Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 742 of 1175 FirstFirst ... 242 642 692 732 740 741 742 743 744 752 792 842 ... LastLast
Results 14,821 to 14,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14821 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu, normal ca nu e obligatoriu.

  2. #14822 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai stiu ca PS Internal Memory Card-ul e pentru jocurile de PSone. Dar eu m-am mirat ca ai posibilitatea sa faci si PS2 Internal Memory Card, desi nu poti juca jocuri de PS2.
    PS1/PS2 pt ca sunt joace de PS2 ce se vand pe store daca nu ma insel si chiar si in magazine.

  3. #14823 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Singurele jocuri de PS2 care sunt pe Store sunt cele remastered, care se comporta ca cele de PS3. Si in magazile sunt Collection-urile care, la fel, se comporta ca cele de PS3, salveaza direct pe HDD.
    Oricum, cred ca drati71 are dreptate, feature-ul e pentru cei care mai au console compatibile cu jocurile de PS2.

  4. #14824 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Ms de link..dar nici inainte de 11 aug nu a mers..nici acum nu merge :

    https://store.playstation.com/accoun...ionFlow.action

  5. #14825 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Salut... aseara ma uitam pe vplay la two and half men ... astazi dimineata am vrut sa mai vad niste episoade dar cand sa deschid videoul Get Flash Player 9 , exista vreo modalitate sa upgradez flash player-ul sau macar sa fac sa mearga videoclipul? Momentan calculatorul meu nu functioneaza si ma uit de pe consola cand nu am ce face... Am mai intalnit de multe ori problema asta si vreau sa-i dau de cap, Mersi
    Attached Images Attached Images two-half-men-_-sezonul-8-_-episodul-8.png

  6. #14826 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  7. #14827 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    1. Daca il cumperi o sa iti mearga sigur.
    2. Cred ca orice stick merge, eu am incercat mai multe si au mers toate.

  8. #14828 SP
    Junior Member danmertzan's Avatar
    Salut.am citeva conturi de psn si se pare ca pe unu din ele nu mai vrea sa se conecteze.imi apare eroarea 8002A548.pe cele 3 se conecteaza dar pe cel de-al patrulea nu mai vrea.si pe asta am cele mai multe jocuri care le-am jucat .e cel mai important cont.ar putea sa fie ceva de la iei?ca daca era de la mine nu ar mai fi mers celelalte.daca a mai intilnit cineva asa ceva si poate sa ma ajute multumesc.

  9. #14829 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salutare , ce trebuie avut in vedere la achizitionarea unui ps3 .... Modelul este unul phat de 80 de gb.
    Precizez ca il cumpar SH.

  10. #14830 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Salutare , ce trebuie avut in vedere la achizitionarea unui ps3 .... Modelul este unul phat de 80 de gb.
    Precizez ca il cumpar SH.
    Eu zic sa mai strangi niste bani si sa ti cumperi un slim pt ca un prieten de al meu si a cumparat un fat de 80 gb de la o cunostina care il folosea DOAR ca dvd player si dupa 3 luni i-a dat YLOD

  11. #14831 SP
    Member BatsBike's Avatar
    exemplul lui flightcranck este de luat in seama fara alte intrebari ... adica,ai posibilitatea unei console mai fiabile cu doar un pic mai mult din buzunar ... modele 250GB sau 320GB,fabricate in 2010 sau 2011 ... este altceva,este un pas inainte ...

  12. #14832 SP
    Member s0whaT's Avatar
    DAca vrei neaparat o consola sh , cauta una cu garantie .

    Altfel axeazate pe varianta slim -> mai fiabile

  13. #14833 SP
    Junior Member lionx1987's Avatar
    Eu mi-am luat consola (FAT 80 GB) de la un necunoscut, nu apucase sa stearga lista de salvari de pe hard si am putut vedea ce si cate jocuri a jucat, si va pot spuneca nu era mica lista. Asta s-a intamplat acum aproape un an, si de atunci pot spune ca am jucat si eu vreo 40 de jocuri, fara sa am probleme cu ea (sa zicem ca s-a blocat in timpul jocului de vreo 3 ori, atat). Din cate m-am documentat pe net, YLOD e o simpla problema de supra-incalzire a procesorului grafic, exact cum se intampla si la calculatoare, doar ca PS3-ul e setat sa nu mai functioneze dupa eroarea asta, decat daca se schimba pasta termo-conductoare. Eu am avut multe "aventuri" cu calculatoare ce se supra-incalzeau, si am invatat "the hard way" ca un flux de aer cat mai puternic e foarte important in racire. Oricum, sper sa nu am probleme cu consola nici pe viitor, si sa ma mandresc si peste 5 ani ca n-am avut probleme . Pe de alta parte, recomandarea de a-ti cumpara consola in garantie e foarte buna, sau daca nu gasesti, macar una care sa nu aiba prea multi ani de jucat inaintea ta. Mult succes la shopping

  14. #14834 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cine foloseste Eye Camera de la PS3 pe post de web la PC rog sa ma indrume si pe mine.

    EDIT:
    Am rezolvat-o.

  15. #14835 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Proaspat posesor de PS3 Pfat 80 de GB merge struna.... momentan pe un tv crt dar imaginea e destul de buna...

  16. #14836 SP
    Member paulone's Avatar
    de curand am jucat Mafia II si pot sa spun ca am ramas mut de uimire la ce nivel poate ajunge un joc, este primul joc in care efectiv nu mai esti doar gamer ci efectiv un actor de cinema....astept cu nerabdare sa iasa si continuarea ca s-a terminat brusc
    am vazut pe gamespot ca exista si versiunea "director.s cut", stie careva ce are in plus aceasta versiune?

  17. #14837 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    de curand am jucat Mafia II si pot sa spun ca am ramas mut de uimire la ce nivel poate ajunge un joc, este primul joc in care efectiv nu mai esti doar gamer ci efectiv un actor de cinema....astept cu nerabdare sa iasa si continuarea ca s-a terminat brusc
    am vazut pe gamespot ca exista si versiunea "director.s cut", stie careva ce are in plus aceasta versiune?
    Cred ca vei gasi raspunsul aici : News: Mafia II Director's Cut is official, out now - ComputerAndVideoGames.com

  18. #14838 SP
    Member Harilip's Avatar
    nu era azi o conferinta parca a celor de la sony ?

  19. #14839 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Conferinta Sony de la GamesCom este acum LIVE: GamesCom 2011 - Conferinta Sony Computer Entertainment

  20. #14840 SP
    Member theSrN's Avatar
    dammit, tot ce am prins a fost prezentarea de la Uncharted 3...ce altceva am ratat? :-s

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts