Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 1175 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 1077 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1521 SP
    Member psycho-07's Avatar
    atunci care e problema de nu imi merge online

  2. #1522 SP
    Junior Member ClauBauBau's Avatar

    Question Problema Joc Online

    Am o problema cu Fight Night Round 3 ! De fiecare data cand vreau sa ma conectez ONLINE sa ma jok imi spune ca serverele EA SPORTS sunt ocupate pt monent si sa revin mai tarziu ! A mai intalnit careva problema aceasta si ce este de facut ???

  3. #1523 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #1524 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    atunci care e problema de nu imi merge online
    Nu ma pricep asa de tare la PS3 si probleme corelate dar "descarcando adjutes" eu cred ca este de fapt "descargando adjudes" (te rog verifica), iar aceasta din urma inseamna atat in spaniola cat si in portugheza "(se) descarca premii" si ar putea sa insemne "downloading trophies" sau "descarcare de actualizari gratuite", desi pentru oricare dintre versiunile "adaptate" de mine exista un cuvant bine definit in limbile respective, altul decat "adjudes" - acesta, insemnand, oricum "premiu".

    Nu-mi dau seama cat te ajuta, dar poate preiau de aici cei care stiu cum e cu actualizarile nefinalizate or something.

  5. #1525 SP
    Member psycho-07's Avatar
    da asa se scrie e in spaniola jocu , inseamna ca trebuie sa il las mai mult pana isi termina el nebuniile

    gata am rezolvat problema datorita lu tavitzus

  6. #1526 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    O stire pe care multi dintre noi o asteptau cu nerabdare: PlayFire unveils official PlayStation Trophy cards

  7. #1527 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Au aparut trophies pentru Unreal Tournament III:
    PS3Trophies.org - Unreal Tournament 3 Trophies List

  8. #1528 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    adjustes inseamna setari. nu am citit ce s-a postat inainte, deci nu stiu despre ce joc e vorba, dar "descargando ajustes" s-ar traduce "descarcare de setari"

  9. #1529 SP
    Member psycho-07's Avatar
    trebuia sa dau restart la ps3

  10. #1530 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Mi-am cumparat un headset Nokia si vreau sa stiu daca pot sa-l folosesc la PS3.
    Daca se poate, spuneti-mi si mie cum si ce trebuie setat si cum incerc sa vad daca merge. Multumesc

  11. #1531 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nokia am si eu si merge. Il conectezi din meniul de accesorii.
    Are cineva idee unde pot gasi un cablu ca cel din link sau ceva asemanator? Amazon.com: Component Video Adapter Converts Component Video To D-sub 15 Pin: Electronics

  12. #1532 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Are cineva idee unde pot gasi un cablu ca cel din link sau ceva asemanator? Amazon.com: Component Video Adapter Converts Component Video To D-sub 15 Pin: Electronics
    Incearca si cu un telefon la Vitacom: VITACOM Electronics sau comanda direct de pe amazon.co.uk prin Robertdinu.

  13. #1533 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    In magazinele de pe la noi nu sunt sanse? Inca nu am cautat, dar vreau sa stiu daca am vreo sansa!

  14. #1534 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nokia am si eu si merge. Il conectezi din meniul de accesorii.
    Nu merge. Imi tot scrie "Scanning" si nu gaseste nimic.

  15. #1535 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Da un reset la headset. La al meu trebuie sa dau de volum in sus si sa tin apasat pe butonul de stingere cateva secunde pana apare o luminita la led.

  16. #1536 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Da un reset la headset. La al meu trebuie sa dau de volum in sus si sa tin apasat pe butonul de stingere cateva secunde pana apare o luminita la led.
    A mers pana la urma. Thx !

  17. #1537 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Merita cumparate trigger-ele astea de PS3?Are cineva si e multumit?
    Play.com (UK) : Gioteck Real Triggers For PS3 : PlayStation3 - Free Delivery

  18. #1538 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Merita cumparate trigger-ele astea de PS3?Are cineva si e multumit?
    Play.com (UK) : Gioteck Real Triggers For PS3 : PlayStation3 - Free Delivery
    Da, am cumparat eu. Pt. jocuri care folosesc triggerele pentru firing sau jocuri auto, fara ele este crima si pedeapsa. Ar trebui sa se gaseasca in orice pachet cu DS3...

  19. #1539 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mersi mane.Din fericire nu joc nici shooting si nici auto pe PS3, deci o sa zic pass.

  20. #1540 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Merita cumparate trigger-ele astea de PS3?Are cineva si e multumit?
    Play.com (UK) : Gioteck Real Triggers For PS3 : PlayStation3 - Free Delivery
    S unt foarte multumit de ele, inclusiv la fifa ma ajuta .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 1175 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 1077 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts