Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 761 of 1175 FirstFirst ... 261 661 711 751 759 760 761 762 763 771 811 861 ... LastLast
Results 15,201 to 15,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15201 SP
    Member paulone's Avatar
    o intrebare de noob.rog nu dati cu pietre
    camera web de ps3 merge sa comunici cu ea doar cu alt posesor de ps3 cu camera dedicata, sau merge sa comunici cu cineva care are doar pc cu camera web obisnuita?

  2. #15202 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avand in vedere ca poti face video chat doar cu cei din lista de prieteni (PSN Friends), nu cred ca vei putea comunica cu cineva care are PC.
    PS3 How To: Starting a Video Chat � PlayStation Blog



    Poate doar daca gasesti un site, gen Chatroulette, prin care sa comunici nu cineva de pe PC...

  3. #15203 SP
    Member cisse's Avatar
    salutare tuturor,
    pe scurt intrebarea mea ar fi: foloseste cineva router cu conexiune de internet de la UPC?
    In momentul de fata am o conexiune de internet de la o retea de cartier si as vrea sa trec pe UPC.
    Pe conexiunea actuala am ip fix si am putut sa setez routerul si sa conectez si ps3.
    Sunt ceva probleme in a conecta ps3-ul la un router care are in spate conexiune de internet de la UPC cu ip dinamic?

    Multam!

  4. #15204 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Merge bine. Cu un d-link dir-600 ma tot deconecta pana am pust cfw. Dupa aia ...

  5. #15205 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    @cisse: eu nu am intampinat probleme pana acum, merge bine
    ps3, laptop si xbox 360 sunt prin ala si merge netul perfect

  6. #15206 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by cisse View Post
    salutare tuturor,
    pe scurt intrebarea mea ar fi: foloseste cineva router cu conexiune de internet de la UPC?
    In momentul de fata am o conexiune de internet de la o retea de cartier si as vrea sa trec pe UPC.
    Pe conexiunea actuala am ip fix si am putut sa setez routerul si sa conectez si ps3.
    Sunt ceva probleme in a conecta ps3-ul la un router care are in spate conexiune de internet de la UPC cu ip dinamic?

    Multam!
    Eu am net de la RDS si am IP dinamic... Nu am nici o problema in a conecta PS3-ul la ruter.
    Daca ma gandesc bine... cand am pierdut in cupa eram la cineva care are net de la UPC. Cei drept folosea PS3-ul pe wireless...

  7. #15207 SP
    Member cisse's Avatar
    @gvingi76, drac_baltat & dudel : multumesc de raspunsuri!

  8. #15208 SP
    Junior Member iddark's Avatar
    Am si eu urmatoarea problema, azi ma jucam midnight club si mi dat freeze ps3-ul dupa care au urmat inca vreo 6 freez-uri intr un interval de 30 min unul fata de celalalt, nu mi s a mai intamplat niciodata.I am dat restore default settings dar tot la fel face.Ce pot sa fac in cazul asta?As fi recunoscator daca m ati ajuta sa gasesc problema!

  9. #15209 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iddark View Post
    Am si eu urmatoarea problema, azi ma jucam midnight club si mi dat freeze ps3-ul dupa care au urmat inca vreo 6 freez-uri intr un interval de 30 min unul fata de celalalt, nu mi s a mai intamplat niciodata.I am dat restore default settings dar tot la fel face.Ce pot sa fac in cazul asta?As fi recunoscator daca m ati ajuta sa gasesc problema!
    Ce varianta de ps3 ai?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  10. #15210 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by iddark View Post
    Am si eu urmatoarea problema, azi ma jucam midnight club si mi dat freeze ps3-ul dupa care au urmat inca vreo 6 freez-uri intr un interval de 30 min unul fata de celalalt, nu mi s a mai intamplat niciodata.I am dat restore default settings dar tot la fel face.Ce pot sa fac in cazul asta?As fi recunoscator daca m ati ajuta sa gasesc problema!
    La restul jocurilor face asa?
    Daca face numai la jocul asta face tot in acelasi loc? Nu-s sigur dar s-ar putea o salvare corupta sa cauzeze freezuri . Am gasit pe google un tip care zicea ca o patit la gow3...

  11. #15211 SP
    Junior Member iddark's Avatar
    am modelul slim 250 GB varianta cu inFamous si Killzone 2 in alte jocuri nu am incercat ca nu am la mine niciunul momentan ca nu sunt acasa...

  12. #15212 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iddark View Post
    am modelul slim 250 GB varianta cu inFamous si Killzone 2 in alte jocuri nu am incercat ca nu am la mine niciunul momentan ca nu sunt acasa...
    �ncearcă si la alte jocuri,daca face la fel �nseamnă ca se duce blocul optic

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  13. #15213 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Poate e un newb question, dar asta e...cum pot folosi un ps2 controller pe ps3 ? imi ajunge acel usb convertor ?

  14. #15214 SP
    Member florent's Avatar
    Da , trebuie convertorul..dar o sa-ti faca probleme in jocurile unde ai pressure sensitivity..de exemplu Fifa 11 nu poti juca cu controller PS2 pentru ca pasele sau suturile sunt foarte incete , moi..

  15. #15215 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    am o problema !!!! deci vreau sa vorbesc cu el prin voice/video chat in meniu din ps3. amandoi avem casca sony. am incercat amandoi, dar nu merge.
    cand il invit, el da join, dar mie imi apare ca nu s-a conectat si lui ii apare ca eu nu m-am conectat. poate trebuie sa avem amandoi o camera web pentru ps3. sa imi raspunda cineva, multumesc

  16. #15216 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    O data ce ai instalat un joc pe ps3, il poti juca online si pe alte console sau doar pe cea pe care a fost activat initial?

  17. #15217 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Mi'am uitat parola de la contul de PSN.
    Am mers frumos pe site-ul Playstation UK,Forgot My Password. Imi apare asta:

    Site Maintenance Notice

    The server is currently down for maintenance.

    We apologize for the inconvenience. Please try again later.


    Asta mi'a aratat si acum 3 zile,si acum 5 zile,si acum o saptamana.
    Exista vreo posibilitate sa mai imi aflu vreodata parola?
    Momentan,nu am nevoie sa o stiu,pe PS3 am bifat Auto Sign In'u'. Dar,normal,vreau sa o stiu.

  18. #15218 SP
    Junior Member Tiby1994's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai1 View Post
    O data ce ai instalat un joc pe ps3, il poti juca online si pe alte console sau doar pe cea pe care a fost activat initial?
    Poti juca si pe alte console jocul on-line. Am incercat si eu si merge.

  19. #15219 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu cred ca se aplica la toate jocurile,de exemplu cele care cer pass code?parca trebuie sa platesti pentru acel pass code ca sa joci online
    nu stiu cum e la ps3,dar la xbox360 poti porta contul de pe o consola pe alta ca are recovery.la ps3 e la fel?

  20. #15220 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai1 View Post
    O data ce ai instalat un joc pe ps3, il poti juca online si pe alte console sau doar pe cea pe care a fost activat initial?
    Intrebarea initiala ramane valabila, mai astept cateva raspunsuri pentru certitudine. Multumesc @Tiby1994 pentru raspuns.

    Exista diferenta de fiabilitate intre modelele de ps3 slim ? 120-160-250 si 320gb?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts