your country".. faza e ca am facut de un PS3 recent si vreau sa ma joc online neaparat!!!!

  13. #14253 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai da, nu-ti merge pentru ca... chiar nu e "available in your country" . Eu vorbeam de Niponia.

  14. #14254 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, de asta m-am prins si eu. stiu si eu ca romania nu are PSN, voi cum ati reusit sa schimbati parola la contul de ro?

  15. #14255 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Ai pus reset in link?
    In link-ul care l-au trimis pe mail,cei de la Playstation, trebuie sa schimbi cuvantul "security" in "reset" si iti va merge.

  16. #14256 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Ai pus reset in link?
    dap. si dupa ma da pe o pagina care e under maintenance de vreo cateva zile...

  17. #14257 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe pagina aia ma dadea si pe mine cand mi-am resetat parola, dar DUPA ce mi-o facusem pe aia noua...

  18. #14258 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Baieti am o nelamurire, si poate ma puteti ajuta... (adica sigur puteti)

    Asa cum stie toata lumea, cu pachetul "Welcome Back" am primit PS+ trial 30 zile. Nedumerirea mea este daca la finalul lunii se vor lua bani din wallet (pentru subscriptie pe alte luni, bla bla bla).

    Pe scurt: Ce setare din Account Management trebuie sa fie OFF ca sa fiu sigur ca nu are auto-renewal.

  19. #14259 SP
    Member Outblast's Avatar
    Originally Posted by Dudel
    Ai pus reset in link?


    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    dap. si dupa ma da pe o pagina care e under maintenance de vreo cateva zile...

    Am incercat si eu faza cu reset si nu mai merge. Tot cont de Ro am si eu ...

  20. #14260 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Vreau sa achizitionez un ps3 NTSC.Jocurile ntsc le gasesc, dar intreb eu...pot juca cu acele jocuri cu cei din romania, de exemplu?Sau doar cu cei din SUA.Stiu ca poate parea prostesc, insa nu poate ma lamureste cineva.Multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts