Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 793 of 1175 FirstFirst ... 293 693 743 783 791 792 793 794 795 803 843 893 ... LastLast
Results 15,841 to 15,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15841 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Report: The New President of Sony Is Kaz Hirai, the Boss of Playstation

    Nikkei is reporting that Kaz Hirai will finally be promoted to President of Sony (in April).

  2. #15842 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Salut!Sunt pe cale de a-mi achizitiona un ps3 si vin cu o intrebare: daca ps3-ul este PAL si eu imi cumpar jocuri zona 1(NTSC) voi putea juca pe cont de UK sau trebuie sa imi fac cont pentru US?Si inca ceva: daca am cont de US nu voi putea juca decat cu americanii, nu voi putea juca cu prietenii care au cont de UK?Stiu ca suna foarte ciudat si prostesc dar as vrea sa ma interesez inainte.
    Multumesc!

  3. #15843 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Chestia este că prin RCA este lipsit complet de reacție, nici 2.1 nu iese și l-am legat bine cu setările optime, este o aiureală. Am văzut că se poate obține relativ simplu 5.1 cu cablurile care le dețin, tot ce se pierde este efectul surround, televizorul are extrem de multe ieșiri, intrări �n spate, dar sunt convins că nu am plasat greșit mufele.

    @Jokerel - Normal că da, �nainte să �ntreb am �ncercat varianta logică c�t și cele mai puțin logice.

  4. #15844 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca zici ca merge cu TV-ul, de ce nu lasi PS3-ul prin HDMI catre TV(video si audio) si sa scoti sunetul din TV catre sistemul audio.

  5. #15845 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Daca zici ca merge cu TV-ul, de ce nu lasi PS3-ul prin HDMI catre TV(video si audio) si sa scoti sunetul din TV catre sistemul audio.
    Păi asta �ncerc să fac, dar la TV sistemul audio este conectat prin RCA (respectiv red and white), ps3-ul nu �l vede, ceva nu �i place, sunetul iese numai prin TV.

    Slot pentru căști nu am găsit �n spatele lcd-ului, am găsit ceva asemănător, iesire jack audio 3,5" ... �nsă din nou fără rezultat.

  6. #15846 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Tu ai iesire RCA la TV? Iesire jack audio 3,5" este Slot pentru căști.

    Stai ca nu inteleg. Cand spui ca sistemul audio merge perfect cu TV-ul inseamna ca sunetul de la TV se unde in sistemul audio?
    Adica te uiti la EuroSport la TV si sunetul este redat prin sistemul audio. Nu asa?
    Atunci si sunetul din sursele externe(HDMI) trebuie sa se auda in sistemul audio.

    La TV-ul meu(LCD Sony) poti sa selectezi din meniul lui daca sunetul sa iasa in difuzoarele lui sau in sistem audio.

  7. #15847 SP
    Junior Member croco89's Avatar
    Salutare. mi-am facut si eu cont pe psn uk dar cand dau sign in nu merge spune ca dureaza prea mult. Internetul merge deoarece am facut si update la consola si la niste jocuri care le am

  8. #15848 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Salut!Sunt pe cale de a-mi achizitiona un ps3 si vin cu o intrebare: daca ps3-ul este PAL si eu imi cumpar jocuri zona 1(NTSC) voi putea juca pe cont de UK sau trebuie sa imi fac cont pentru US?Si inca ceva: daca am cont de US nu voi putea juca decat cu americanii, nu voi putea juca cu prietenii care au cont de UK?Stiu ca suna foarte ciudat si prostesc dar as vrea sa ma interesez inainte.
    Multumesc!
    Poti juca orice joc pe orice cont, si te poti juca de pe US cu cei de pe UK.

  9. #15849 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pot conecta PS3-ul la laptop?

  10. #15850 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Am reușit adineauri, aveam mintea �ntunecată de oboseala cumulată �n timpul săptăm�nii, raționamentul era plecat departe.

    Se aude perfect 5.1 - tv / consola / notebook / iPod!

    Vă mulțumesc tuturor pentru informații și intenție!

  11. #15851 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Cu placa de captura video si lag...

  12. #15852 SP
    Junior Member ady911's Avatar
    salut

    as dori sami iau un ps3 am cateva intrebari eu acasa am un e-boda for all 500 http://www.e-boda.ro/media-playere/media-player-mkv-full-hd-1080p-e-bod
    a-hd-for-all-500.html

    1. daca imi iau ps3 pot vede filmele full hd 1080p cu audio de Bluray
    2. Pot vede filmele 3d SBS?? pe acest media player am vazut toata filmele 3d posibile si se vede super ..procesarea filmelor e perfecta fara lag ..am vazut ca si ps3 are 3d da nu zice nimeni cum merge daca are lag sau ceva..si subtitrarea sa se vada si sa o pot schimba cum vreau eu
    3. pot sa leg la el un Hdd extern de 1 TB 2.50'' ??


    cam atat deocamdata..multumesc anticipat

  13. #15853 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    1.Nu prea inteleg ce zici...PS3 are Bluray incorporat...
    2.Ps3-ul face tot ce face un media player,si da,merge fara lag,dar subtitrarea cum s-o schimbi cum vrei...?
    3.Da,merge doar daca HDD-ul este format FAT32,NTFS nu citeste .

    ---------- Post added 08-01-2012 at 05:19 PM ----------

    Aa... si baietzi,am si io o problema.Cand bag discul de RDR in consola,se invarte putin,apoi se aude ca si cum s-ar incalci ceva si mi-l da afara sau nu mi-l mai citeste.Il citeste cand are chef.Precizez ca este putin fisurat la gaoace,dar fisura nu atinge partea de unde ps3-ul citeste pe disc.Am testat si celelalte discuri si nu face asa.
    Multam!

  14. #15854 SP
    Junior Member croco89's Avatar
    Salutare. mi-am facut si eu cont pe psn uk dar cand dau sign in nu merge spune ca dureaza prea mult. Internetul merge deoarece am facut si update la consola si la niste jocuri care le am

  15. #15855 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    Salve,sunt nou aici pe acest minunat forum si nou si in lumea consolelor,detin un PS3 de aproximativ 6 luni si nu am prea multe jocuri ( 6 jocuri),doresc sa imi achiziotionez seria GOW,pentru ca am auzit ca este unul dintre cele mai bune jocuri pentru PS3,intrebarea mea este:
    God of War 1 si 2 are legatura cu gow chains of Olympus sau cu gow ghost of sparta?Multumesc frumos si o zi minunata!

  16. #15856 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da.
    Cumpara toate 5 jocurile.

  17. #15857 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

    Unhappy

    Merita. Ordinea ar fi: Chains of olympus, gow 1, ghost of sparta, gow 2, gow3

    Quote Originally Posted by AizenKs View Post
    Salve,sunt nou aici pe acest minunat forum si nou si in lumea consolelor,detin un PS3 de aproximativ 6 luni si nu am prea multe jocuri ( 6 jocuri),doresc sa imi achiziotionez seria GOW,pentru ca am auzit ca este unul dintre cele mai bune jocuri pentru PS3,intrebarea mea este:
    God of War 1 si 2 are legatura cu gow chains of Olympus sau cu gow ghost of sparta?Multumesc frumos si o zi minunata!

  18. #15858 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by ady911 View Post
    salut

    as dori sami iau un ps3 am cateva intrebari eu acasa am un e-boda for all 500
    Fiind un media server, iti va apare in XMB ca atare. Si vei putea rula tot ce poate e-boda sa scoata. Despre titrari nu stiu, nu cei avea control asupra lor din PS3. Va trebui sa le faci din player.

  19. #15859 SP
    Member paulone's Avatar
    cat dureaza operatia de inlocuire a hdd-ului? mentionez ca am hdd de 120gb(aproape gol) si vreau sa-l schimb cu unul de 320gb...
    dar vreau sa salvez de pe hdd-ul de 120gb pe cel de 320gb...

  20. #15860 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Iti trebuie un hard extern formatat FAT32 sau un stick USB tot FAT32 (in functie de cate date vrei sa salvezi). Backupul ti-l face repede si inlocuirea propriuzisa dureaza 5 min pe ceas. Eu mi-am facut upgrade la phatul meu de 60 cu un hard de 640, 7200 rpm si merge brici de un an. Chiar n-am avut treaba cu el! Vezi ca sunt foarte multe tutoriale pe youtube.
    Spor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts