Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 778 of 1175 FirstFirst ... 278 678 728 768 776 777 778 779 780 788 828 878 ... LastLast
Results 15,541 to 15,560 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15541 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    @tmpaul95 exista cablu special Monitor - Ps3 sau mai este si solutia adaptorului.
    ez-mv-vga.174211248_std.jpg

  2. #15542 SP
    Junior Member tmpaul95's Avatar
    stii cumva de unde as putea achizitiona acest cablu sau care este solutia adaptorului?

  3. #15543 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sincer si eu imi doresc odata cu anuntarea unui PS4 sa se faca o schimbare totala a PSN, chit ca e contra cost

  4. #15544 SP
    Member BatsBike's Avatar
    +1 pentru un SLIM(nu neaparat din magazin) ... muuult mai mici sansele de YLOD(moartea blocului optic) ... apoi,fara modare(n'are farmec,mai bine ramai la PC) ...

  5. #15545 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    am si eu o intrebare... sper sa nu deranjez.... vreau sa folosesc un mail pe care am deja cont facut pt play station.... pt a imi face un alt id in care contul sa fie pe romania... cel vechi fiind pe uk.... pot sa mut id-ul de pe uk pe alt mail sau cum sa fac? nu doresc sa schimb maiul asta pt ca il folosesc cel mai des.... merci

    ---------- Post added 24-11-2011 at 10:11 AM ----------

    am observat niste filmulete pe youtube ceva de genul "How to Change your Playstation Network Id" o fii bine sa incerc asa? doar ca vad ca tre sa trec pe acolo japonia si mai stiu eu ce? ce pot face? daca stie cineva va rog sa imi spuneti

  6. #15546 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  7. #15547 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    siii inca ceva... tot citesc pe forumuri sii mai aflu cate ceva... daca mult un id online pe un alt mail.... si apoi sterg acel mail... oare se sterge si id-ul online pt ca apoi sa il folosesc pe un alt mail sii sa trec la tara Romania? stie careva? merci inca odata si scuze pt insistente...

  8. #15548 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ID-ul nu-l poti schimba. Si nu poti schimba tara ID-ului.

    Iar ce zici tu acolo... Schimb mailul pentru ID-ul de UK si apoi stergi mailul? Cel mai probabil nu vei mai putea primi mailuri de la ei pentru contul respectiv. Iar daca se observa ca mailul din setarile contului nu mai este valabil, la prima logare te va pune sa introduci un mail valid sau nu vei mai putea folosi acel ID(dar el va exisat si nu il vei putea folosi pentru a crea alt cont).

    http://ps3explained.com/intermediate...a-psn-account/

    Can I delete a PLAYSTATION�Network account?
    FAQ #342 (updated 2007-11-21)

    Once a PLAYSTATION Network account is created, it cannot be deleted. If you would like to use a new (different) account, you will have to create an entirely new PLAYSTATION Network account.

    Note: Purchased content cannot be transferred between different PLAYSTATION Network accounts. We apologize for any inconvenience.

    How do I terminate my PLAYSTATION�Network account?
    FAQ #222 (updated 2008-03-24)

    Once a PLAYSTATION Network account is created, you can not delete it, although it can be terminated. To terminate a PLAYSTATION Network account, please contact Sony Computer Entertainment America’s (SCEA) Consumer Services’ Accounts and Billing line at 1-877-971-7669.
    Pentru mai multe lamuriri poti folosi linkul asta: http://ps3explained.com/tags/beginner/

  9. #15549 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    ok... multumesc mult pt lamuriri... o alta intrebare... salvarile de la jocuri... le pot muta de pe un user pe altul? adica doresc sa imi creez un alt id online cu alta adresa dar as dorii sa plec tot de la stadiu asta.. ms inca odata

  10. #15550 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu. O vei lua de la 0(zero)

  11. #15551 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    ok... multumesc mult pt lamuriri... o alta intrebare... salvarile de la jocuri... le pot muta de pe un user pe altul? adica doresc sa imi creez un alt id online cu alta adresa dar as dorii sa plec tot de la stadiu asta.. ms inca odata
    Poti daca faci back-up la profil si folosesti acelasi profil. Nu poti transfera salvarile intre doua conturi.

  12. #15552 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    la profil te referi la userul creat pe play station sau? ca eu o sa imi schimb doar mailul cu care sunt inregistrat id-ul online si tara...ala pot sa il las asa...? backup de unde fac? scuze ca pun atatea intrebari dar nu prea ma pricep... ms

  13. #15553 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai daca schimbi doar mail-ul contului nu ai de ce sa faci back-up, asta faci doar in cazul in care schimbi consola sau HDD-ul.

  14. #15554 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    la profil te referi la userul creat pe play station sau? ca eu o sa imi schimb doar mailul cu care sunt inregistrat id-ul online si tara...ala pot sa il las asa...? backup de unde fac? scuze ca pun atatea intrebari dar nu prea ma pricep... ms
    Nu face modificarea de user de PSN pe acel user de consola. Creaza alt user pe consola pe care sa-l faci default, dar pastreaza-l si pe cel pe care ai contul de UK. Nu te deranjaza cu nimic si te va ajuta pe viitor.

  15. #15555 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Doamne ce oribil e PSN-ul. Nu-i de mirare ca-i gratis. Nota 2!

    ...incep sa regret ca mi-am luat PS3.
    Dar mufa de alimentare din spate ai vazut-o? Oribil design. Ca sa nu mai amintesc de cea USB, absolut hidoasa. Deal breaker, ce sa mai...

    Prostii. Pune mana si joaca, ca ai ce pe PS3.

  16. #15556 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Doamne ce oribil e PSN-ul. Nu-i de mirare ca-i gratis. Nota 2!

    ...incep sa regret ca mi-am luat PS3.
    80% din utilitatea PSN este aceea de a scoate ochii "ce vrei domne, e gratis, tu dai bani la xbox esti fraier"

  17. #15557 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Doamne ce oribil e PSN-ul. Nu-i de mirare ca-i gratis. Nota 2!

    ...incep sa regret ca mi-am luat PS3.
    Te asteptam la un U3 multi ca sa-ti schimbi parerea

  18. #15558 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    80% din utilitatea PSN este aceea de a scoate ochii "ce vrei domne, e gratis, tu dai bani la xbox esti fraier"
    De unde ai tras concluzia asta nu stiu! Anyway...prefer PS3 cu PSN-ul sau over Xbox360 cu XBL-ul sau any time any day...de ce? jocuri,jocuri...jocuri,see what I did there.

  19. #15559 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Prostii.
    Am cumaprat PS3-ul doar pentru Tekken 6 / Tekken Tag 2 (si jocurile on-rail, care se joaca offline), in rest nu ma intereseaza alte jocuri. Daca astea 2 fac imi fac figuri online imi permit sa spun ca PSN-ul e varza. Ca merge impecabil la alte jocuri...aia nu-i problema mea. Eu am vorbit strict de ce stiu, si ce am experimentat, nu baliverne.

    E clar, niciun netcode nu e perfect , n-am zis asta, dar am jucat Tekken 6 pe X360 online (si inca-l mai joc zilnic, ba chiar il joc in paralale cu cel de PS3) si nu se comporta cum se comporta pe PSN...

    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Pune mana si joaca, ca ai ce pe PS3.
    De ma interesa PS3-ul il cumparam mai demult, nu dupa 5, imediat 6 ANI!

    N-am nimic de comentat la performante & other things. E o consola de nota ZC! Eu am zis doar de PSN.

    Am zis, daca apar jocuri on-rail pe PS3 (dupa nebunia cu move) imi cumpar - nu stau pe ganduri.
    Am zis, daca apare Tekken Tag 2 (e prologue, deci un demo) pe PS3 - nu stau pe ganduri.
    Asta am zis, asta am facut.

    Simplu.

  20. #15560 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Am cumaprat PS3-ul doar pentru Tekken 6 / Tekken Tag 2 (si jocurile on-rail, care se joaca offline), in rest nu ma intereseaza alte jocuri. Daca astea 2 fac imi fac figuri online imi permit sa spun ca PSN-ul e varza. Ca merge impecabil la alte jocuri...aia nu-i problema mea. Eu am vorbit strict de ce stiu, si ce am experimentat, nu baliverne.

    E clar, niciun netcode nu e perfect , n-am zis asta, dar am jucat Tekken 6 pe X360 online (si inca-l mai joc zilnic, ba chiar il joc in paralale cu cel de PS3) si nu se comporta cum se comporta pe PSN...



    De ma interesa PS3-ul il cumparam mai demult, nu dupa 5, imediat 6 ANI!

    N-am nimic de comentat la performante & other things. E o consola de nota ZC! Eu am zis doar de PSN.

    Am zis, daca apar jocuri on-rail pe PS3 (dupa nebunia cu move) imi cumpar - nu stau pe ganduri.
    Am zis, daca apare Tekken Tag 2 (e prologue, deci un demo) pe PS3 - nu stau pe ganduri.
    Asta am zis, asta am facut.

    Simplu.
    Si ce vina are PSN-ul ca Namco n-a fost in stare sa faca ceva decent si pe alta platforma in afara de Xbox? La unele jocuri merge ca o cizma, la altele e pafrum, totul tine de developeri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts