Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 748 of 1175 FirstFirst ... 248 648 698 738 746 747 748 749 750 758 798 848 ... LastLast
Results 14,941 to 14,960 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14941 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Vraciul View Post
    Am intampinat azi o problema.In timp ce ma jucam Fight Night Champion efectiv mi s-a blocat PS-ul l-a sfarsitul unui meci.Am dat din controler quit game,iar apoi mi s-a dat un restart la PS.Dupa,nu am mai avut nici o problema ,totul a mers Ok.Sa ma ingrijorez??Sa fie un simptom pentru ceva mai grav?Multumesc anticipat pt. lamuriri.Numai bine.
    si eu am patit acest lucru de cateva ori cand ma jucam fifa mult, dar nu cred ca sunt motive sa te ingrijorezi, joaca-te linistit

    ---------- Post added 30-08-2011 at 12:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    ma gandeam sa incerc un HDD mai mare am vazut
    Western Digital 750 GB SATA-II 5400RPM 8MB Scorpio Blue HDD notebook - PC Garage
    Seagate 750GB SATA 7200 rpm 16MB Momentus HDD notebook - PC Garage
    care credeti ca ar fi mai stabil in timp pentru PS3,ati incercat careva?
    din cate stiu eu, pentru PS3 ai nevoie de un HDD de 5400 RPM, daca pui unul de 7200 se incalzeste prea mult

  2. #14942 SP
    Member paulone's Avatar
    dar daca am pune un cooler sub consola la fel cu cele pt.laptop?

  3. #14943 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Dude
    Partea buna e ca s-au ieftinit PS3-urile, poti recupera save-urile, poti moderniza atmosfera camerei...
    O sa iau un slim nou cand ma intorc din concediu, nu e asa mare bai. Dar imi placea mai mult grasutul meu de 60 gigei.
    Si ca sa recuperez cd-ul o sa incerc aia cu bagatul in frigider vreo 2 ore (ms pt link)

  4. #14944 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    o sa te tina doua luni dupa care o sa-ti crape iara.Io zic fa un back-up repede cu toate datele pe un hdd extern si pune banii la saltea pt un slim

  5. #14945 SP
    Member theSrN's Avatar
    O intrebare: pentru cineva care nu a jucat nici un GoW, e recomandat sa joc Origins inainte de I,II, III ? sau mai bine respect ordinea in care au aparut: I, II, III si apoi Origins?

  6. #14946 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Daca am un joc zona 2 si eu am contul zona 1, cand cumpar codu de pe store...imi da codul pentru zona 1 sau imi da zona 2 cea a jocului ? multumesc

  7. #14947 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La fel ca la orice serie de jocuri ( chiar si filme), recomand sa le joci in ordinea lansarii, chiar daca storyline-ul are alta ordine. Adica joaca Collection ( 1,2), apoi origins ( CoO, GoS, chiar daca GoS e aparut dupa 3) si la sfarsit joaca GoW 3.

  8. #14948 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Pentru un joc zona 2(UK) iti trebuie cont facut pe zona 2 pentru a putea cumpara continut extra(dlc and stuff), pentru joc zona 1(SUA) cont pe zona 1 si tot asa.Deci mai bine nu cumpara decat dupa ce iti faci un cont si pe UK ca astfel doar o sa arunci banii.

  9. #14949 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Nu merge combinatia! Dc jocul e zona 2, DLCul trebuie sa-l iei de pe un cont PSN tot din zona 2 si vice versa la fel.

  10. #14950 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce poti sa mai zici, decat felicitarile mele
    Video footage of the current PSN trophy level cap being obtained by the #1 trophy hunter in the world. Hakoom started trophy hunting in 2008 and it took him 3 years of trophy hunting to obtain the maximum level. Compare your trophy level with Hakoom to see how you rank against the best legitimate trophy hunter in the world. Enjoy the video.
    Hakoom reaching LVL 50 on PS3 (maximum psn level) - YouTube

  11. #14951 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ce poti sa mai zici, decat felicitarile mele


    Hakoom reaching LVL 50 on PS3 (maximum psn level) - YouTube
    Vor ridica level-ul oare? in Uncharted 2, cum au ajuns unii la level 60(pe atunci maxim) producatorii jocului au mai adaugat ca niste cretini 20 de levele Oricum Hakoom are felicitiariile mele.

  12. #14952 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Hakoom asta ma sperie . Are platina pana si la Mortal Kombat . Chiar ma gandeam daca are vreun om platina la asa joc. Se pare ca el o are. Si are prea mult itmp liber . What does he do for a living?

    L.E. eu nici nu stiu daca sa il felicit sau nu... il felicit pt ca a pierdut asa de multa vreme cand putea sa faca ceva util? Eu in ultimul timp am remuscari daca stau mult prea mult si ma joc (ceva nu e in regula cu mine in ultimul timp )

  13. #14953 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Hakoom asta ma sperie . Are platina pana si la Mortal Kombat . Chiar ma gandeam daca are vreun om platina la asa joc. Se pare ca el o are. Si are prea mult itmp liber . What does he do for a living?

    L.E. eu nici nu stiu daca sa il felicit sau nu... il felicit pt ca a pierdut asa de multa vreme cand putea sa faca ceva util? Eu in ultimul timp am remuscari daca stau mult prea mult si ma joc (ceva nu e in regula cu mine in ultimul timp )
    Uite cati au platina la MK: Platinum Trophy - YourGamerCards.net
    Timp liber...cum naiba traiesc aia ? din ce isi castiga painea?

  14. #14954 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Uite cati au platina la MK: Platinum Trophy - YourGamerCards.net
    Timp liber...cum naiba traiesc aia ? din ce isi castiga painea?
    tare site-ul. Oricum mie mi se parea o platina imposibila ca trebuie sa stai parca 24 de ore cu fiecare luptator online si sa aflii toate ending-urile la otti luptatorii si o gramade de alte chestii care poate nu is grele da is time consuming. Si poate au asa de mult timp ca poate is tipi dinaia care au 30 de ani si inca stau cu parintii care le iau tot ce vor . I don't know. Aia ma gandeam si eu...aia nu ai nevoie de bani?

  15. #14955 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Timp liber...cum naiba traiesc aia ? din ce isi castiga painea?
    Poate e vreun pusti la scoala

  16. #14956 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Hakoom e din bahrain si are 26 de ani. pentru mai multe informatii -> Hakoom Trophy page |Hakoom | Facebook | Hakoom.com

  17. #14957 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Hakoom e din bahrain si are 26 de ani. pentru mai multe informatii -> Hakoom Trophy page |Hakoom | Facebook | Hakoom.com
    da asta nu inseamna ca nu sunt sanse ca el inca sa stea cu parintii acasa . is curios daca a lui sunt mandrii de el . Cu ce se lauda ei cand vin rudele? " Fiul meu a facut recent platina la Mortal Kombat, aceasta fiind cea cu numarul x sute. Suntem cei mai mandrii parinti din lume"

  18. #14958 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Hakoom e din bahrain si are 26 de ani. pentru mai multe informatii -> Hakoom Trophy page |Hakoom | Facebook | Hakoom.com
    Atunci probabil e vreun fiu de şeic

  19. #14959 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Care i faza cu Homefront Multiplayer demo ?
    Pana cand tine ?

  20. #14960 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Australian PS3 sales quadruple after price cuts | VG247
    incredibil ce impact a avut acea reducere de 50$ de dolari (50 era parca). Peste tot vanzarile s-au dublat sau si mai bine de atat. Se dau in alte tari console gratis si nu stiu eu? Vreau sa spun ca 50 de dolari nu e chiar asa de mult dupa parerea mea, dar pentru altii chiar e . In cazul asta, ood move Sony! Pana si Pachter crede ca se vor descurca bine de sarbatori anul asta: Pachter: Sony set to win the holidays | VG247

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts