Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 752 of 1175 FirstFirst ... 252 652 702 742 750 751 752 753 754 762 802 852 ... LastLast
Results 15,021 to 15,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15021 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    la ea sports te lasa sa joci pe RO dupa ce-l activezi pe UK. eu zic sa-ti faci un cont nou de uplay pe UK sau USA activezi jocul si te joci pe RO
    Gata am reusit, merci.

  2. #15022 SP
    Member awaytokill's Avatar
    ms gvingi

  3. #15023 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    o sa te tina doua luni dupa care o sa-ti crape iara.Io zic fa un back-up repede cu toate datele pe un hdd extern si pune banii la saltea pt un slim
    Ce crapa ? ce doua luni? de unde scoti statistica asta ?

  4. #15024 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar

  5. #15025 SP
    Junior Member Tiby1994's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Da, arata misto castile. Pacat ca nus wirelles,da oricum krek se aude super misto in ele.

  6. #15026 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Tiby1994 View Post
    Da, arata misto castile. Pacat ca nus wirelles,da oricum krek se aude super misto in ele.
    Nu trebuie sa arate "misto" sau sa fie wireless...sa nu ma deranjeze la urechi si sa se auda bine, asta conteaza.

  7. #15027 SP
    Member maweryck's Avatar

  8. #15028 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    am si eu o rugaminte.

    are cineva un cont de psn pe care nu il mai foloseste? am incercat sa imi fac unul si se pare ca psn este in mentenanta si nu imi pot creea cont pana nu se rezolva problema.

    ---------- Post added 05-09-2011 at 01:23 PM ----------

    gata am reusit. trebuia sa imi fac contul de pe ps3 si nu de pe pc.

  9. #15029 SP
    Member Moromete's Avatar
    ...e un student sarac din Bahrein, jocurile le primeste de la "fani"...si nu e el cel mai maniac...el e nr. 2 mondial nr.1 e un tip de 22 de ani din Kuwait ''Duck360''...ala e mult mai obsedat.

  10. #15030 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...e un student sarac din Bahrein, jocurile le primeste de la "fani"...si nu e el cel mai maniac...el e nr. 2 mondial nr.1 e un tip de 22 de ani din Kuwait ''Duck360''...ala e mult mai obsedat.
    Amin celor doi...

  11. #15031 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...e un student sarac din Bahrein, jocurile le primeste de la "fani"
    ...ii dau eu tot cadouri si fani.

  12. #15032 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Stie cineva pe unde se poate repara YLOD prin Bucuresti (Donely a zis ca nu face)?

    Am inteles ca sunt mai multi din provincie, dar decat sa stau sa o trimit cu posta, sa astept sa o repare si sa vina inapoi, mai bine iau una noua.

    L.E. si inca o intrebare... cum naiba scot un cd dintr-un PS3 phat de 60 GB (nu are fan test-ul) fara sa o desfac cu totul?

  13. #15033 SP
    Senior Member nina's Avatar
    fifa 12 demo va fi disponibil pentru toti?sau mi-ar trebui acel abonament playstation plus?

  14. #15034 SP
    Member jon209's Avatar
    E free pe data de 14 apare pe store

  15. #15035 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Eu am statie 5+1 d-asta [ http://forum.chip.ro/attachment.php?...1&d=1258068488 ] si cum pot conecta la el 5+1? ca am vazut la review-uri ca nu are audio out ca sa conectez statia la el, nici prin mufa de casti macar, cum il pot conecta? statia are 2+1 in (rosu si negru ), 5+1 ( rosu si negru prin 6 intrari si 5+1 pintr-o singura intrare ) cum as putea conecta? ca monitorul nu va avea HDMI

  16. #15036 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    5.1 scoate doar prin HDMI sau Digital Optic.

    PS3� | Audio Output Settings (Definirea parametrilor pentru ie?irea audio)

    Daca statia ta nu are intrare Digital Optic trebuie sa scoti sunetul prin HDMI catre TV (sau monitor cu boxe).

    ---------- Post added 05-09-2011 at 07:33 PM ----------

    Dar de ce nu vrei sa iei monitorul care ti l-am sugerat? Are si boxe si a mai si scazut pretul...
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Uite asta:
    Monitor / TV LED LG 21.5'', Wide, TV Tuner, Full HD, HDMI, Boxe, Negru, M2280D-PZ M2280D-PZ - eMAG.ro
    Are si DVB-C si Media Player incorporat. Data tot vrei sa iei ceva barem sa-l poti folosi la mai multe chestii...
    Quote Originally Posted by Biscuite View Post
    Eu am statie 5+1 d-asta [ http://forum.chip.ro/attachment.php?...1&d=1258068488 ] si cum pot conecta la el 5+1? ca am vazut la review-uri ca nu are audio out ca sa conectez statia la el, nici prin mufa de casti macar, cum il pot conecta? statia are 2+1 in (rosu si negru ), 5+1 ( rosu si negru prin 6 intrari si 5+1 pintr-o singura intrare ) cum as putea conecta? ca monitorul nu va avea HDMI

  17. #15037 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Monitorul care il vreau sa il cumpar, are doar VGA conector, deci nu pot altcumva sa il conectez? sau neaparat prin HDMI si nu are Digital Optic statia...

    Edit: Sistemu meu are iesiri de la TV cred, cu Y, Pb, Pr. S-Vid out, dar are 10cm cablul si ciudat ca cablul nu poate sa intre in statie, e prea micut

    ---------- Post added 05-09-2011 at 07:11 PM ----------

    Scuzati de double post, dar am gasit un monitor cu HDMI, are iesire jack de 3.5mm pentru casti, laptopu meu e conectat in statie prin mufa de casti, ca nu are alte iesiri laptopu, se aude foarte bine, pot conecta PS3 prin HDMI la monitor si statia prin mufa de casti la monitor cum am facut la laptop si sa am sunet in statie?

    E vorba de monitoru asta Monitor LCD BenQ 24'', Wide, Full HD, DVI, HDMI, Negru, G2420HD G2420HD-9H.L3ALB.QBE - eMAG.ro

  18. #15038 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    si de student sarac ce e isi permite sa se joace 24/7...

  19. #15039 SP
    Member BatsBike's Avatar
    ai un push de la mine pentru monitor ... am avut un model foarte asemanator(a se vedea la avatar) ... merita din plin,acel Benq ...

  20. #15040 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    O intrebare pentru cunoscatori:

    Call of duty:Modern Warfare,are trofee?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts