Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 766 of 1175 FirstFirst ... 266 666 716 756 764 765 766 767 768 776 816 866 ... LastLast
Results 15,301 to 15,320 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15301 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  2. #15302 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    un serviciu destul de bun daca nu ai PS2 da vrei neaparat sa joci jocurile respective... poate si mai bun pentru ca uneori degeaba ai Ps2 daca jocul X e extrem de rar sau scump in retail version. deci de acuma o sa avem la Ps Store si categorie PS2 classics

  3. #15303 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar



  4. #15304 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Băiat de treabă Michael ăsta! E Michael despre care vorbea și Kevin Butler la evenimentul ăla al angajaților GameStop.

  5. #15305 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ma poate lamuri si pe mine cineva cu acest Michael ?Adica I get he MADE it ! But seriously enlighten me ?
    On: Stie cineva daca vor fi disponibile pe PS2 Classics si Devil May Cry series? ( 1 si 3 in principal )Eu sper ca da!

  6. #15306 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Michael = Random Gamer

    ...sau poate e un fel de Stallion al X360-ului (cu cele mai multe platine and stuff)

  7. #15307 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    prin Michael ei se refera la gamerii de zi cu zi. Numai ca in loc sa le spune la un mod general, ei au decis sa le spuna Michael (axton, TU esti Michael ..la fel ca noi toti ceilalti de pe CG si nu numai). Si prin acest video, cei del a Sony doresc sa le multumeasca gamerilor care le sunt alaturi, care le-au jucat jocurile, care i-au sustinut din totdeauna etc. Deaia la sfarsit zic toti: To Michael. Sper ca ai inteles . Eu cel putin la asta cred ca se refera...

  8. #15308 SP
    Junior Member Liviu20's Avatar
    Stie cineva cum pot conecta ps3ul la un monitor vga lg 1934s? Am cumparat cablurile acelea vga wii/ps3 am inteles ca pentru un monitor vga nu trebue sa aiba monitorul hdcp. Cand conectez consola la monitor unu apare out of range, am tinut apasat butonul power cum scrie in toate tutorialele de pe google sau youtube.
    edit: am inteles ca out of range este din cauza rezolutiei prea mari, sa fie monitorul prea slab?

  9. #15309 SP
    Member paulone's Avatar
    mda, am reusit sa trec la Mafia 2, n-a mai facut acel bug da sincer inghetasem, am crezut ca are discul ceva

  10. #15310 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    mda, am reusit sa trec la Mafia 2, n-a mai facut acel bug da sincer inghetasem, am crezut ca are discul ceva
    Cum ai rezolvat?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  11. #15311 SP
    Junior Member Catani's Avatar
    Pot conecta orice casti bluetooth la consola, chiar si cele auto ? Ma intereseaza pentru chat in timpul unui joc nu sa ascult muzica sau altceva.
    Daca se poate trebuie sa urmaresc ceva cand aleg casca sau e buna oricare ?
    Astept raspuns, multumesc.

  12. #15312 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Cum ai rezolvat?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    pur si simplu am reluat levelul fara sa sterg game data...

  13. #15313 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Salut tuturor.Am si eu doua intrebari legate de ps3:
    1 Imi poate spune si mie cineva cum vorbesc cu alti player la anumite jocuri?.Ar fi foarte cool daca mi-ati putea spune cum vorbesc cu alti jucatori la dark souls,acela interesandu-ma cel mai mult.
    2.As vrea sa fac si eu walkthrough la jocuri,dar nu stiu cum.Imi poate spune cineva?

  14. #15314 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    1. Nu poți vorbi cu alți jucători �n Dark Souls deoarece nu s-a implementat această opțiune �n joc. �n majoritatea jocurilor cu multiplayer comunicarea cu ceilalți gameri este posibilă, �nsă Dark Souls este .. mai special.

    2. Ca să poți face walktrough trebuie �n primul r�nd să poți �nregistra de pe consolă, lucru destul de costisitor. �n al doilea r�nd ai nevoie de puțin talent narativ.

  15. #15315 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    1. Nu poți vorbi cu alți jucători �n Dark Souls deoarece nu s-a implementat această opțiune �n joc. �n majoritatea jocurilor cu multiplayer comunicarea cu ceilalți gameri este posibilă, �nsă Dark Souls este .. mai special.

    2. Ca să poți face walktrough trebuie �n primul r�nd să poți �nregistra de pe consolă, lucru destul de costisitor. �n al doilea r�nd ai nevoie de puțin talent narativ.
    Multumesc pt raspunsuri

  16. #15316 SP
    Junior Member Liviu20's Avatar
    am rezolvat

  17. #15317 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stie cineva daca acel TV 3D prezentat de Sony la E3 impreuna cu jocul Resistance 3 si o pereche de ochelari 3D s-a lansat si unde se gaseste de cumparat?

  18. #15318 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sony 3D monitor hits in November, Resistance 3 now a preorder bonus - News at GameSpot

    Noiembrie.


    Intrebare: daca vreau sa conectez ps3-ul la un monitor cu Dvi prin adaptor hdmi->dvi cum pot scoate sunetul?

  19. #15319 SP
    Junior Member pescarus07's Avatar
    La un calculator am reusit sa transmit sunetul prin cablul DVI la un monitor cu boxe si intrare DVI . Probabil nu vei avea nici o problema cu acest adaptor.

  20. #15320 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am un ps3 slim de 320gb si de la o vreme a inceput sa scoata un sunte ciudat. Un fel de zaganit, dar un zaganit de la ceva care se invarte.Se aude si cand am cd bagat inauntru si cand nu am nimic inauntru.Nu se aude mereu, mai face pauze cam de cateva secunde apoi iara se aude.Ce parere aveti, trebuie sa fac ceva ? Acum cateva saptamani i-am scos hdd sa il sterg. Oare o fi de la asta? Va rog ajutati-ma......

    ---------- Post added 14-10-2011 at 11:23 AM ----------

    ma ajuta cineva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts