Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 780 of 1175 FirstFirst ... 280 680 730 770 778 779 780 781 782 790 830 880 ... LastLast
Results 15,581 to 15,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15581 SP
    Member eastbason's Avatar
    Salutare! Sunt nou printre voi, si nou utilizator de ps3!pana acum am avut psp!
    Daca nu este cu suparare as avea cateva intrebari :
    1. PS 3 are versiunea de firmware 3.66. Se poate moda, sau mai am de asteptat.
    2. Am tot citit pe forumuri cum ca este indicat sa se foloseasca un UPS pentru consola. Se renteaza? foloseste cineva asa ceva?
    3. Ce metode folositi voi pentru a pastra consola cu o temperatura cat de cat acceptabila?
    4. Cablurile hdmi difera intre ele? aici ma refer la calitate. adica....difera semnalul scos de un cablu la, sa zicem 50 ron de unu la 150 ron?

    Ms mult!
    O sa va mai bat la cap zilele astea

  2. #15582 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ai gresit forumul si incalci regulamentul! Nimeni nu o sa-ti dea sfaturi aici legat de modarea consolei sau de jocuri luate de pe torente.

    N-ai nevoie de UPS (nu se renteaza). Legat de temperatura, atata timp cat este intr-un loc aerisit si nu unul strampt, fara cel putin 30 cm spatiu in lateral si in spate.

    La cablul hdmi e important sa aiba ambele capete aurite, atat! Restul e marketing.

    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Salutare! Sunt nou printre voi, si nou utilizator de ps3!pana acum am avut psp!
    Daca nu este cu suparare as avea cateva intrebari :
    1. PS 3 are versiunea de firmware 3.66. Se poate moda, sau mai am de asteptat.
    2. Am tot citit pe forumuri cum ca este indicat sa se foloseasca un UPS pentru consola. Se renteaza? foloseste cineva asa ceva?
    3. Ce metode folositi voi pentru a pastra consola cu o temperatura cat de cat acceptabila?
    4. Cablurile hdmi difera intre ele? aici ma refer la calitate. adica....difera semnalul scos de un cablu la, sa zicem 50 ron de unu la 150 ron?

    Ms mult!
    O sa va mai bat la cap zilele astea

  3. #15583 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mi se pare ca inceputul de 2012 e cam sarac in jocuri first party Sony pentru PS3.
    Cred ca Sony se concentreaza in special pe PS Vita, care sincer sa fiu are un line-up de jocuri destul de interesant.

    ---------- Post added 29-11-2011 at 06:11 PM ----------

    Vine Mos Sonyraciun.
    In luna decembrie Sony aduce 12 oferte pe PSN.
    Ofertele sunt valabile doar cate 48 de ore.
    Mai multe date aici --> 12 Deals Of Christmas On PSN – PlayStation.Blog.Europe

  4. #15584 SP
    Junior Member suparatu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    1. Consolele nu se mai pot moda. Daca furi jocuri de pe net, poti face puscarie. Pe forumul asta nu se vorbeste despre piraterie.
    2. Ca sa vezi filme de pe stick, faci un fisier VIDEO, scris exact asa, in care pui filmele. Merg Avi, MPEG4, MPEG2 si mai multe.
    Merg si mkv-urile in categoria asta cu subtitrare?
    Sunt nou in ale PS3-ului ... ce imi recomandati sa-mi cumpar pentru inceput materie de joace si online... adica care sunt cotate mai bine ,sau poate imi puteti spune un chart games. Merci

  5. #15585 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by suparatu View Post
    Merg si mkv-urile in categoria asta cu subtitrare? merci
    Nu, doar prin Media Server.

  6. #15586 SP
    Junior Member danutzzzz94's Avatar
    Salut la toti, sunt pe site, detin un ps3 si as vrea sa imi postez si eu PSN-ul |_therock_| sunt nou

  7. #15587 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pune aici(http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post730622) impreuna cu jocurile pe care le poti juca online...

  8. #15588 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by suparatu View Post
    ...Sunt nou in ale PS3-ului ... ce imi recomandati sa-mi cumpar pentru inceput materie de joace si online... adica care sunt cotate mai bine ,sau poate imi puteti spune un chart games. Merci
    Incearca sa te uiti aici (Sony PlayStation 3) sau aici (Console Club) si sa citesti thread-urile dedicate jocurilor sa vezi cam ce zic oamenii despre ele... Sa-ti faci tu o parere sa vezi cam ce te-ar interesa.
    Daca nu ma insel pe Sony PlayStation 3 gasesti titlurile care sunt exclusiv pe PS3, iar pe Console Club jocuri care sunt valabile pe mai multe console. Sa-mi atraga cineva atentia daca zic bazaconii aici.

    Eu personal joc online si imi place FIFA (acum la versiunea FIFA12).
    Am jucat offline si mi-a placut mult Assassin's Creed II(l-am terminat, am luat platina la el). Am jucat putin offline Uncharted(1) si mi-a placut...
    As vrea sa mai joc Assassin's Creed: Brotherhood si Uncharted 2, care am inteles ca se joaca si online.

  9. #15589 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am si eu o problema cu Motorstorm Apocalypse. De fiecare data cand joc in splitscreen, nu imi arata imaginea cum trebuie, arata precum in poza de mai jos, cu marginile negre. Cand joc in singleplayer e totul ok, dar in splitscreen e mereu asa. Nu am mai patit la niciun joc asta. Are cineva idee ce pot face? Pe Google nu am gasit nimic util.
    Attached Images Attached Images motorstorm_apocalypse-_4.jpg

  10. #15590 SP
    Junior Member suparatu's Avatar
    Mersi fain de raspunsuri Eu ma gandeam sa incep cu GTA IV ca l-am mai jucat pe PC si mi sa parut interesant. Am citit despre seria Uncharted si God of war care sunt f bine cotate...si ies in evidenta , nici Assassin's Creed nu e de aruncat din cate am auzit. Noroc

  11. #15591 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am si eu o problema cu Motorstorm Apocalypse. De fiecare data cand joc in splitscreen, nu imi arata imaginea cum trebuie, arata precum in poza de mai jos, cu marginile negre. Cand joc in singleplayer e totul ok, dar in splitscreen e mereu asa. Nu am mai patit la niciun joc asta. Are cineva idee ce pot face? Pe Google nu am gasit nimic util.
    nu ai ce sa faci ,asa este si la resident evil 5

  12. #15592 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    Am si eu o intrebare de noob: Se poate reda cu PS3 un film blu-ray downloadat de undeva ( deci nu original ) ? Am vazut ca multi cumpara sau inchiriaza filme blu-ray pentru a le vedea. Nu este voie sa pui pe PS3 ceva downloadat?

  13. #15593 SP
    Banned asperas's Avatar
    As vrea sa stiu care dintre voi a mai patit asta:cand intru prima oara online in battlefield 3 si cateodata in killzone 3 dupa aproximativ 10-15 min mi se stinge consola!?Am cautat pe internet strict legat de aceasta problema si am gasit ca si unii useri de "afara" sau lovit de ea..!Deci ma repet inca o data( PRIMA oara nu a doua sau a treia) si numai si numai legat de aceste 2 jocuri mi se intampla "fericirea

    am pus intrebarea si pe threadul battlefield 3 dar nu mi-a raspuns inca nimeni asa ca am zis sa incerc si aici in caz ca nu e cu suparare!va multumesc..

  14. #15594 SP
    Member claudiutk's Avatar
    am bagat azi un cd cu mp3-uri in consola si se simteau, daca tineai mana pe ea, vibratii de la disc. l-am scos si acum are acele vibratii si la discurile de jocuri. voi ati mai patit asa ceva?

  15. #15595 SP
    Member bartonn's Avatar
    Sony Giving Out TVs, Tablets and PS3s in European PlayStation Promotion | PlayStation LifeStyle



    It�s December, and that means that it�s the season to be jolly � right up until you see your Christmas bank statement. To make your life a little easier, Sony has unveiled a daily giveaway that includes games, PS3s, tablets and TVs.

    The giveaway is available to gamers in Europe (except Luxembourg, Portugal and Italy) who are 18+. Each day up till Christmas, simply visit Canalul utilizatorului sonyplaystation - YouTube, hit the unwrap button and spin the box to see if you�ve won.
    Each day, a different prize will be given out, so check out what you can win and when below.
    01/12/2011:
    • A PSN voucher code with a value of �20.
    02/12/2011
    • A copy of the game Resistance 3 for PlayStation 3.
    03/12/2011
    • A PSP-E1000.
    04/12/2011:
    • Two PlayStation Move motion controllers and a copy of the game Move Fitness for PlayStation Move.
    05/12/2011:
    • A copy of the game FIFA 12 for PlayStation 3 signed by Kak� (Ricardo Izecson dos Santos Leite).
    06/12/2011:
    • 1 year�s free subscription for PlayStation Plus.
    07/12/2011:
    • A PSP-E1000, a PSP camera and a copy of the game EyePet Adventures for PSP.
    08/12/2011:
    • A pair of Sony MDR-XB700 headphones and three month�s free subscription to Music Unlimited.
    09/12/2011:
    A Disney goodie bag containing all of the following:
    • A copy of the game Tron: Evolution for PSP
    • A copy of Toy Story 3: The Videogame for PSP and a copy of Toy Story 3: The Videogame for PlayStation 3
    • A copy of the game Split/Second: Velocity for PSP and a copy of the game Split/Second: Velocity for PlayStation 3
    • A copy of the game Disney Universe for PlayStation 3
    • A Disney Universe official PlayStation 3 game mini guide
    • A Disney Universe official notebook, pen & wallet
    • A copy of the game Bolt for PlayStation 3
    • A copy of the game Phineas and Ferb for PlayStation 3
    • A copy of the game Sing it: Party Hits & Family Hits for PlayStation 3
    • A copy of the game Cars 2 for PlayStation 3
    • A DVD & Blu Ray copy of the film Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
    • A new Era/Marvel Spiderman Cap & Belt
    10/12/2011:
    • A copy of the game Uncharted 3: Drake�s Deception for PlayStation 3.
    11/12/2011:
    • A copy of the game Singstar Dance for PlayStation Move and two wireless SingStar microphones.
    12/12/2011:
    • A Sony Ericsson Xperia PLAY mobile phone.
    13/12/2011:
    • A PlayStation Move Starter Pack, a PlayStation Move Sharp Shooter and copy of the game GoldenEye 007 Reloaded for PlayStation 3.
    14/12/2011:
    Five games for PSP:
    • Gran Turismo
    • MotorStorm Arctic Edge
    • LittleBigPlanet
    • Jak and Daxter: The Lost Frontier
    • ModNation Racers
    15/12/2011:
    • A copy of the game DanceStar Party for PlayStation Move and two PlayStation Move motion controllers.
    16/12/2011:
    • A copy of the game Call of Duty: Modern Warfare 3 for PlayStation 3 and 1 year�s free subscription to Call of Duty ELITE.
    17/12/2011:
    Five games for PlayStation 3:
    • Uncharted 2: Among Thieves
    • Gran Turismo
    • LittleBigPlanet 2
    • Killzone 3
    • MotorStorm Apocalypse
    18/12/2011:
    • A copy of the game LittleBigPlanet 2 for PlayStation 3 and two PlayStation Move motion controllers.
    19/12/2011:
    • A copy of the game Gran Turismo 5 for PlayStation 3 and a Logitech Driving Force GT Steering Wheel and Pedals.
    20/12/2011:
    • A PSP-E1000, a PSP camera and a copy of the game Invizimals: The Lost Tribes for PSP.
    21/12/2011:
    • A Sony Tablet S.
    22/12/2011:
    • A white, 320GB PlayStation 3 system.
    23/12/2011:
    • A SONY BRAVIA 37″ HD TV.
    24/12/2011:
    The Ultimate PlayStation gaming bundle:
    • One SONY BRAVIA 37″ 3D TV
    • One PlayStation 3 (320GB)
    • One PlayStation Move motion controller
    And, the following ten games:
    • Uncharted 3: Drake�s Deception for PlayStation 3
    • Resistance 3 for PlayStation 3
    • Gran Turismo 5 for PlayStation 3
    • LittleBigPlanet 2 for PlayStation 3
    • Killzone 3 for PlayStation 3
    • MotorStorm Apocalypse for PlayStation 3
    • After Hours Athletes for PlayStation Move
    • EyePet & Friends for PSP
    • Medieval Moves for PlayStation Move
    • DanceStar Party for PlayStation Move
    Good luck!


    Playstation� Unwrapped

  16. #15596 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Intrebare ( de noob) pentru cei care au Metal Gear Solid. Cum te intorci la title screen cand esti in joc ? Am incercat toate combinatiile posibile, nu puteau si ei sa puna un Exit cand apesi pe Start ( ca la VR Missions).

  17. #15597 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Damn, nici dupa 9 incercari (cate 3 la 3 pc-uri diferite) nu am avut noroc la chestia aia cu unwrap!

  18. #15598 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Este normal...

  19. #15599 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Rezolvat: Ala a fost un disc de assassins brotherhood, acum am bagat un uncharted 2 si nu mai vibreaza deloc. Pentru cine are sau a avut problema asta: este discul deformat

  20. #15600 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Inca una de noob ... Eram cu fratemiu si vroiam sa jucam tekken 6 in team battle mode , si el si-a ales gresit un caracter si a vrut sa dea inapoi si nu a mers , am incercat toate combinatiile posibile ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts