Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 1175 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 576 1076 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1501 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    eu stiam ca e peer-to-peer
    Nu e peer-to-peer. Headsetul nu provoaca lag.

  2. #1502 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Nu e peer-to-peer. Headsetul nu provoaca lag.
    Pai headsetul pe ce principiu merge?Nu face trafic?
    O sa testez si astazi, daca tu spui ca nu e p-t-p, poate din cauza canalului.

  3. #1503 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Nu-ti ia mult pana te obisnuiesti. N-are sens sa mai dai bani pe tastatura si mouse. Mai bine pastreaza-i pentru un joc/accesoriu.
    ok..nu vreau sa par batut in cap...insa nu mi s-a raspuns la intrebare
    stiu ca e de preferat sa ma obisnuiesc cu controllerul...dar in cazul in care eu nu sunt multumit de acest lucru...nu reusesc sa joc un shooter cu cele doua manete...pana pun tinta pe unul ma omoara...o modalitate keyboard+mouse cea mai buna ar fi?

  4. #1504 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Alt generator sack boy �nafară de ăsta nu este?

    Vreau să-l fac pe Lance Bean (yeah, Lance Bean Woooooooo!) din Contra și nu prea am opțiuni pe acel site...
    Attached Images Attached Images contra.jpg

  5. #1505 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    te sfatuiesc sa te orientezi la un hd man. sincer merita cu varf si indesat (acum depinde si de bugetul tau...dar 19 e small si la ce pret am vazut acolo e f scump)

    asta am eu: Monitor LCD Benq E2400HD, 24", Glossy Black 9H.Y3WLA.TBE

    te ajut cu un cupon de 3% reducere la ei (il am de la achiz mea)
    intrebare, monitorul preia si audio pe HDMI? se aude sunetul in boxele lui? sau pot sa ii pun casti ca sa ma joc in liniste? thanks

  6. #1506 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    intrebare, monitorul preia si audio pe HDMI? se aude sunetul in boxele lui? sau pot sa ii pun casti ca sa ma joc in liniste? thanks
    Da, preia audio de pe HDMI si are mufa de casti.

  7. #1507 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Da, preia audio de pe HDMI si are mufa de casti.
    perfect adevarat. eu sunetul il tin prin comp pe optic (castile din boxe) dar am incercat si direct pe hdmi si merge snur

  8. #1508 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    ok..nu vreau sa par batut in cap...insa nu mi s-a raspuns la intrebare
    stiu ca e de preferat sa ma obisnuiesc cu controllerul...dar in cazul in care eu nu sunt multumit de acest lucru...nu reusesc sa joc un shooter cu cele doua manete...pana pun tinta pe unul ma omoara...o modalitate keyboard+mouse cea mai buna ar fi?

    Ai putea sa astepti asta: (engadget)

    Cica e lansat prin mai, dar presupun ca vom vedea niste review-uri mai devreme.
    Attached Images Attached Images mobi.jpg

  9. #1509 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Zi-mi si mie cum a fost cu versiunea 1? Cum se comporta in jocuri?

  10. #1510 SP
    Manager paul's Avatar

  11. #1511 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Deci nu stiam si numai ca am aflat. Asa ca va zic si voua (sigur nu stiti toti). Sigla playstation, aceea de langa drive (pe unde bagi discurile oin consola), se poate roti in functie de cum iti pozitionezi consola, vertical sau orizontal. E doar estetic, stiu, dar e cool !

  12. #1512 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Deci nu stiam si numai ca am aflat. Asa ca va zic si voua (sigur nu stiti toti). Sigla playstation, aceea de langa drive (pe unde bagi discurile oin consola), se poate roti in functie de cum iti pozitionezi consola, vertical sau orizontal. E doar estetic, stiu, dar e cool !

    cooool i flipped mine

  13. #1513 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ok, mi-a mai venit o idee. Poate e veche rau dar n-am gasit-o nicaieri. Deci un utilizator daca face download unui joc de pe PSS (il cumpara bineinteles) pe consola lui poate sa-l mai downlodeze de cate ori vrea, corect? Bun, atunci ce ar fi daca ar veni altcineva cu hdd din consola lui si ar pune-o in consola celui care a luat jocul de pe PSS? Merge sa re-downlodeze?

  14. #1514 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Deci nu stiam si numai ca am aflat. Asa ca va zic si voua (sigur nu stiti toti). Sigla playstation, aceea de langa drive (pe unde bagi discurile oin consola), se poate roti in functie de cum iti pozitionezi consola, vertical sau orizontal. E doar estetic, stiu, dar e cool !
    Eu cand am aflat, am crezut ca e defecta consola

  15. #1515 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Deci nu stiam si numai ca am aflat. Asa ca va zic si voua (sigur nu stiti toti). Sigla playstation, aceea de langa drive (pe unde bagi discurile oin consola), se poate roti in functie de cum iti pozitionezi consola, vertical sau orizontal. E doar estetic, stiu, dar e cool !

    este valabil de la PS2 phat

    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Ok, mi-a mai venit o idee. Poate e veche rau dar n-am gasit-o nicaieri. Deci un utilizator daca face download unui joc de pe PSS (il cumpara bineinteles) pe consola lui poate sa-l mai downlodeze de cate ori vrea, corect? Bun, atunci ce ar fi daca ar veni altcineva cu hdd din consola lui si ar pune-o in consola celui care a luat jocul de pe PSS? Merge sa re-downlodeze?
    nu o sa mearga pt ca va trebui sa refaca OS. si asa va pierde tot ce are pe al lui.

  16. #1516 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Au aparut primele detalii despre jocul Cod MW2. Tilted Screen First COD6 Details Ce parere aveti? Eu de abia il astept .

    pff, se pare ca acea lista e un fals Infinity Ward Debunks Rumored Call of Duty: Modern Warfare 2 Features: News from 1UP.com

  17. #1517 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Eu nu prea il astept, daca iar este ca si cod waw cu 0 AA si niste texturi...
    Gameplay wise ii fun, dar nu mai fun ca si killzone 2 daca nu fac niste inbunatatiri majore la engine eu nu cred ca'l cumpar.

  18. #1518 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am si eu o problema , am bagat si eu Cod4 sa ma joc online si nu ma lasa sa joc imi zice descarcando adjutes o fi din cauza ca nu am mai jucat de 2 luni ?, mi-a zis cineva ca mi-au dat ban pt ca nu am mai intrat de mult se poate da ban pt asa ceva?

  19. #1519 SP
    Junior Member ClauBauBau's Avatar

    Question Problema Joc Online

    Tot incerc de vreo 2 3 luni sa ma conectez ONLINE la un jok pe nume Round Night 3 - Jocul acela de BOX si de fiecare data imi zice ca deocamdata serverele de la EA nu sunt disponibile sa mai incerc mai tarziu!
    Ce se poate face ? Voi a-ti mai intalnit asa ceva?

  20. #1520 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    am si eu o problema , am bagat si eu Cod4 sa ma joc online si nu ma lasa sa joc imi zice descarcando adjutes o fi din cauza ca nu am mai jucat de 2 luni ?, mi-a zis cineva ca mi-au dat ban pt ca nu am mai intrat de mult se poate da ban pt asa ceva?
    nu iei ban pt ca nu ai jucat demult sigur

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 1175 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 576 1076 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts