Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 792 of 1175 FirstFirst ... 292 692 742 782 790 791 792 793 794 802 842 892 ... LastLast
Results 15,821 to 15,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15821 SP
    Junior Member suici's Avatar
    Stiu ca nu e normal si eu am un prieten cu un slim de 120 si nu se aude nici musca oricat s-ar juca...eu m-am decis sa-l stresez pan la urma.Apropos de pocniturile alea din plastic care le au toti...pe langa ele la mine pocneste si ceva metalic din interior...a mai patit cineva?ca niste arcuri

  2. #15822 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E clar... ,daca mai ai garantie ,fugi cu ea acolo.Nu de alta dar maine,poimaine nu sti cum bubuie

  3. #15823 SP
    Member faxiu's Avatar
    nu. Singura incercare si promisiune a fost DC Universe. Promiteau cros platform. Dar au renuntat in urma plangerilor celor de pe PC care considerau mouse vs. controler drept lost fight din start.

  4. #15824 SP
    Junior Member stefan catalin's Avatar
    A naspa rau de tot .Ori cum multumesc de rarspunsuri.

  5. #15825 SP
    Junior Member suici's Avatar
    Garantie mai e destula,doar am zis ca e nou...o luna si ceva de cand e cumparat.Ma duc la garantie si ce le zic?Ca se aud sunete?Si merge ventilatorul mai tare?O sa ma trimita la plimbare.Cand crapa crapa.

  6. #15826 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    stefan catalin, chiar daca iti rapeste mai mult timp, foloseste butonul de "Go Advance". Dupa ce scrii acolo replay-ul, apasa butonul "Preview Post" si citeste si tu ce a iesit. Apoi poti edita mesajul si da Preview pana esti multumit de cum a iesit. Dupa ce ai dat "Submit Replay" ai cam o ora la dispozitie pentru a edita postul.

    HINT: Nu trebuie sa fie ca o discutie pe messenger. Trebuie sa inteleaga toata lumea ce vrei sa zici pentru ca nu este o discutie pe privat cu un cunoscut.

  7. #15827 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Ii zici: "domne, daca nu are nici o problema, ia-l in brate si da-mi altul. Daca nu iti convine nici asa fac plangere, cand l-am cumparat nu l-am luat cu extra zgomot in oferta"

  8. #15828 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Ii zici: "domne, daca nu are nici o problema, ia-l in brate si da-mi altul. Daca nu iti convine nici asa fac plangere, cand l-am cumparat nu l-am luat cu extra zgomot in oferta"
    Cand reusesti sa schimbi un produs din motivul asta sa ma anunţi si pe mine.Numai de acolo o sa cumpar...

  9. #15829 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Emag, flanco (astia in special cand vand chestii expuse ca si "noi")

  10. #15830 SP
    Junior Member S2ME's Avatar
    Salut! Am si eu o intrebare: am o plasma 3d full hd panasonic.As putea sa joc jocuri in 3d si sa vizionez blu ray-uri in 3d cu un ps3 slim pe acest televizor?sau trebuie sa fie televizorul neaparat sony 3d?multumesc anticipat

  11. #15831 SP
    Member party_man's Avatar
    @s2me - poti, marca televizorului nu are nicio legatura cu 3D-ul

  12. #15832 SP
    Junior Member S2ME's Avatar
    ms....deci trebuie sa ma pun pe strans bani de ps3

  13. #15833 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by S2ME View Post
    ms....deci trebuie sa ma pun pe strans bani de ps3
    Eu de tv 3D...

  14. #15834 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Are cineva idee daca se merita DC Universe Online ?

    Nu de alta dar dureaza 3 ani pana se downloadeaza ala

    LE : A trebuit sa mai sterg si 10 gb de pe hard

  15. #15835 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Are cineva idee daca se merita DC Universe Online ?

    Nu de alta dar dureaza 3 ani pana se downloadeaza ala

    LE : A trebuit sa mai sterg si 10 gb de pe hard
    E un joc ft bun,intra pe threadul dedicat jocului si o sa gasesti si prieteni cu care poti juca

  16. #15836 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Acel ventilator mai zgomotos nu este o defectiune. Creste temperatura consolei => creste turatia ventilatorului, pentru a scadea temperatura.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  17. #15837 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    da, creste, dar de ce asa tare/repede? ceva tot e dubios..

  18. #15838 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Vin cu o problemă enervantă, am achiziționat astăzi un sistem audio logitech x 530, la televizor merge impecabil, �nsă la ps3 și laptop nu reușesc să �i dau de cap.

    Conexiunea arată �n felul următor: video ps3 -> hdmi / sunetul trece printr-un adaptor și se sf�rșește �n RCA / TV

    Notebook-ul vede output-ul dar nu reacționează la sunet, ps3-ul reacționează la modificarea setărilor audio prin acel "p�c" o idee?
    Attached Images Attached Images original.jpg

  19. #15839 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Ceea ce incerci tu sa faci e sa converstesti semnalul digital audio HDMI de la PS3 in semnal analogic. Lucru asta nu se prea poate si chiar daca sa zicem ai putea ai avea sunet 2.1 nu 5.1 cum e sistemul tau, din PS3 nu o sa poti scoate niciodata semnal analogic pe 5.1, pentru asta iti trebuie ori un amplificator cu intrari HDMI sau S/PDIF (fibra optica care duce maxim 5.1 pentru 7.1 loosless ai nevoie de o scula care sa stie HDMI ). Asadar ai o singura optiune in privinta PS3-ului lasi semnalul video prin HDMI si scoti sunetul fie prin SPDIF (daca suporta sistemul tau) fie prin cabluri RCA alea cu care a venit consola, pentru asta te duci la Settings-Audio Output si ai acolo optiunea sa scoti sunetul prin RCA, atentie insa ca sunetul va fi doar 2.1 nu 5.1

  20. #15840 SP
    Junior Member Jokerel's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Vin cu o problemă enervantă, am achiziționat astăzi un sistem audio logitech x 530, la televizor merge impecabil, �nsă la ps3 și laptop nu reușesc să �i dau de cap.

    Conexiunea arată �n felul următor: video ps3 -> hdmi / sunetul trece printr-un adaptor și se sf�rșește �n RCA / TV

    Notebook-ul vede output-ul dar nu reacționează la sunet, ps3-ul reacționează la modificarea setărilor audio prin acel "p�c" o idee?
    Ai schimbat la system - sound settings in loc de hdmi optiunea cu scart blabla.... ? La PS3 ma refer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts