Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 784 of 1175 FirstFirst ... 284 684 734 774 782 783 784 785 786 794 834 884 ... LastLast
Results 15,661 to 15,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15661 SP
    Junior Member Miezu''s Avatar
    PSN id: UK: Mascaro12
    USA: Meskon

    dar in general joc pe UK, am jocuri de zone 2

  2. #15662 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ce inseamna ALL la zone? La Uncharted 3 in loc de 1, 2, 3 imi apare ALL.

  3. #15663 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by showman View Post
    A mai primit cineva msjul asta pe ps3??
    da, multe jocuri ce contin multe flashuri, explozii, schimbari bruste de intensitate a luminii, au acest mesaj

  4. #15664 SP
    mrx
    Junior Member mrx's Avatar
    Salut? Stie cineva de unde cumpar un cablu bun HDMI 1.4 de 10m ? XO PLATINUM/Cablesson

  5. #15665 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  6. #15666 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Am cumparat azi GOW3, GOW Collection (GOW1, GOW2 remasterizate) si GOW Collection vol II(cele doua de PSP remasterizate). Intrebarea mea(pt cei care au jucat toata seria): in ce ordine sa le joc ca sa pot savura cat mai "corect" povestea, chiar daca unele poate nu-s legate. Ma gandesc sa incep cu 1 si 2, apoi sa trec la alea de PSP (alea nu stiu in ce ordine sa le iau) si sa las la urma GOW3. Daca are cineva vreo sugestie o astept cu placere.

  7. #15667 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    Daca imi schimb adresa contului de PSN are ceva?

  8. #15668 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am cumparat azi GOW3, GOW Collection (GOW1, GOW2 remasterizate) si GOW Collection vol II(cele doua de PSP remasterizate). Intrebarea mea(pt cei care au jucat toata seria): in ce ordine sa le joc ca sa pot savura cat mai "corect" povestea, chiar daca unele poate nu-s legate. Ma gandesc sa incep cu 1 si 2, apoi sa trec la alea de PSP (alea nu stiu in ce ordine sa le iau) si sa las la urma GOW3. Daca are cineva vreo sugestie o astept cu placere.
    Salut! uite aici un răspuns scurt și lipsit de spoliere:
    Timeline - God of War: Ghost of Sparta Message Board for PSP - GameFAQs

  9. #15669 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am cumparat azi GOW3, GOW Collection (GOW1, GOW2 remasterizate) si GOW Collection vol II(cele doua de PSP remasterizate). Intrebarea mea(pt cei care au jucat toata seria): in ce ordine sa le joc ca sa pot savura cat mai "corect" povestea, chiar daca unele poate nu-s legate. Ma gandesc sa incep cu 1 si 2, apoi sa trec la alea de PSP (alea nu stiu in ce ordine sa le iau) si sa las la urma GOW3. Daca are cineva vreo sugestie o astept cu placere.
    Ordinea cronologica ar fi:
    God of War Chains of Olympus
    God of War 1
    God of War Ghost of Sparta
    God of War 2
    God of War 3

    Enjoy una dintre, dc. nu cea mai tare exclusivitate PS.

  10. #15670 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Sal , am si eu o problema , am doua manete de ps3 desfacute in stare buna de functionare , stiti pe cineva in Constanta care se ocupa cu reparatii etc sa mi le monteze si mie ?

  11. #15671 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    sau

    Mai bine decat sa dai banii aiurea

  12. #15672 SP
    Member Aliosa's Avatar
    cauta si tu un tutorial pe youtube.


    LE: Fishybone a fost m rapid ca mine. Congrats.

  13. #15673 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Gata am reusit , ms , chiar nu mi a trecut prin cap sa ma uit pe youtube

  14. #15674 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    pot juca un joc Zona 2 pe servere de Zona 1 daca am cont pe PSN US?

  15. #15675 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    @Costel93 Da , poti sa te joci fara probleme ... te conectezi la host-ul cu cea mai buna conexiune indiferent unde se afla acesta.

    ---------- Post added 10-12-2011 at 01:37 AM ----------

    Vin si eu cu o intrebare : Am citit ca cica Battlefield 3 ar avrea probleme.Pe scurt jocul in varianta lui pe PS3 se blocheaza , da freez-uri sau chestii de genul asta , vreau sa stiu daca a experimentat cineva de pe aici blocari.Vreau si eu sa imi cumpar jocul si sunt cam ingrijorat.

  16. #15676 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu l`am jucat putin si in timpul asta nu a inghetat deloc!nu cred ca ar avea nicio problema...

  17. #15677 SP
    Member paulone's Avatar
    va exista vreodata posibilitatea ca ps3 sa vada si hdd-uri externe cu sistem NTFS?

  18. #15678 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nici o sansa!

  19. #15679 SP
    Member claudiutk's Avatar
    In afara de pc cu linux sau windows si mac cu os x, nu prea exista nimic care citeste ntfs, inclusiv diverse electronice audio/video

  20. #15680 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Nu trebuie sa ti extinzi niciun contract ca sa ti dea un Modem nou WIFI . Eu de exemplu aveam probleme cu modemul vechi si am vazut reclama cu noul modem . Am fost la sediul lor si mi au oferit gratis noul modem . ( Nu le am dat niciun detaliu despre vechiul modem )

    incercarea moarte n are .
    \Bafta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts