Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 770 of 1175 FirstFirst ... 270 670 720 760 768 769 770 771 772 780 820 870 ... LastLast
Results 15,381 to 15,400 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15381 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    According to Doug Creutz, a Cowen & Company analyst, GTA 5 won�t be release before march 2012.

    The chance Take Two launches Grand Theft Auto V in the next financial year is too slim.
    After the release of Take Two�s financial results, Doug Creutz made the forecast in which the next GTA isn�t mentionned.


    Michael Pachter, the famous Wedbush analyst, affirmed in december 2010 that GTA 5 is in development.
    He expects that it would be released by Q4:12 at the latest, as the contracts of the 3 main employees working on the GTA series developement (Dan Houser, Sam and Les Benzies) expire next year in january 2012.


    According to the famous video game analyst Michael Pachter, GTA 5 will be released in late 2011.

    He strongly believes that it will come out before January 2012, when many contracts of the major employees working on the GTA series expire, including Leslie Benzies, Sam & Dan Houser.

    Michael Pachter said the main employees working on that project would be motivated to release a new GTA before the end of their contract in order to negociate a new contract with Rockstar.

    He continued that Max Payne 3 would be on the �back burner� to have more time to work on Grand Theft Auto V.
    Anyway between now and then, Take Two has some other aces up its sleeve, like LA Noire, X-Com and Duke Nukem Forever.
    Ce parere aveti?

    Sursa: Aici

  2. #15382 SP
    Ω Pira's Avatar
    are aer din belsug, e pusa pe o suprafata plana cu mult spatiu gol in spate, de supraincalzit nu cred ca nu ardea ca si cand ai juca 8-10 ore cum stiu pe un tovaras da, bip-urile au fost ca si cand s-ar fi dat restart dupa ce am dat quit game... si asa consider si eu ca 4 ore nu-s cine stie ce, oricum decat in weekend ce joc asa cu orele sa zic cateva ore constant, ca in rest nu prea am timp. am un tovaras care o foloseste zilnic minim 5-6 ore, e dependent de gaming si are consola din 2008 si nu a avut probleme cu ea decat freezuri...nu stiu daca a patit ca si mine, desi m-am interesat si e normal sa-si dea restart consola cand dai quit la un joc, din cand in cand, de obicei la cele ce nu se pot instala cum e fifa. ma bucur ca nu are ceva grav consola, m-am temut pt o clipa desi inca e in garantie daca a mai patit cineva asa il rog sa posteze sa fiu 100% linistit. va multumesc!

  3. #15383 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Daca vine ca launch title pentru ps4 e vis

  4. #15384 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Mai intai sa vina PS4 si dupa sa ne gandim la jocuri .
    Consolele sunt cele mai chinuite in perioada asta . Jocuri foarte bune , dar " pe low detail pe console ".
    Un ps4 echivalent cu un PC i7 quad core sau un six core amd + 4 - 8 gb ram si o placa minim 580 - 6970 , max 590 - 6990 . Ar tine vreo 6 ani lejer .

  5. #15385 SP
    Junior Member soprano's Avatar
    am si eu o problema... am de o saptamana un ps3 slim 160gb, si tot primesc eroarea "the connection to the server timed out 80710092", de fiecare data cand vreau sa intru pe psn.
    putin ajutor, va roooog

  6. #15386 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ar fi trebuit sa dai mai multe detalii, macar daca ai router sau nu..
    da restart la conexiunea aia de net,

  7. #15387 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    are aer din belsug, e pusa pe o suprafata plana cu mult spatiu gol in spate, de supraincalzit nu cred ca nu ardea ca si cand ai juca 8-10 ore cum stiu pe un tovaras da, bip-urile au fost ca si cand s-ar fi dat restart dupa ce am dat quit game... si asa consider si eu ca 4 ore nu-s cine stie ce, oricum decat in weekend ce joc asa cu orele sa zic cateva ore constant, ca in rest nu prea am timp. am un tovaras care o foloseste zilnic minim 5-6 ore, e dependent de gaming si are consola din 2008 si nu a avut probleme cu ea decat freezuri...nu stiu daca a patit ca si mine, desi m-am interesat si e normal sa-si dea restart consola cand dai quit la un joc, din cand in cand, de obicei la cele ce nu se pot instala cum e fifa. ma bucur ca nu are ceva grav consola, m-am temut pt o clipa desi inca e in garantie daca a mai patit cineva asa il rog sa posteze sa fiu 100% linistit. va multumesc!
    Am patit la fel si un amic de-al meu tot cu fifa

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #15388 SP
    Junior Member soprano's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ar fi trebuit sa dai mai multe detalii, macar daca ai router sau nu..
    da restart la conexiunea aia de net,
    Nu am router.. am doar cablu de retea conectat la switch-ul provider-ului de net.

  9. #15389 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pentru ce ar avea nevoie de atata putere ? Vezi PS3-ul care are 256MB RAM si 256MB VRAM+ Cell (care e baza) , si uita-te ce au putut sa scoata din atatea resurse ( Uncharted 2-3, Killzone 2-3 etc..).
    Pe PS4 ma astept la 1GB RAM si 1GB VRAM si un Cell imbunatatit, la un pret de vreo 400$.

  10. #15390 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    PS3ul are o placa video echivalenta cu maximul din acea perioada, cam putin RAM (raportat la PCurile de atunci) si un procesor foarte bun. Oricum eu sper sa vedem ray tracing pe urmatoarea generatie, desi cred ca e oarecum imposibil.

  11. #15391 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    Stiti cumva daca in perioada sarbatorilor de iarna vor fi reduceri la PS3? As vrea sa imi cumpar si eu unul, in special pentru jocul NBA 2k12, dar si pt altele. Nu vreau sa modez consola, nu cred ca merita, mai ales ca nu sunt un gamer asa de inrait. Stiti cumva oferte / preturi mai scazute la anumite magazine? Eu sunt din Bacau. Daca stiti din Bucuresti am si rude acolo

  12. #15392 SP
    Junior Member madskillz's Avatar
    de ce se vad clipurile pe ytube la 240p ? solutii ceva?

  13. #15393 SP
    Junior Member madskillz's Avatar
    Junior Member







    de ce se vad clipurile pe ytube la 240p ? solutii ceva?

  14. #15394 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vazusem acum o saptamana la Flanco oferta - PS3 slim 160GB la 590 de ron! Nu-mi venea sa cred cand am vazut... da o fuga poate prinzi ceva.

  15. #15395 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Vazusem acum o saptamana la Flanco oferta - PS3 slim 160GB la 590 de ron! Nu-mi venea sa cred cand am vazut... da o fuga poate prinzi ceva.

    A fost doar la deschiderea noilor magazine...
    S-a terminat stocul in 5 min de la deschidere.

  16. #15396 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Vazusem acum o saptamana la Flanco oferta - PS3 slim 160GB la 590 de ron! Nu-mi venea sa cred cand am vazut... da o fuga poate prinzi ceva.
    la care flanco? in bucuresti?

    @gvingi76 sigur nu mai este?

  17. #15397 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  18. #15398 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    s-a deschis un flanco la Unirii in Bucuresti intr-o vineri. In a doua saptamana a lunii octombrie parca. Deja de vineri seara nu mai erau console. Multi au luat ca sa dea mai departe.

    Daca mai stiti ceva informatii ar fi grozav. In Bacau PS3 Slim 160 GB e 1050 lei la Altex. Cel mai ieftin din oras in perioada asta.

  19. #15399 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am un ps3 slim de 320 gb. Si se aude un zorganit de la ceva care se invarte. Se aude si cand am cd inauntru si cand nu am. Am aflat ca aceasta problema e din cauza prafului. Am avut foarte mult praf in camera unde tin ps3 (au refacut ceva si sa facut foarte mult praf negru si dess). Am dat cu aspiratorul pe la spate, unde iese aerul cald, dar tot se mai aude. Am dat la maxim aspiratorul (e bine ?) si tot se aude, nu stiu ce sa fac. El functioneaza perfect, dar ma pune pe ganduri sa nu se strice. Imi puteti da cateva sfaturi ?

    P.S:mai am garantie la el

  20. #15400 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    ma ajuta careva la problema de mai sus

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts